-
Posts
1756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margo001
-
[quote name='agnethka'][COLOR=darkorange][B]a ja chciałam Ci tutaj wrzucić foty sharpów z Lublina, a nie mogę płyty odtworzyć :placz:[/B][/COLOR][/quote] Pewnie były tam i moje wszystkich było 5 w tym 2 moje :placz::placz::placz:
-
[quote name='Agama']nie wiem co to za sunia ,faktycznie podobna,Korn kryl wielokrotnie i rodzily sie jasne czekolady po nim,nie bylam w tym roku na wystawce w Lublinie i nie mam w zwiazku z tym katalogu,chyba ,ze to jest suczka z Pultuska czyli moja prawnuczka-trudno to teraz stwierdzic[/quote] Tak jak napisała karolka to DIERA Gromadka Oskarka, po GARGANTUA Belshow:loveu: Przesympatyczna sunieczka,super charakterek :loveu:przegadaliśmy z właścicielami całą wystawę równie sympatyczni :loveu: Dierka mieszka w Lublinie i chodzi z Panem do pracy :multi:
-
[quote name='agnethka'][COLOR=darkorange][B]no tak....po prostu sypiasz z fryzjerem :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] :diabloti: ale i z sharpami :diabloti:
-
Agamo ostatnio na wystawie w Lublinie spotkałam takie cudo :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2129fd73707e8e0.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/f2129fd73707e8e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba0abf8287491cf2.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/ba0abf8287491cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01542aa8865f8daa.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/280/01542aa8865f8daa.jpg[/IMG][/URL] Czy to przypadkiem nie jest Twoja wnusia :cool3:
-
Ojej ja też tu dawno nie byłam :oops:
-
[quote name='justysiek']czesc:multi:dawno mnie tu u was nie bylo:loveu::diabloti:[/quote] Justysiek witamy :multi:a gdzieś Ty przepadła :evil_lol:
-
[quote name='agnethka'][COLOR=darkorange][B]nie? a to ciekawe :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] a no właśnie ja swego TZ uczyniłam osobistym fryzjerem :evil_lol:
-
[quote name='agnethka'][COLOR=darkorange][B]ale tak to najczęściej jest :lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]no zobacz zaledwie 8-10km .... a się nie znamy, bo ja nie chodzę do fryzjera :lol:[/COLOR][/B][/quote] Hmm... ja też nie chadzam :evil_lol:
-
[quote name='Agama']ja tez jade do Kielc tylko nie z szarpkiem a z grzywaczem weteranem,moze w przyszlym sezonie wystapimy w weteranach z Kornem -Kingiem szarpkiem[/quote] To teraz żałuję że nie jadę :placz: ale może za jakiś czas .....:lol:
-
Szkoda bo mieszkamy tak blisko,a mogłybyśmy poznać się w realu w Kielcach :evil_lol:
-
[quote name='agnethka']nom..się wybieram jak sójka za morze ;) a tak serio to dziś numerki nam przyszły :)[/quote] No to mogę Wam życzyć powodzenia:loveu: Jakby co czekam na fotorelację:cool3:
-
A Ty sie wybierasz??
-
[quote name='agnethka'][COLOR=darkorange][B]gwiazdy - jedziecie do Kielc? :cool3:[/B][/COLOR][/quote] Nie nie jedziemy :cool3:
-
Troszku mniej wodne :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd37faed52bc2c5f.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/24/cd37faed52bc2c5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec687643f9d3c321.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/24/ec687643f9d3c321.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a61cf77c0e582b2.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/24/6a61cf77c0e582b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fb59760dadc0649.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/390/8fb59760dadc0649.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22406108dfadaca6.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/24/22406108dfadaca6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15210e2c02e0873a.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/389/15210e2c02e0873a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a41e2d0d62ee07b1.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/24/a41e2d0d62ee07b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7aa041df7c559e8b.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/24/7aa041df7c559e8b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26d086aa20a9dc96.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/289/26d086aa20a9dc96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e7cb93ef2249e7ba.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/24/e7cb93ef2249e7bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffe975a8cc530c22.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/24/ffe975a8cc530c22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46cd2a6600a05b69.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/24/46cd2a6600a05b69.jpg[/IMG][/URL]
-
Wcinamy patyczka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8a68dfdf8f3d99d.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/24/d8a68dfdf8f3d99d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcc8e2f82eac96ea.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/24/dcc8e2f82eac96ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c569be05f062d4ac.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/389/c569be05f062d4ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2edba2cd4c1e52d1.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/24/2edba2cd4c1e52d1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agama']jak podasz namiary to pewnie latem przyjedziemy nad ta rzeczke a co do nagusow to w zimny dzien wskakiwaly do morza,ludzie okutani w cieple ciuchy i sztormiaki byli w szoku,stali oszolomieni,grzywce to silna i zdrowa rasa,choc wszyscy uwazaja je za delikatne moj Korn moze sie snuc godzinami w deszczu ale do zbiornika wodnego nie wejdzie ,chyba ze ze mna ponawiam prosbe o nastepne foty[/quote] Nie ma problemu by Twoje golasy wykąpały się w naszej rzece,jeśli to sprawi im przyjemność :loveu:
-
Agamo witamy w naszej galeryjce :multi::multi::multi: No Margo to też stroni od wody :razz: jak jest deszcz to ciężko jej łapę za próg wystawić,ale jak są w grupie nad wodą, czy coś zwęszą na spacerku to wystarczy jeden impuls ze strony któregoś z chłopaków i wszystkie idą jak jeden mąż nie patrzą na nic :evil_lol: Twoje nagusy lubią się kąpać :crazyeye: a ja myślałam że one takie delikatniusie i tylko w łóżeczku :evil_lol: więc zapraszam do mnie na kąpiele błotne :loveu:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8098a43f377f1d0.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/27/d8098a43f377f1d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a11dab8d3022b36e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/28/a11dab8d3022b36emed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03d2ef3d5cbdc575.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/389/03d2ef3d5cbdc575.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d44b77c757fcea50.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/389/d44b77c757fcea50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2004bade48c8a56b.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/24/2004bade48c8a56b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/382ad6c0e9bb14b1.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/289/382ad6c0e9bb14b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d322f9a0b54e666f.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/24/d322f9a0b54e666f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/289ea536651d6576.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/24/289ea536651d6576.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8853a170e27e9b64.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/24/8853a170e27e9b64.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d748eac0e1ac835.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/288/7d748eac0e1ac835.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c94912a377f4376f.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/24/c94912a377f4376f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f16f10b1ea8942b.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/24/8f16f10b1ea8942b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f16f10b1ea8942b.html"][/URL]
-
i jeszcze rudo czarne doopki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9f87d5ad930b5d2.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/24/b9f87d5ad930b5d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4ca76cd662d342c.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/24/b4ca76cd662d342c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/087c7dc5c71e52db.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/289/087c7dc5c71e52db.jpg[/IMG][/URL]
-
szczególnie jak zwęszą kaczkę :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3cc249203cbe988.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/289/b3cc249203cbe988.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/049192f7da64e65b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/289/049192f7da64e65b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0222706fa7b4aabc.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/24/0222706fa7b4aabc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cdefbd2bd093548.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/24/3cdefbd2bd093548.jpg[/IMG][/URL]