Jump to content
Dogomania

kiepskiw80

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzień Dobry. Szukam pierwszej ringówki dla naszego Bulldoga francuskiego. Możecie polecić konkretny model, konkretną firmę? Na co zwracać uwagę przy zakupie ringówki?
 2. kiepskiw80

  ALPHA SPIRIT Only Fish Dog Food

  Witam serdecznie.Nasz Bulldog francuski przeszedł z mokrego jedzenia na karmę pół mokrą Alpha Spirit. Niestety trochę za późno zamówiliśmy mu karmę Alpha Spirit i druga kwestia sklep bardzo ociągał się z realizacją zamówienia [ale nie o tym] co za tym idzie skończyły nam się puszki z mokrym jedzeniem i nie mogliśmy zaadoptować go z nową karmą i praktycznie z na dzień przeszedł na Alpha Spirit. Ogólnie karma jest zjadana z przyjemnością, kupy twarde żadne lody włoskie, tylko niestety gazy i jeszcze raz gazy. Pies strasznie pierdzi, praktycznie non stop. Co zrobić? Zaprzestać podawania Alpha Spirit czy dać mu jeszcze szansę. Dzisiaj mija 7 dzień.Czytałem gdzieś na forum, że karmę można oceniać dopiero po 3 tygodniach dodatkowo.Proszę o pomoc bo nie wiem co robić czy szukać mu innej karmy?
 3. kiepskiw80

  Pierdzenie po zmianie karmy

  Witam serdecznie. Nasz Bulldog francuski przeszedł z mokrego jedzenia na karmę pół mokrą Alpha Spirit. Niestety trochę za późno zamówiliśmy mu karmę Alpha Spirit i druga kwestia sklep bardzo ociągał się z realizacją zamówienia [ale nie o tym] co za tym idzie skończyły nam się puszki z mokrym jedzeniem i nie mogliśmy zaadoptować go z nową karmą i praktycznie z na dzień przeszedł na Alpha Spirit. Ogólnie karma jest zjadana z przyjemnością, kupy twarde żadne lody włoskie, tylko niestety gazy i jeszcze raz gazy. Pies strasznie pierdzi, praktycznie non stop. Co zrobić? Zaprzestać podawania Alpha Spirit czy dać mu jeszcze szansę. Dzisiaj mija 7 dzień.Czytałem gdzieś na forum, że karmę można oceniać dopiero po 3 tygodniach dodatkowo. Proszę o pomoc bo nie wiem co robić czy szukać mu innej karmy?
×