Jump to content
Dogomania

Daphne

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Daphne

 1. Daphne

  Hodowla gadów

  Czy ktoś z was posiada jakieś gady? Albo może hoduje węże albo jaszczurki? W ogóle co sądzicie o trzymaniu takich zwierząt w domu?
 2. Mój kotek też miał problemy z nadwagą i to dużą... wet polecił właśnie karmę dla kastratów ale tak naprawdę efekty przyniósł tylko ruch. Faktycznie jak meowl wspomina zabawek jest teraz do wyboru do koloru, więc łatwo znaleźć coś co go zmotywuje. Jeśli Ci się chce z nim bawić to polecam jakieś zabaweczki na sznureczkach bo wtedy nie trzeba się martwić, że gdzieś wpadnie zabawka i kotek nie będzie mógł jej wyjąć co zaprowadzi do znudzenia zabawą,
 3. Przeczytałam te wszystkie "zue" rzeczy i stwierdzam jedno, jeszcze bardziej chce mieć tego psa :D Zasadniczo porównałabym posiadanie go do pasji której trzeba oddać się całkowicie, z tym wyjątkiem, że ta "pasja" odwzajemni Twoje uczucia.
 4. A czy 7 letni kundelek byłby w stanie nauczyć się bawić frisbee? Wygląda trochę jak wyrośnięty maltańczyk, zawsze ruchliwy, pełny energii i smukły. Kiedyś próbowaliśmy go już nauczyć takich zabaw albo wolał wszystko złapać, uciec i pogryźć. Po kilku nieudanych próbach poddaliśmy się a on całkiem stracił zainteresowanie zabawkami. W te wakacje, na spacerach zaczęło go ciągnąć z powrotem (chyba się naoglądał na spacerach i zazdrości ;)) dlatego chcielibyśmy spróbować od nowa. Tylko obawiam się czy nie jest już za stary (choć na pierwszy rzut oka wygląda na co najmniej 3 lata mniej :D). Co myślicie?
×
×
 • Create New...