Jump to content
Dogomania

patrycja101291

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. patrycja101291

  pomocy to lamblia

  Dom wyczyszczony, pościele ręczniki wygotowane ubrania wyprane w możliwie wysokich temperaturach i wyprasowane. Tutaj doradzono mi aby wyczyścisz wszystko co sie da Dettolem ( mieszkam w Holandii) oraz Cifem. Posłania Bingo wywalone podobnie jak dywany w które przy okazji biegunki udało mu sie wytrzeć pupke. Dodatkowo w ruch poszedł parownik. Nie wiedząc co począć z kanapą , wyprałam i wyprasowałam żelazkiem ( tak wiem, nie potrzeba komentarza) Popadam niestety w lekką paranoje. Bo przecież Bingo skończył kuracje antybiotykową a dalej żadnej szczególnej poprawy ( wciąż luźne kupki). Jutro poniedziałek więc dopiero jutro dostarcze wszystkie próbki kału do badania. I trzreba czekać. Troche sie boje bo sama mam już kolejny dzień lekkie rozwolnienie. Drugi synek od wczoraj wodna biegunka i płacz z bólu. Tzn staram sie myśleć pozytywnie, że przecież możemy sie wyleczyć. Jednak czy można nabyć odporność potem na lamblie? Boje się że możemy (albo przynajmniej Bingo) dośc szybko znowu sie zarazić z dworu ( tzn, zbieram od samego początku wszystkie kupki ale to dość luźne kupki które w miare możliwości zbierałam razem z trawą) ale jeśli coś zostanie co przecież przy temp ok 5 stopni i ciągłych deszczach może sie troche przetrwać. Poza tym zauważyłam ze jestem naprawde jedną z nielicznych ludzi w okolicy którzy sprzątają za swoim czworonogu Do tego wczoraj na nasze osiedle ( byłam na dworze akurat ) przyjechał Pan samochodem ze swoim psem żeby go wypuścić na okliczną trawke gdzie pies miał na prawde luźną kupe ( pogoniłam Pana który ostatecznie to sprzątnął), no ale... czy moge Bingo wzmacniać czymś żeby sie więcej nie zaraził?
 2. patrycja101291

  pomocy to lamblia

  Witam. jakis czas temu pisalam o podejrzeniu lambii u naszego szczeniaka. niestety okazało się że testy wyszły pozytywne. czy ktoś wie jak się z tym uporać? piesek bierze antybiotyki Ale kwestia sprzątania domu? jak? czym? weterynarz kazał nosić rękawiczki jednorazowe przy dotykaniu psa I ciuchy ochronne. Ale jak kiedy my go tysiące razy gladkalismy I dotykalismy kiedy był chory tylko o tym jeszcze nie wiedzieliśmy. doszliśmy też do tego że piesek był kupiony chory teraz Pani nie chce wziąć za to odpowiedzialności. Ale są też dzieci 2 i 4 latka. zglosilam nas wszystkich na badanie kału. Ale zmieniam pieluszke pprzed chwilą synkowi A tam krew w kupce... jestem załamana I zrozpaczona....
 3. patrycja101291

  Czy to może być Gardia?

  Mały update: Bingo dziś na noc zrobił dość zwartą kupke więc domniewam że antybiotyki zaczynają działać i mam nieco nadziei że to jednak nie Giardia.
×