-
Posts
781 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania_w
-
nie maja jeszcze fotek? Wanda,szepnij tylko slowko:)
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1172/68546254mz9.jpg[/IMG] moj ulubieniec albo ulubienica:loveu: -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Uff.. udało sie..:) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1172/68546254mz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/803/10708317xz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6356/90216101tm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2339/35221027kw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/268/22986989il2.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4426/11572319cy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3280/97291729ru4.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5210/43242110ym8.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6971/31305262cp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2203/10wx7.jpg[/IMG] -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
mozecie mnie :mad: ale fotki beda dopiero jutro, ale obiecuje, ze z samego rana :) (jedna z "moich" suk-dobrze wiem ktora:evil_lol: - za bardzo zaopiekowala sie kablem i mam male problemy ze zrzuceniem zdjec) -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']a o której godzinie gotujesz obiad:evil_lol: bo widze że chyba głodujesz:lol:[/quote] az wstyd sie przynac ale najczesciej moj glowny posilek pochlaniam wieczorem sleczac nad papierami:) pochlaniam wtedy ogromne ilosci oczywiscie wysoko kalorycznego i nabitego chemia jedzenia:oops: -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
codzienne wizyty u weterynarza staly sie juz normalnym punktem dnia:) jeszcze nigdy nie mialam tak umormowanego harmonogramu dnia:) dziewczyny pilnuja go co do minuty :) 5.15 pobudka 5.30 - 7.15 spacer 7.40 wyjscie do pracy 12.00 hmm.. spotkanie z klientem (przed powrotem dokladnie otrzepuje siersc z garnituru:))) 15.59:) koniec pracy 16.15 spacer na piechote do weterynarza + las 19.30 powrot i zasiadam do przywiezionych z pracy papierzysk:) 22.00 - 23.00 ostatni spacer:))) -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
zdjecia zrobione! powrzucam jak tylko bede miala chwilke czasu:) -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Dziewczyny już pewnie po USG...[/quote] plamienia nadal sie utrzymuja ale poki nie bedziemy jej drugi raz ciac. Najwazniejsze, ze nic nie zbiera sie w srodku. Teraz codziennie dostaje antybiotyk + przeciwkrwotoczne. Ech... -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']a kicie mają dzisiaj dwa dni , chyba urosły , doją mleczko , śpią i czasem piszczą , jak mama odejdzie!!!!!!!Aniu , mogłabyś je profesjonalnie obfocić , zapraszam , ale na pierogi nie licz - chyba , że mrożone:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] heheh mrozone to ja na codzien jem:) do 13 maja nie daleko poczekam. Na nie warto czekac:) Jezeli chcesz moge przyjechac jutro ok 19.30 albo w czwartek:) mowisz masz:) -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Pamietam jak zobaczylam ogloszenie na allegro. Tknelo mnie przeczucie, ze trzeba jak najszybciej wyciagnać ta suczke, ze z cala pewnoscia "cos" jest nie tak.. Kilkakrotnie musialam mocno sie powstrzymywac aby nie zadzwonic to jej poprzednich wlascicieli i nie przebierajac w slowach powiedziec co o nich mysle.. Ale przeciez zostal tam jeszcze spaniel [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Nie ukrywam byl to najciezszy tymczas jaki do tej pory mialam. Spanie po 3 godziny, lzy w oczach kiedy patrzylam na nia taka dreptajaca w kolko, czolgajaca sie ze strachu po smakolyk. Praca nad jej miesniami, prawie codzienne wizyty u weterynarza ale wiecie co Wam powiem - WARTO BYLO! I jezeli mialabym to przejsc jeszcze raz - wchodze w to:) Jak widze jej usmiechnieta mordke, jak ufnie kladzie ja na kolanach, jak radosnie biega na spacerkach nia tracac juz rownowagi, wchodzi/schodzi po schodach, jezdzi winda/samochodem/komunikacja miejska, pewnie wchodzi do sklepow serce sie raduje.. Czesto porownuje Iliade z Nikoslawa. Obie nie mialy kontaktu ze swiatem miejskim, zle doswiadczenia z kontaktu z czlowiekiem.. Ili 5 lat, Nikoslawa rok. Z Iliada "przerobilam" w dwa miesiace to co z Niki w poltora roku (nadal przejscie z Niki ulicami w centrum miasta nie jest mozliwe, nadmiar halasu powoduje ze wpada w panike) Wniosek: wiek psa nie jest istotny, dlugosc przebywania tez nie do konca, wazna jest jego psychika. No a teraz przykra wiadomosc. U Iliady wystapily plamienia (tak jakby bardzo slaba cieczka). Wedlug weterynarza przyczyn moze byc pare. Reakcja organizmu (alergia) na zalozone szwy, albo ma syndrom odprysku jajnikowego ( niektóre suki maja rozsianą tkanke, jest to przypadek 1 na 200 suczek). Wczoraj wyjelismy jej szwy, zobaczymy czy plamienie nadal bedzie, a o 16.00 jestesmy zapisane na USG. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']Kasiu , po 13 maja zrobię Wam 1000 pierogów !!! Teraz juz wysiadam , przymiarki , próby , zaproszenia , sztucce , talerze itp:shake: :shake: :shake: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] Wandusiu kochana, moze Ci w czyms pomoc? -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
a tak bylo na dzialce.. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9707/ilidzialkanj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8382/ilidzialka1vf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4725/iliadzialka2wa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6061/ilidzialka3jj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6492/ilidzialka4in8.jpg[/IMG] -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
