moze zrobmy tak:
niech Pati sprawdzi ten domek
a potem neich dizewczyna sie odezwie do Ani wszytsko sie dogada i bedziemy zalatwiac transport co wy na to??
Pianka i anwet nie powiedziaąłs mi ze nasza mała łaciata krowka wróciła... dowiedizalam sie pzrez przypadek:-(
jak korcia albo majjor wroci to pisz od razu
Jjeu jak to sie stlo?? siedizalam na forum amstafow patrze a om znow w schronie??
czemu??
Pianka napisz cos iwecej bo sie nie cierpliwie zdazylam go pokochac a on wrocil...:-(
Pi taki kochaniutki jest....
NIe wyglada na silnego ale pzreciwnie na spacerku cały zcas sakal i chciał się bawic poprostu kochaniutki psiak co widac po zdjęciach