Jump to content
Dogomania

Tosik

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Skubi ( psiak ) nigdy nie był zamykany w klatce czy w jakimś małym pomieszczeniu a też staruszek ma już prawie 14 lat . Teraz jest bez swojej ukochanej pani i w nie swoim mieszkaniu dlatego nie chce mu przysparzać kolejnych stresów zamykając go . Ogólnie też się kupę lat ze mną wychował więc jak jestem jest spokojny. Z moją sunią też się dogadują , jedynie jak wychodzimy z chłopakiem i zostają same to jest problem . Dodam że wczoraj zawiozłam go do mieszkania babci bo musiałam wyjść a nie chciałam znowu mieć awantury od sąsiadów i tam też strasznie wył .
  2. Widziałam że są obroże relaksacyjne dla psów . I zastanawiam się nad kupnem . Czy ktoś z nich korzystał , pomagają ??
  3. Witam , mam duży problem z psem i szukam pomocnych rad . Moja babcia niestety zmarła parę dni temu i jej pies mieszka teraz u mnie . W domu gdy jesteśmy pies jest bardzo spokojny ,ale problem pojawia się gdy wychodzimy pies strasznie wyje ,piszczy i szczeka . Mieszkam w bloku i mam już mega problemy z tego powodu z sąsiadami i jestem praktycznie przez tą sytuację uwięziona w domu . Myślałam że pies babci nie będzie tak się zachowywać gdy wyjdziemy z domu bo w sumie nie zostaje do końca sam tylko z moją suczką , ale niestety i tak jest jeden ryk , do tego moja suczka szczeka za nim więc hałas jest niewyobrażalny. Dostałam też tabletki uspokajające od weta ale nic nie pomagają . Pomocy co mam zrobić ?? Nie chce go oddać bo serce by mi pękło ale też nie mogę być uwięziona w domu .
×