Jump to content
Dogomania

blue.berry

Members
  • Posts

    1370
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blue.berry

  1. Lusia ponoc strasznie zapchlona, co nie jest dobra wiadomoscia : ( co moge tak od razu zrobic zeby jakos te pchly otumanic? obroza? cos w sprayu?
  2. to nie jest informacja ktora chciałam przeczytać.... :-( Aniu, trzymaj się mocno, choc teraz pewnie i Tobie i Twoim rodzicom zawalił sie caly swiat.... i zadne słowa tego nie zmienią ani nie złagodzą....
  3. śliczne suczydła i bardzo fajne fotki - szczegolnie Mamba w trawach
  4. ma prawo byc osowiala bo przeciez chora watroba bardzo boli. jak Manga miala spuchnieta watrobe i sledzione to 2 dni siedziala na legowisku i wogole z niego nie wychodzila. wlasnie byla taka osowiała. moze sprobuj pokarmic ją puszkami hillsa na chora watrobehttp://www.hillspet.com.pl/ld-puszka.htmlnie sa tanie ale moze podpasuja Brenduni?Aniu potrzebujesz jakies finansowe wsparcie?
  5. ja nie wiem co jest grane w tym roku. Alter od doddy tez zlapal babeszje mimo totalnych zabezpieczen. jakas paranoja. trzymaj sie ruda slicznotko!!
  6. kochany gamoniu - oczysc sobie troche PW bo twoja skrzynka nie chce przyjmowac nowych wiadomosci, gdyz albowiem jest chyba zapelnina po brzegi ; )
  7. patch75 - nastepny termin \"operacyjny\" to wtorek a to oznacza ze sunia musialaby czekac o 4 dni dluzej na operacje : (
  8. biedna Czekoladka : (mocno trzymam kciuki i mam wielka nadzieje ze sytuacje uda sie opanowac.
  9. ja jedynie potwierdzam - piatek, 15.00 - jest ustalona operacja.
  10. u Janickiego operacja tez jak najbardziej mozliwa. nie widzi zadnych przeciwskazan.termin czwartek lub piatek. jednak cena o wiele wyzsza niz u Plaskoty. ja niestety jestem "niesamochodowa" wiec w transporcie nie pomoge. moge tutaj na miejscu w wawie cos pomoc jak bedzie taka potrzeba.
  11. hehehe. doddy ty mniej jęcz wiecej zdjęc rob. bo wiesz - to albo talent albo ciezka praca. u mnie na ten przyklad ciezka praca : )) a tutaj macie talent (i ciezka pracę): [URL]http://plfoto.com/65280/autor.html[/URL] na sam poczatek sprawdz te kwestie ustawiania ostrosci w aparacie.
  12. o jak sie ciesze :) a ja dzisiaj przelalam na sunieczke troszke grosza. to bedzie na innego stworka najwyzej : ) a ten klopot z robaczyca u suni juz "zagaszony"?
  13. zmarłam.... po prostu zmarłam ze smiechu Seven aligator mnie pogrążył
  14. bardzo bardzo sie ciesze ze Ruda ma swoje miejsce na ziemi. i pomyslec ze moglby juz jej nie byc. na fotkach usmiech przecudowny
  15. czyli trzeba by potrzymac kciukasy za Zoche ; )
  16. ależ fajne fotecki :multi: a jak tam Alter - jak sie czuje?
  17. nie ma za co dziekowac: ) jakby komu zle sie drukowaly takie powierzchnie kolorowe (no bo drukarki rozne som : ) to tutaj wersja bardziej biała [URL=http://img98.imageshack.us/my.php?image=minaplakatnf3.jpg][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4175/minaplakatnf3.th.jpg[/IMG][/URL]
  18. czyli aktualnie szukaja domow: Focus, Tyron, Zonka, Shila. Tosia i Lola tez ? dla ktoegos psiaka plakat potrzebny?
  19. ładne som ładne - niech nie marudzi. : ))
  20. tresc w plakacie juz poprawiona. pozdrawiam [URL=http://img501.imageshack.us/my.php?image=astplakatluxun3.jpg][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9990/astplakatluxun3.th.jpg[/IMG][/URL]
  21. plakat Rudej juz poprawiony [URL=http://img236.imageshack.us/my.php?image=astplakatrudakj6.jpg][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4547/astplakatrudakj6.th.jpg[/IMG][/URL]
  22. no własnie... ty doddy wez sie zainteresuje bo moze beata pod stolem szuka jakiegos domu dla Mamby i z nienacka (pozdrawiamy wszystkie nienacki) Ci ją wyadoptuje. Beata - przyjsc moge ale obiecaj ze nic nie zrobisz Mambie.
  23. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Ja wierzę, ze bedzie tylko Brenusia :).[/quote] ale ty mowisz o wyjezdzie czy o ogole?
  24. no tak bannerek - czasem moj debilizm mnie przeraza. doddy to podwojne foto ALtera z Rumba to jedno z najcudniejszych zdjec.
×
×
  • Create New...