COOOOOOL focie!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: piekne widoczki (nerul to by tu chyba zglupiala jak by to zobaczyla ona poprostu kocha takie widoczki zreszta ja tez!!! :eviltong: :p )
i ja chcem jeszcze wiecej!!!
(u nas fociaki now zapraszam!!)
no to oblewamy :multi::multi::multi::multi:
:smilecol::smilecol::beerchug::beerchug::drinking::drinking::drinking::cunao::cunao:
u nas focioki nowe zapraszam!!
C.D fociek :lol:
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2730/dscn1504lwk7.jpg[/IMG]
nie????? to bede krzyczala jeszcze glosniej!!!
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4196/dscn1500lda8.jpg[/IMG]
wiedzialam ze to poskutkuje :)
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2245/dscn1497lci0.jpg[/IMG]
bylo pyszne!!!!!! :roll:
koniec!!!!
bry wieczor wszystkim!!!
mam jedna zla i dwie dobre wiadomosci
ta zla to to ze w piatek, sobote (i moze tez i w niedziele) niebedzie fotek :placz: bo mnei nei bedzie bede na wsi i tu zmierzam do jednej z dobrych wioadomosci :p
ta do ktorej zmierzam to taka ze bede wlasnie tam u babci i beda focie tego nowego pieska babci :multi::multi::multi: i mojej psoty tez oczywiscie :roll:
a druga dobra wiadomosc to nowe focie zrobione doslownie przed chwilka :cool1:
[IMG]http://img49.imageshack.us/img49/627/dscn1495lbc0.jpg[/IMG]
chomik ciszej tam!!!!!!!!!!!!
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/337/dscn1496lru4.jpg[/IMG]
no co przez nia niemoge spac!!!!!
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/272/dscn1498lnr3.jpg[/IMG]
co tam masz??? ciasteczko!!!! daj teoszke prosze!!!!!!!
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9606/dscn1503ljo6.jpg[/IMG]
bo bede krzyczala!!!
[IMG]http://img61.imageshack.us/img61/2995/dscn1506ltl8.jpg[/IMG]
i co masz dosyc???
C.D.N (za momencik :cool3: )
Zdrowia szczescia i wszystkiego naj naj naj!!!!! :multi::multi:
:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::new-bday::new-bday::new-bday::BIG::BIG::BIG::bday::bday::bday::laola::laola::laola::laola::drinking::beerchug::drink1::pepsi:
a ja widzialam wlasnie na allegro wizerunek animowany kota z napisem ,,Uwaga nasz kot ma kaca "
albo na koloniach bylam i takie cos wisailo ,, Uwaga zły pies ... a teściowa jeszcze gorasz" lub tez ,, Uwaga luxno biegajacy pies i teściowa "
u mnie absolutnym hitem jest wszystko co sznurkowe czyli
[URL]http://www.allegro.pl/item218371574_trixie_dlugi_i_wytrzymaly_sznur_70cm_od_s_s.html[/URL]
i wszelkiego rodzaju sznurki