witam, nie było mnie tu bardzo dawno, śliczne te wasze psiaki,
tak sobie oglądam wasze psiaki i coraz bardziej mi się maltańczyki podobają
chyba następnym moim psiakiem będzie jednak maltańczyki, tylko o tym ciiii bo jak się znajomi od spanieli dowiedzą to wyjdzie że ich zdradziłam ;)