Jump to content
Dogomania

coffeexmonster

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. No właśnie ostatecznie wzięłam care lamb&rice weterynarz powiedziała, że skład całkiem niezły i od wieczora wczoraj zaczęliśmy przestawiać po mału. Podobno trzeba czekać do 3 tygodni żeby wiedzieć czy karma lepiej leży psu, więc muszę się uzbroić w cierpliwość. Dzięki za radę :)
  2. Hej mam 5 miesięcznego szczeniaka lunę, kundelka. Od kiedy go praktycznie przygarnęliśmy miała rzadsze kupki, było zwalane na stres na zmianę karmy na robaki, ale karmę ma od kiedy ja mamy - a miala 8 tygodni, kocha nas nad życie i już się nie stresuje na pewno, jest po wszystkich odrobaczeniach oraz badaniach i wszystkie wyszły ujemne i pani weterynarz stwierdziła, że to wina karmy. Dostawała brit junior bo wydawała mi się w porządku.. Pani weterynarz powiedziała że musimy zmienić się na taką o wrażliwych żołądkach i jelitach.. szukałam trochę i wpadły mi trzy dalej brit tyle że care z jagnięcina i ryzem, Purina pro plan opidigedt czy jakoś tak również jagnięcina i ryż oraz hills dla szczeniąt też z jagnięcina i ryzem.. nie ukrywam że cena troszkę gra rolę więc jeśli która z tych trzech tańsza jest również dobra jak hills to wolimy ją kupić natomiast jeśli definitywnie najlepszą hills /pro plan to weźmiemy oczywiście. Jakie są wasze opinie na temat tych karm a może macie jakieś inne propozycje czytałam jeszcze o acane że też niektórym działa
  3. Wraz z partnerem przygarnęliśmy z wsi małego szczeniaka. Jeśli wierzyć właścicielce miał 8 tygodni, nie widział weterynarza, więc pierwsze co to była wizyta u niego i kwarantanna przez około miesiąc z powodu szczepień. Staraliśmy się brać Lunę czasami na spacery na rękach do parku, do sklepu, do centrum handlowego, na miasto. Poznawaliśmy z najbliższą rodziną, jedynie psów unikaliśmy bo tak nam kazano. Minęła kwarantanna, a Luna boi się doslownie naszego cienia, na ludzi albo burka albo ucieka z innymi psami różnie już bywa teraz. Na początku to samo co z ludźmi teraz biegnie żeby zaczepić ale jak się pies odwroci to ucieka i tak ciągle. Chociaż robimy postępy i czasem się powącha, polize a nawet ostatnio chyba się bawiła nawet z jednym psem na psim przedszkolu. Jednak u nas są duże szczeniaki labrador, husky oraz inne tej wielkości psiaki i wzbudzają lek i pisk u niej jak chcą się bawić. Potrzebujemy więc mniejszego kompana, albo bardzo spokojnego lub małego szczeniaka do wspólnych zapoznan, zabaw i spacerów. Polizala kiedyś Luna dużego owczarka niemieckiego tylko był bardzo spokojny ;) Jest może ktoś chętny do spacerów z nami do pomocy Lunie przy pokazaniu że swiat nie jest zły ?
×
×
  • Create New...