Jump to content
Dogomania

thekk

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie karmimy royalem.. Dostaje Brita Care Grain-free. Dla twojej informacji- pies z ryżu i makaronu nie pobiera żadnych wartościowych składników, więc przy karmieniu mięsem nie ma potrzeby używania takiego wypełniacza :) A suchą karmimy z wielu względów.
 2. thekk

  Lamblie, gardia, toksokara

  Czy lamblie, gardia, toksokara mają rzeczywisty wpływ na spowolnienie rozwoju fizycznego psa? Mam na myśli kwestię wzrostu bo waga jest OK.
 3. Witam, mamy w domu dziewczynkę siberian husky, jesteśmy zarejestrowani w zkwp. Młoda ma skończone 8miesięcy i trochę martwi mnie jej wzrost. Długo dojrzewałam do podzielenia się tym problemem bo zależy nam na wystawach... Aktualnie dzieciak ma 48cm w kłębie - na pewno dobrze mierzona, 3tyg. temu.. I od tego czasu wzrost stanął, zaczynam się martwić, że nie "dobije" nawet do dolnej granicy wzorca- tak mnie dzisiaj nastraszył facet, który szyje dla nas sprzęt. Hodowca mówi żeby jej dać witaminy, ale dla mnie to bez sensu bo je pełnowartościową karmę + dostaje AntiFlexi+ oczywiście w dawce profilaktycznej. Czy mieliście takie kurduple, którym się jeszcze urosło wzwyż do tego 12-15 miesiąca? Co sądzicie o dodatkowej suplementacji?
×