W ostatni weekend jadąc z Bożeną po suczkę na zdjęcie szwów przypadkiem zauważyłam leżącą suczkę przy drodze w trawie!!!!!!
Na trasie do Wąchocka!!W drodze powrotnej zatrzymałyśmy się do niej. Jak tylko zobaczyła zatrzymujący się samochód z radości zaczęła popiskiwać i machać ogonkiem!!!!!!!!!!!!
Suczka okazała się być mixem amstafa i rotka ( ale zero agresywności )!!!!
Zaniepokoił mnie guz przy nażądach rodnychi rozpalony , powiększony brzuch!!!!!!:placz:
Zabraliśmy ją do Weta gdzie okazało się , zę ma początki ropomacicza:(
Dostała antybiotyki, ale nie mieliśmy DT i musiałam ją odwieźć z powrotem!!Wyobrażacie sobie jak goniła samochód i płakała jak odjeżdżaliśmy z Michałem?????!!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz: Po prostu makabra!!
W ciągu 2 dni udało się nam załtwić DT na 3 tyg u sąsiadki Michała(vanorton_pl). Sunia codziennie przebywa z nami po 3 , 4 godziny i jest taka kochana!!!!!!!!!!!
Kora podbiegała do każdego samochodu , który zatrzymał sie koło niej i tak płakała....:(:(
Boi się podniesionego głosu, różnego rodzaju gałęzi itp oraz starszych mężczyzn:angryy:
Jakiś k......... ją wyrzucił bo myślał , że jestw ciązy!!!!!:mad: :mad: :mad: na pewno ją bił.....
Kora siedziała w jednym miejscu 2 dni i czekała, czekała na swojego oprawcę , którego kochała..............
Boże kochany daj jej domek najwspanialszy na świecie!!!!!!!!!!!!!
[IMG]http://img483.imageshack.us/img483/4750/obraz030hl4.jpg[/IMG]
ŚLICZNA JESTEM PRAWDA????