[quote name='Asia & Ginger']Sunia jutro trafi już do domku tymczasowego, gdzie przejdzie totalną metamorfozę. :multi:
[SIZE=1]BBeta, widzę, że wrzuciłaś sobie do podpisu linka do adopcji naszych spanielkowych biedulków. :cool3:[/SIZE][/QUOTE]
No to kamień z serca :multi:
[SIZE="1"]Tak, już dawno miałam do zrobić, właściwie to miałam zrobić nowy banner, ale nie mam weny, więc tymczasowo dodałam napisy do tego[/SIZE] :cool3: