Jump to content
Dogomania

Tsubaki

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tsubaki

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, może tutaj znajdzie się ktoś, kto wie cokolwiek na ten temat. Jak to jest z posiadaniem oposa? Czy są jakieś hodowle w Polsce, albo np. Czechach? Chodzi mi głównie o kwestie prawne itp. Pytam bo już kilka lat temu w galerii na śląsku, w sklepie zoologicznym widziałam w sprzedaży małego oposka i nie daje mi to spokoju. Na pewno nie był to opos krótkoogonkowy (Monodelf szary). Raczej Dydelf wirginijski. Może ktoś wie cokolwiek na temat hodowli tych cudnych zwierząt?
 2. Z takimi wymaganiami to chyba jedynie kundelek. XD Tylko, że i w ich przypadku można trafić na takiego który będzie potrzebował więcej ruchu niż niektóre większe psy. Tak, że cóż. Niezależnie od rasy psy potrzebują ruchu, opieki i naszego zainteresowania. jeśli dużo pracujecie i was po prostu nie ma, to każdy pies będzie cierpiał. Staffik i jemu podobne był by chyba jedną z najgorszych decyzji. Nie usiedziałby, to bardzo energiczne stworki. Z resztą spaniele też. Poleciłabym Shih Tzu ale trzeba je czesać i też nie lubią samotności. Z resztą większość psów to stworzenia towarzyszące, pracu
 3. Tsubaki

  Szczeniak

  Podpisuję się pod powyższym. Najważniejsze, nie bój się! Bo nie ma czego. To wychowanie tak samo jak z dziećmi. Polecam znaleźć dobrą szkółkę dla psiaków. Musisz znaleźć zrozumienie z psiakiem. Taki wspólny język. Pamiętaj, że pies nie rozumie słowa dopóki nie pokażesz mu co ono oznacza. Dlatego skoro nie miałaś wcześniej szczeniaka, najlepiej by było, żeby ktoś Ci wytłumaczył i pokazał jak postępować, żeby się z nim dobrze rozumieć i nie popełnić zbyt wielu błędów, które potem mogą być ciężkie do odkręcenia.
×
×
 • Create New...