nie każdą walkę można wygrać, ale odwagą jest podjąć walkę.. Bede Halbinko o tym pamietac.. Co do Iliady sa juz chetni ale poki co pojawily sie u niej komplikacje po sterylce wiec termin przekazania zostal przesuniety w czasie. Moze dzisiaj zrobie jej usg. Przekazanie jej bedzie bardzo ale to bardzo trudne.. To juz prawie dwa miesiace..Wczoraj moja przyjaciolka (wlascicielka rudej goldenki Saby) zabrala dziewczyny na pare godzin do siebie na dzialke tak abym mogla spokojnie chorowac (borelioza strasznie oslabia moj system odpornosciowy, znowu zlapalam zapalenie gardla + ucha). Tjaaa.. juz po godzinie dzwonilam aby szybciej wrocily i spokojnie moglam chorowac dopiero wtedy jak Iliade mialam z jednej strony na lozku a Nikoslawe z drugiej:evil_lol: -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
cudowne malenstwa:) Wanda, koniecznie musze przyjechac i je zobaczyc :) a moze przy okazji zalapie sie na pierogi?:evil_lol: -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
przegralismy tą walkę .. Grubcia odeszla.. :-( -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
yyy.. tak? ;) ale szczerze to zmeczenie mija gdy spojrze na te mordki. Na zdjeciach Iliada, Nikosława i Lorietta (moj ideał goldena :loveu: ) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8453/loriispolka025la0.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6646/loriispolka015be7.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7623/loriispolka002ii5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8270/loriispolka009oy5.jpg[/IMG] (tarzajaca sie z tylu to oczywiscie Nikosława:evil_lol: ) -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
nic sie nie stalo, porzadnie strachu sie najadlam bo to pierwsza taka sytuacja ale na szczescie samochod przede mna nie zostal mocno poszkodowany a wlasciciel byl baaaardzo wyrozumialy:) Do Lodzi nie jade osobiscie, domek zostanie sprawdzony przez osobe do ktorej mam pelne zaufanie. Z Grubcią (bardzo pasuje mi dla niej takie imie) bez zmian - co z jednej strony jest dobra wiadomoscia ale z drugiej nadal rokowania sa bardzo ostrozne. Podaje jej cykloferon, dostaje leki przeciwkrwotocznie, leki wspomagajace. -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Elu, dziekuje :) zapisalam Wam Nikoslawe w testamencie:) A jak dalej bede prowadzila po nieprzespanych nocach skutki moga byc bardziej powazne niz dzisiejsze wjechanie w tyl hamujacego przede mna samochodu.. jak pech to pech... Nie jest latwo ale nie poddajemy sie! W mieszkaniu zapach moczu Iliady (na szczescie juz nie zalatwia sie w domu) zostal wyparty przez zapach Domestosu i wszystkich innych mozliwych preparatow do odkazania. Kotka przebywa w lazience i kazda wizyta u niej (w specjalnym fartuchu - Wandul dziekuje! ) konczy sie dezynfekcja rak, kapci, profilaktycznie wszystkiego wokol. Echh.. panleukopenia to okropne swinstwo i lepiej jest izolowac "moje" psiaki. Watpliwym plusem jest to ze "zapach" biegunki krwotocznej wywoluje u mnie torsje i calkowity brak apetytu (przyda sie po swietach) U Iliady dobre wiadomosci. Jestem po pierwszym spotkaniu z kandydatami na jej nowych wlascicieli. Zrobili bardzo dobre wrazenie i z Iliada nawiazali bardzo dobry kontakt (chociaz szczerze powiedziawszy Iliada jest tak otwartym psem, ze nie bylo to trudne zadanie). Zdecydowanie trudniejsze bylo nawiazanie ze mna dobrego kontaktu :evil_lol: ale i to im sie udalo. W niedziele odbedzie sie jeszcze "kontrolna" wizyta u nich w mieszkaniu (Łódź) i jezeli bedzie wszystko w porzadku Iliada w przyszlym tygodniu bedzie mogla do nich pojechac :( (ciecie po sterylizacji zaczelo sie w koncu goic) -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazyna9915']w sprawie tabletek mogę podać mój telefon 0601-294-064[/quote] sa juz wyniki.. panleukopenia :-( i do tego nerki w kiepskim stanie :-( Grazynko, jezeli to nadal aktualne to kolo 16.00 zadzwonie i umowimy sie gdzie moge podjechac :( A teraz zwracam watek Pandorze pojawily sie juz malenstwa na swiecie? (watek Iliadowo - koci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53057&page=6[/URL]) -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
sa juz wyniki.. panleukopenia :-( i do tego nerki w kiepskim stanie :-( -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazyna9915']Ja mam i wrazie potrzeby chętnie odstąpie.[/quote] bardzo dziekuje.. dzisiaj Kasia bedzie miala dokladne wyniki wiec jak tylko okaza sie jej potrzebne podjade, dobrze? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4756971#post4756971[/URL] -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
kiepsciutko :( .. na domiar zlego jeszcze pojawil sie ropny katar.. w nocy co chwile przemywalam jej nosek sola fizjologiczna aby ulatwic jej odchychanie i ogrzewalam ja butelkami z ciepla woda..:((( -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ania_w replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wandul, esli sie potwierdza przypuszczenia Formicy, ze kotka ktora mam na tymczasie choruje na panleukopenię:placz: , moj koci tymczas przez pol roku bedzie nieaktualny... :-( -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
źle..:( Kasia (Formica) podejrzewa panleukopenię, dzisiaj beda wyniki ale rokowania sa bardzo ostrozne :-( cala noc przesiedzialam z nia na rekach, momentami bylo juz bardzo kiepsko..:( -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
Ania_w replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Śliczna kicia i jakś taka brytyjczykowata?[/quote] do oddania w dobre rece:)