Jump to content
Dogomania

lyrica

Members
  • Posts

    38
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lyrica

  1. :placz: Jeszcze dodam że sunia grzecznie żyje z innymi psami, tylko że się ich boi, ale przełamuje lody:) Bo ona wogóle przybłąkała się z bernardynką i wówczas bardzo rozrabiały w okolicy, ale tamtą ktoś wziął i ta biadulka została sama i jest przerażona
  2. Rany!!! Dopiero teraz weszłam na forum! Zajęłam się szukaniem domu dla psinki po forach lokalnych, wśród znajomych, na allegro itd. i zapomniałam o tym :oops: Sunia oczywiście nadal jest u mnie pod blokiem, wczoraj dawała się głaskać, była bardzo głodna więc ją z koleżanką nakarmiłyśmy. Nie dostałam żadnego maila:( Podaję jeszcze raz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Sunia rzeczywiście jest bardzo podobna do tego Twojego pieska:-o
  3. [quote name='pixie']lyrica, a moze popros go by za odplatnoscia...przetrzymal sunie do powrotu..nie wiem 10 zl za dobe czy cos takiego oczywiscie ze co dwie baby i to na jednego ochroniarza to nie jedna powodzenia trzymamy kciuki a pola negri czeka..a gdzie ona spi? czy wiesz?[/quote] Dotychczas spała w krzakach, albo pod klatką, ale teraz jak jest tak zimno to przecież zamarznie... Ja byłam pewna, że ją te dzieci które ją brały do domu zatrzymają u siebie, ale właśnie niedawno je przepytałam i już nie są zainteresowane opieką:angryy: Co do ochroniarza to myślę, że ten co jest dzisiaj to ją przenocuje ale jutro będzie już inny a dodatkowo mnie nie będzie:( Chyba poproszę sąsiadkę żeby jutro dopilnowała suni...
  4. Już umówiłam się na wieczorny spacer z sąsiadką i naszymi psami - co dwie baby to nie jedna;) i pójdziemy do ochroniarza. Oczywiście wezmę dla niej jedzonko. Zamieściłam już ogłoszenia na lokalnych forach, może ktoś się zlituje.
  5. [quote name='pixie']nie masz garazu, szopy gdzie moglaby sie schronic? siedzi i czeka na ulicy..mowisz ze masz pieska, jesli to suczka ..nie powinno byc problemow z przyjeciem jej czy probowalas ja do domu wprowadzic moze najpierw w oddzielnych pomieszczeniach potrzymac moze moglaby chociaz przez te dwa dni zostac u ciebie a nie na zimnie. gdy wyjezdzasz... moze zabierz ja ze soba w podroz..psy sie oswoja troche nie sadze by pies rzucil sie na mloda suczke a domku nadal trzeba szukac..lecznie zostawiaj jej na zimnie[/quote] Niestety, mieszkam w bloku więc nie mam ani garażu ani szopy ani nic innego:( Sprawdzałam, mój pies nie toleruje w domu nawet swojej przyjaciółki, którą na dworzu uwielbia. Na sunię niestety szczeka:-( W podróż nie mogę jej zabrać, bo już mi teściowa oświadczyła przez telefon "że nie ma mowy" a jedziemy do niej w gości... Chciałam jej ją przywieźć, ale absolutnie się nie zgadza:angryy: Chyba pozostaje poprosić mi ochroniarza żeby wziął ją na noc do swojej stróżówki - tylko czy się zgodzi...
  6. Do góry:) Proszę pomóżcie mi znaleźć dla tego malucha dom!!!
  7. Sunia błąka się tu już ponad tydzień i ma się dobrze, więc myślę że dobrze sobie radzi z tym pieskim życiem:-( Ale nie odrzucam pomysłu z hotelem, zresztą chyba nawet w Wołominie takowy jest! Zaraz poszperam i sprawdzę. Jutro wyjeżdżam na weekend więc czasu mało. A właśnie, może ktoś z trasy Warszawa-Lublin-Kraśnik jest zainteresowany to ją przywiozę!
  8. Tymczasowo to biorą ją do domu dzieci, ale później wypuszczają... A ona siedzi i czeka, aż znów ją ktoś przygarnie:( Mogę spróbować do gazety lokalnej ale jak dam ogłoszenie w poniedziałek to będzie dopiero za 1.5 tygodnia... Sama bym ją wzięła, ale mam w domu bardzo do niej podobnego pieska, który nie toleruje konkurencji:-(
  9. Dziękuję:) Zdjęcia już wysłałam
  10. [quote name='rebellia']wyślij zdjęcia na [email][email protected][/email] W jakim mieście jst sunia?[/QUOTE] w Wołominie k/Warszawy
  11. Śliczna malutka suczka, czarno-brązowa, młoda, lubiąca zabawy z dziećmi błąka się od kilku dni w okolicy mojego domu. Niestety nikt z pytanych przeze mnie osób nie może jej przygarnąć, więc może ktoś w Was pomoże mi znaleźć dla niej dom... Wcześniej towarzyszyła jej bernardynka, ale tą ktoś przygarnął więc ta malutka została całkiem sama, zaczyna być bardzo zimno i dokarmianie nie wystarczy - ona potrzebuje ciepłego domu :placz: Zrobiłam jej zdjęcie, niestety nie mogę go tu załączyć - nie wiem dlaczego... Ale zainteresowanym chętnie wyślę na maila. Piszcie do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Psinka jest w Wołominie k/Warszawy
×
×
  • Create New...