-
Posts
4546 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marlena:)
-
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
ahaaa :lol: ... później zaklikaj do mnie w wolnej chwili...:) -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
jogusiowa-to Ty masz czas na grypę :roll: :lol: ??.... Ja nie mam,dlatego nie choruję :eviltong:... -
w górę :multi::loveu::loveu:
-
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
Marlena:) replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Niuniek na pierwszą :) -
Napewno się podoba,tylko tutaj wszyscy zapsieni :eviltong:....
-
w górę - hop:multi:
-
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Tą małą kolorek jak collaczek, czy beniek.. takie nico :eviltong:... jogi bierz to i to :evil_lol:... A ten kudłacz też jeszcze do domu nie wrócil:cool3: ... no pochwal sie ile już włosów siwych masz??:diabloti::diabloti:... p.s niedobra jogii nie boi sie,ze dostanie od moda??:roll: -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
A niedobra jogi nie chce Teddusia :eviltong: ... co tam jeden pies w tą czy w tą:cool3: . ciociu jogiiiiiiiii .....................:cool3::lol::diabloti: -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
jogi ..... tyyyyy:diabloti: .... niedobra asiamm - niezle to mało powiedziane:eviltong:... -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
:):):):) .... to było przeznaczenie.. tylko niepotrzebnie się tyle namęczyłyśmyz szukaniem :diabloti:... -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Wiecie co?? Normalnie tak się cieszę,że nie wiem,co napisać... Rubik jest w swoim domku!! Resztę może napisze nam jogi :eviltong: .... -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
No dobra,juz leżę....do czego mi ta smycz?!!! [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8421/teddy013pa9.jpg[/IMG] Wezmiesz ja czy nie????:mad: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3287/teddy014ve7.jpg[/IMG] I na koniec: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4053/teddy021ys7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2513/teddy022ay1.jpg[/IMG] -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6173/teddy010rj4.jpg[/IMG] Słynne szczekanie:diabloti:: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8374/teddy019zw2.jpg[/IMG] Teraz mnie puść!!! szybko,bo chce biegać!! szybko szybko!! :diabloti: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4503/teddy008sf9.jpg[/IMG] Powalę każdego psa!!!!!:diabloti: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7681/teddy009xn3.jpg[/IMG] Co teraz?? co teraz?! Psy padły,a ja chce jeszczeee!!!:evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6357/teddy015pg9.jpg[/IMG] -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Czyli przygotowanie do najlepszego:diabloti:.... [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Teddy005.jpg[/IMG] -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9870/teddy003dj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/830/teddy004pb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3490/teddy006as7.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7782/teddy007hi1.jpg[/IMG] -
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
Marlena:) replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Piegusek prosi o domeczek...........:roll: -
Plamka :multi::multi::multi:
-
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
Marlena:) replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Właśnie,coś spadł nasz Piegusek :mad:....w górę. -
Prawdziwa historia psiego istnienia -Toffik "Wilcze Serce"
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
To piesek z krzaków...z pastwisk,nie lasu ;) ... Dziękuję Wam za ciepłe slowa i e-maile :) . Toffik nie uciekał..on nie wiedział co robi... chwila nieuwagi i można stracić tak wiele :shake:. Teraz jest już dobrze,nawet bardzo dobrze;). Tofficzek jest w bardzo dobrej formie,nie ma ataków,żadnych zaburzeń. Jest wielkim miśkiem. Cierpliwość i miłość mogą zdziałać naprawdę wiele. Już napewno nigdy nie zaginie...gorąco w to wierzę! Wszystkim Wam przesyła gorące całuski :loveu:.... pozdrawiamy :) P.S. Ten tekst ma na celu także zachęcanie ludzi do ratowania zwierząt z ulicy. Mam nadzieję,że coś zdziała ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1733/super040eg8.jpg[/IMG] -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
jogi postaram się :eviltong: ... ale to nie będzie łatwe,bo ten piękniś jest nader ruchliwy :lol:.. Maluch jest już na tarnobrzeg.info,na dogo i narazie tyle. Co do tych ogłoszeń Paulina,to dzisiaj się biorę do dzieła.Założę konto wspólne i z jednego bedziemy ogłaszać ;).. A z tym tarnobrzeskim forum to niezła jazda jest... bez obrazy,ale tamci forumowicze(ich niewielka część:mad:) jacyś stuknieci są... teksty typu "może zamiast tracic na nie kase,to je uśpijcie" mnie dobijają :razz:... P.S. Ponadto Teddy potrafi szczekać z otwarym pyskiem (praktycznie sie mu nie zamyka:evil_lol:) i nurkooować :lol:... Wczoraj myślałam,że padnę,jak mi zanurkował na środku jeziora:mad:. Myślałam,że nie wypłynie.. se myślę, przecież po niego nie wskoczę jakby coś sie stało:lol:... a on po jakims czasie wypłynał z jakimś skarbem w zębach:mad:. Trzymajcie mnie! -
Super :) Dużo szczęścia maleńka :loveu:
-
W górę Plamcia :cool3:.....
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Tak,nie tylko ja go szukam... a Ty jogi dopiero mówiłaś,żebym oczy zamknęła :lol: ... -
Przekochany szczenior o bursztynowych oczach - Teddy MA DOM :)
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Paulina nie kuś losu... dowiem się gdzie mieszkasz i jutro dzieciak zastuka w twe drzwi :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol:....