[quote name='ulvhedinn']Z tego co widzę psiak jest sparalizowany podobnie jak Fuksik- ma porażenie spastyczne, tak? Myślę że w związku z tym warto pomyśleć o tym, zeby nie wystąpił podobny problem- Fuks ocierał sobie nie łapki, a co innego i skończyło się amputacją fragmentu siusiaczka:-(
Dołącze do pytania- jak z potrzebami fizjologicznymi? Kontroluje, nie kontroluje, ale trzyma, czy "leci ciurkiem"?
A zapewniam, ciotka ulv ma całe mnóstwo wad- w tym zasadniczą- nieumiejętność zdobywania jakichkolwiek funduszy... zdecydownie nie należy klonować!!!![/quote]
Ulv, co u Fuksika? Już dawno żadnych wieści nie było. Wiesz może?