Jump to content
Dogomania

Weraroka

Members
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

  1. Dziękuję,spróbuję zmniejszyć do 30 , zobaczę czy zadziała , nie mogę znieść jak ona nie je, widzę że źle się czuje , a ja jej mam leki wpychać do gardła .
  2. Witam! dołączyłam do tego wątku we wrześniu 2017 gdy się dowiedziałam że mój pies ma cushinga, rokowania były nie wesołe, bo 12 letni pies, bo taka choroba.... ale diagnoza była szybka, bo wystąpiły książkowo wszystkie objawy skórne, plus wydęty brzuch - spuchnięta wątroba . Zaczęliśmy leczenie Vetoryl 90 mg, pies ma 35 kg. przeprowadzka do domu, bo wyłysiała całkowicie. No i przyznaję że czekaliśmy na najgorsze, urlop odwołany , bo trudno zostawić komuś chorego psa.... a tu niespodzianka cały czas Wera czuła się dobrze, brzuch wklęsł , a sierść tak odrasta . Tu w wątku przeczytałam o psie który żył z chorobą 4 lata to jestem dobrej myśli !!! trzeba mieć nadzieję i leczyć !! choć przyznam się że od kilku miesięcy sobie trochę eksperymentuję, zmniejszam dawkę i robię kilkudniowe przerwy, gdy traci apetyt, odkarmiam i wracam do leków. Pies jest w świetnej kondycji, na razie działa! też życzę wam wszystkim szczęścia !!
  3. themagda !! dzięki! czytam !! a już mam za sobą przygodę z ratowaniem życia mojego poprzedniego sznaucera , codziennie kroplówki , leki a nawet po krew jeździliśmy !!!
  4. witam ! mam sznaucera olbrzyma 35 kg, z cushingiem, od wczoraj bierze vetoryl, ale taka dawka (90mg) , że ja chyba zbankrutuję , a wyjścia innego nie ma !!! przeglądam forum i widzę że tu w większości maluszki , zastanawiacie się jak dzielić dawki, a u nas 2 tabletki dziennie!!! u Wery objawy zewnętrzne skórne są wszystkie, jest już właściwie łysa, ale jak jej wydęło brzuch to zaczęliśmy się zastanawiać, okazało się że ten brzuch to powiększona wątroba, po badaniach diagnoza cushing, czytam i szukam, jakie są efekty leczenia, wet mówi że psy przeżywają do 13 m-cy, a ma już 12 lat więc cudów się nie spodziewam, że jest łysa to nie taki wielki problem, innych problemów na razie nie zauważyłam , słabsze nogi ale to też wiek robi swoje, ciekawa jestem co nas czeka !!
×
×
  • Create New...