-
Posts
1370 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blue.berry
-
śliczne suczydła i bardzo fajne fotki - szczegolnie Mamba w trawach
-
ma prawo byc osowiala bo przeciez chora watroba bardzo boli. jak Manga miala spuchnieta watrobe i sledzione to 2 dni siedziala na legowisku i wogole z niego nie wychodzila. wlasnie byla taka osowiała. moze sprobuj pokarmic ją puszkami hillsa na chora watrobehttp://www.hillspet.com.pl/ld-puszka.htmlnie sa tanie ale moze podpasuja Brenduni?Aniu potrzebujesz jakies finansowe wsparcie?
-
hehehe. doddy ty mniej jęcz wiecej zdjęc rob. bo wiesz - to albo talent albo ciezka praca. u mnie na ten przyklad ciezka praca : )) a tutaj macie talent (i ciezka pracę): [URL]http://plfoto.com/65280/autor.html[/URL] na sam poczatek sprawdz te kwestie ustawiania ostrosci w aparacie.
-
SHILA - AMSTAFFKA zabrana z Korabiewic MA DOM :)
blue.berry replied to doddy's topic in Już w nowym domu
o jak sie ciesze :) a ja dzisiaj przelalam na sunieczke troszke grosza. to bedzie na innego stworka najwyzej : ) a ten klopot z robaczyca u suni juz "zagaszony"? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
blue.berry replied to Inez's topic in Już w nowym domu
zmarłam.... po prostu zmarłam ze smiechu Seven aligator mnie pogrążył -
bardzo bardzo sie ciesze ze Ruda ma swoje miejsce na ziemi. i pomyslec ze moglby juz jej nie byc. na fotkach usmiech przecudowny
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
blue.berry replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czyli trzeba by potrzymac kciukasy za Zoche ; ) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
blue.berry replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czyli aktualnie szukaja domow: Focus, Tyron, Zonka, Shila. Tosia i Lola tez ? dla ktoegos psiaka plakat potrzebny? -
ładne som ładne - niech nie marudzi. : ))
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
blue.berry replied to doddy's topic in Już w nowym domu
niektorzy lubia takie Zochy :) -
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
blue.berry replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
tresc w plakacie juz poprawiona. pozdrawiam [URL=http://img501.imageshack.us/my.php?image=astplakatluxun3.jpg][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9990/astplakatluxun3.th.jpg[/IMG][/URL] -
plakat Rudej juz poprawiony [URL=http://img236.imageshack.us/my.php?image=astplakatrudakj6.jpg][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4547/astplakatrudakj6.th.jpg[/IMG][/URL]
-
no tak bannerek - czasem moj debilizm mnie przeraza. doddy to podwojne foto ALtera z Rumba to jedno z najcudniejszych zdjec.