[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8214/baca3map7.jpg[/IMG]
[I]Niech mnie ktos pokocha... Zabierze stąd nie chce już patrzeć na te kraty.. Lubie moich kolegów ale czasme mam ich dość ... Wolałbym siedziec z moim panem i chodzićz nim na olowania albo chociaż długie spacery... Tak bardzo potzrebuje domu... Baca[/I]