Shikka
Members-
Posts
738 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shikka
-
Rinuś - dziekujemy :) ewatr - Shikka jest adoptowana przez rodzinkę z okolic olsztyna...musieliśmy zmienić na cito lokum i nikt nie chcial nas z psem :( Ale warunki ma b. niezłe, o mnei dawno zapomniała więc nie jest tak źle...
-
[quote name='olcha'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/300/abf0360099ab8932.jpg[/IMG][/URL][/quote] Widzę że nie posłuchałaś i egzorcysty nei wezwałaś....:shake:
-
[quote name='olcha'] A ti ti ti! Nie poznałam Cię! Ale po pół godzinie coś zaświtało :lol: Jak mnie znalazłaś :cool3: [/quote] Na cziłałach gronowiczko jedna ;) Bry!! :)))))))))))
-
Zara Ci zrobie niespodziewankę Babo jedna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='olcha'] I olcha nie chce sie podzielić :evil_lol: :klacz: Shikka sokole oko :p[/quote] Własnie, egoistka jedna :angryy: A jak!!!! -4,75 w jednym oku i -5,75 w drugim :evil_lol::evil_lol:
-
To chyba plaszcz jest a glizdka między nogami :evil_lol:
-
[quote name='olcha'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/55/7aa3f2f6087018b6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Mamooooo!!!!1 :placz: A Olcha ma taaaakie a ja nieeeeee!!! :placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Shikka replied to arima's topic in Foto Blogi
No tak...kfiutki...bidne... :glaszcze: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Shikka replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/24st155.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/24st155.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jakis biały nalot na zmorce :confused: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Shikka replied to arima's topic in Foto Blogi
Rozumiem Twój ból Pysiu i sie do niego z chęcią dołączam duchowo ... W Wawie dużo nei ma ale ziiiiiiiiiiimno jest i za kołnierz wpada... Brrrr Wiosny!!!! :placz::placz::placz: -
dzię bry Baby!! Padaaaaaaaaa śnieeeegggg....g.....g... :placz::placz::placz:
-
Heh...ja jak brałam Mikiego ( kilka stron wstecz ) to miał byc ponoć POMERANIANEM :)
-
[quote name='olcha']:lol: W sumie to nawet prawie ma niezauważalnie. Ale niestety nie będę mogła z nią spać :placz: To jedyny minus ;) [/quote] Rozwiązanie proste-na posciel połóż jakis nie potrzebny duży ręcznik, złożony na dwa i po sprawie... Chyba że biała glizdka lubi się kręcić i wkręcać pod kołderkę :)
-
Jak baba to baba, nie ma wyproś ;) Dobrze że nie ma PMS-a ;)
-
Helloł!! Baby!!! Jesteście??? ;)
-
[quote name='olcha']O to szkoda, że się nie zgadałyśmy...ale znając życie to cięzko by było. A teraz gdzie mieszkasz? Na północ czy południe od Wawy? Aneta czytasz? Następnym razem jedziemy na forty :cool3:[/quote] Teraz na Woli...ale do wyprowadzania zostały mi tylko kociury ;)
-
P.S. Puszek, jak go dziadek na jakims targu kupowal, miał być ONkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Puszek Latrerek pozdrawia Ere Latrerkę, odbiór ;) zaraz do Was przylezę dziewczynki zobaczyć co ciekawego słychować :)
-
Pola to najlepsze miejsce do spacerow :) jak mialam jeszcze kudłacze i nie mieszkalam na różnych wsiach podwarszawskich to to było ulubione miejsce spacerów :) No i jeszcze forty bema na woli+park, też polecam :)
-
[img]http://img207.imageshack.us/img207/9379/dsc007793hh.jpg[/img] mam kota - wampira!!!! :smhair2::smhair2::smhair2: A tą pozycja mnei wczoraj rozbroiła :loveu::loveu::loveu: [img]http://img259.imageshack.us/img259/9421/dsc007831en.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/6774/dsc007843fs.jpg[/img] I się pochwalimy że Piksel w gościach był :))) I poznal swojego kolegę Puszka ( latrerek ) który się go strasznie bał :evil_lol:
-
Elo Mikruski ;) Pola Mokotowskie...przez 17 lat tam mieszkałam ;) JAk tam po weekendzie...??
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red]SHIKKA NEWS!! [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Black]"Jeszcze raz dzisiaj piszę :-). Jest godzina 22, właśnie wróciłem z Shikką z wieczornych i codziennych wojaży.Jest mi bardzo miło że tak Pani reaguje na moje maile.Nie ma w nich żadnej przesady, po prostu jesteśmy szczęśliwi że mamy Shikkę. Moje marzenia co do pieska się spełniły, zaraziłem nimi dzieci co zaowocowało tym iż Marcela ogłosiła się co do adopcji. Jednak w najśmielszych przypuszczeniach, nie wiedziałem że będę miał tak cudownego psa.Proszę mi wierzyć, chyba lepiej trafić nie mogła :-). W tej chwili jest przy mnie, i zaczyna swój wieczorny "balet", .......no to się na koniec dnia jeszcze powściekamy. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. D.Malinowski p.s.. oczywiście jeszcze fotkę dorzucam :-),, hmm, na fotce jakkby podobne, Marcela i Shikka ;-)" "Jeszcze jedną fotkę wysyłam, przeglądałem teraz zawartość kompa i myslę że ładnie tu wyszła :-) " [/COLOR] [img]http://img242.imageshack.us/img242/5968/image0122jpg6is.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6591/zshikk2619nx.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Puszek-okruszek ;) Gratuluję nowego domownika ;) Jest cudny :loveu::loveu::loveu:
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red]SHIKKA NEWS!!!! [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Black]Witam serdecznie :-). Shikka jest cudownym psem.Doszło do tego że już nie wyobrażam sobie gdyby jej nie było u nas-została jakby członkiem rodziny.Dbamy o nią, bawimy się a ona coraz więcej łobuzuje ( oczywiście wszystko jej wolno ;-) ).Ma teraz jakby większy przypływ energii czego dowodem jest między innym jej wieczorne zachowanie- szalone biegi po całym domu i szczekanie,zaczepki wszystkich domowników -można się uśmiać do bólu :-).Dołączam aktualne zdjęcie i pozdrawiam.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][img]http://img255.imageshack.us/img255/4566/zshikk2613cr4.jpg[/img] Ta dziewczynka z nią to MARCELA, córka Pana Darka, jej najlepsza w tej chwili psiapsióła :)))))) :multi:ma się dobrze :) [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Fakt! A nie mówiłam, a nie mówiłam????? :eek2: Egzorcyste migiem!!!! :Help_2: