Jump to content
Dogomania

Fido92a

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Fido92a

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fido92a

  Naderwany/wyszarpniety pazur

  I denerwuje mnie podejście że olewam swojego psa albo to że go boli. Nie pisałabym na forum jeśli bym mogła mu zapewnić veta jak najszybciej to chyba logiczne..... Nie zrobię nic w tej chwili fizycznie choćbym stanęła na głowie... Tak więc proszę o rady które będą konkretne bo poczucie winy czy zmartwienie mnie teraz nix nie zmieni i nie jest to kwestia pieniędzy, ani mojego lenistwa.....
 2. Fido92a

  Naderwany/wyszarpniety pazur

  Moje podejście jest takie iż wiem że nie jest to możliwe na chwilę obecną. Jak najadl się szkla/plastiku lub zjadł coś co znalazł na spacerze to od razu pedzilam na 24h dyżur. Teraz jestem w miejscu w którym nie znajdę weta 24h próbowałam.... I nie piszcie że to nieodpowiedzialne bo ludzie w różnych miejscach spędzają święta. Ale jeśli nic nie mogę zrobić to pisze o pomoc aż będę w stanie mu udzielić pomocy veta najszybsza..
 3. Fido92a

  Naderwany/wyszarpniety pazur

  Witam. Błagam o pomoc. Jestem właścicielka 3 miesięcznego jamnika. Wczoraj biegając po ogródku wraz z posokowcem zerwał/wyrwał sobie 5 pazur w przedniej łapie. Mój szczeniak to okropny histeryk i nawet jak mu się pazurki piluje to drze się jakby go ze skóry obdzierano. Wczoraj pisk płacz lament pełno krwi... Po opanowaniu sytuacji okazało się iż piąty pazur u łapy jest Naderwany/wyrwany ale przymocowany do łapy.. Piesek Kuleje i piszczy na opatrunkach zawsze jest trochę krwi. Do weta dopiero w środę mogę podejść. Co dalej z tym robić? Jak rozpoznać że psiak się czuje coraz gorzej? Jakieś pomysły aby mu ulżyć do środy?
×