Jump to content
Dogomania

Anna Rapp

Members
  • Posts

    434
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anna Rapp

  1. [quote name='Atena']Deidre umiesz hiszpański ? ;) Co do Tekili to jak zwykle piękna, nawet po szczeniorkach :loveu:. Marylek natomiast-mój ulubieniec od początku, a jak!:evil_lol:- jest przepiękny :loveu:. Wybieracie sie z Hiszpankami na Międzynarodówkę do Wrocławia?[/quote] Cześć Atenko, nie nie wybieramy się do Wrocławia. Ale jedzie nasz synek ALVARO Canis MArinus. My po Warszawskiej Wystawie Wodniaków strzyżemy futerka!!! i odpoczywamy do przyszłego sezonu. Dziękuję za dobre słowo dla mamusi Teklusi i Maryla ;)
  2. [quote name='Deirdre']Aaaaaaaaaaaaaaaa, no tak. zapomnialam ze czytane z polska to faktycznie by bylo Amarilo. Ale co tam, hiszpanie tez wszystko czytaja wg hiszpanskich regul wymawiania co często daje komiczne efekty i musze czasem mocno myslec co chcieli powiedziec po angielsku.... np mowia: (zapisane fonetycznie zeby złapać dowcip ;) ) "Jes aj ken spik inglis. Aj ev e doh" co oznacza "Umiem mówić po angielsku. Mam psa" bo w hiszpanskim nie czyta sie litery "h" a "g" wymawia sie jak "h" (oprocz przypadkow gd czyta sie je jak g ;) ale o tym zapominają przy nauce obcych jezykow hie hie hie) A podwójne LL w hiszpanskim wymawia sie "j" - to na wypadek niejasnosci o co mi chodziło z Amarijo :D serdeczne pozdrowienia Aniu, głaski dla "hiszpanków" i dalszych sukcesów życzę![/quote] Witam Cię serdecznie, dziekuję za pozdrowinia i życzenia. Czy Ty mieszkasz w Hiszpanii? Pozdrawiawiam Cię serdecznie i uściski od naszych perros;) ;) ;)
  3. [quote name='Deirdre']A czemu na Amarijo mowicie marylka???? :( Amarijo tak ladnie brzmi![/quote] a tak wyszło;) , jak był maleńkim szczenięciem to wołalismy Amarilcio, Marilcio i Marylko... teraz najczęsciej jest poprostu Maryl.;) Pozdrawiam.
  4. [quote name='Asiaczek']Ania, po fotkach patrząc, to ja Ciebie widziałam i to kilkakrotnie!!! I nawet z koleżanką rozmawiałyśmy czy to portugalskie czy hiszpańskie psiaki... Ja stawiałam na hiszpańskie i... jak widać wygrałam.:lol: Tylko czemu nie podeszłam do Was ( byłaś w towarzystwie jakiejś Pani)... Fakt, szłyśmy po odbiór nagrody za BOG2. Tylko to może mnie usprawiedliwić..:oops: Tak Asiaczku to ja byłam w towarzystwie koleżanki Krysi. No to Ty mnie juz widziałaś,a le ja Ciebie jeszcze nie;) . Ale nadrobimy napewno przy najbliższej okazji. Gratulacje za BOG2.
  5. Witam serdecznie. Wybieramy się na wystawę z Tekilką i Marylem. Przyjeżdza też Aqua ( Bezunia ) i Razo Zorrazo.Synek Tekli " Alvaro" będzie tylko gościnnie. Także poraz pierwszy będzie czterech przedstawicieli perro!!!:multi: :multi: :multi: Bardzo bardzo się cieszę! Do zobaczenia i powodzenia dla wszystkich wodniaków.;)
  6. [quote name='Agasia']Co prawda na wystawie być nie moglam, ale wracam i piekne wiesci :) Brawo Dollar!!! :loveu:i brawo [URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=11985"]MagicJohnson[/URL]!! Brawo Asiaczki, Tekilka i Marylcia! ;)[/quote] Dziękujemy bardzo. Marylka pokazał się z najlepszej strony. To był jego debiut! W ocenie Sędziny same doskonałości z podkreśleniem, żę się bardzo efektownie prezentował. Miły z niego szczeniak! Tequilka też otrzymała doskonały opis od Sędziego od łap po charakter:multi: i wszystkie możliwe tytuły:multi: :multi: :multi: .
  7. [quote name='Nugatika'][B]torpi[/B] tak tak,to one. Moglabym prosic te zdjecia na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z gory dziekuje :)[/quote] Czesc Nugatko!!! na 4 stronie sa dwa zdjecia naszych kudłatych zrobione przez "RÓŻYCZKĘ". Czy Ty byłaś w Białymstoku? Pozdrawiam Ania
  8. Asiaczku, moje serdeczne gratulacje!!! nie udało nam się spotkać, ale napewno w Warszawie zrobimy spotkanie. Odezwę się na privat. Pozdrawiam.
  9. Dziękuję Różyczko za zdjęcia moich kudłatych perro's. Wielkie gratulacje dla wszystkich Zwycięzców!!! Pozdrawiam
  10. [quote name='Asiaczek']Jeszcze ciepłe wieści z B-stoku. "Nieoceniona Matagi biega z włosem rozwianym i aparatem i robi fotki chyba wszystkim napotkanym psiakom...". A, i pogoda w B. bardzo ładna! Czekamy na wieście z ringów... Pzdr.[/quote] Asiaczku, jakbyś rozmawiała z Matagi to zapytaj czy byłaby szansa na kilka zdjęć moich futrzaków jutro? pozdrawiam Ania
  11. [quote name='Asiaczek']Witaj Aniu! Tak, tak, będę! Z gromadką Asiaczków. :lol: My jesteśmy na ringu nr 5 i zaczynami o 10:00. A Wy? BTW - Agasia nie może się Ciebie nachwalic!:lol::cool1: Pzdr.[/quote] Oj cieszę się bardzo i mam nadzieje na spotkanie z Toba. My jestesmy na ringu nr.14 o godz.11.50. Poszukam Cię na ringu 5.Chcę wyjechać z Waw o g.07.00 rano.Jeśli nie będę mogła Cie znalezc to zadzwonie do Ciebie, ok? jak zwykle mam problem z szyfrem BTW - Agasia? musze częściej zaglądać na dogomanię ( ale nie ma internetu w domu, tylko w pracy ).
  12. [quote name='Asiaczek']Wirtualnie trzymam kciuki za dzisiejsze psiaki! Powodzenia!!! Pzdr.[/quote] Witaj Asiaczku tu Ania od hiszpańskich piesków. Czy będziesz jutro w Baiłymstoku? Serdecznie Cię pozdrawiam.:)
  13. Kasiu, jesteś kochana, bardzo dziękuję za umieszczenie informacji o naszej suni.Pozdrawiam przyszłą właścicielkę PDAE! Ania
  14. [quote name='Nugatika']tak Atena, Aqua została sprzedana - trafiła do cudownych ludzi! :) a Amarillo, czyli "Marylka" została u Ani.[/quote] Kasiu, bardzo dziekuje za odpowiedzi w moim imieniu.Wiem, ze zawsze moge na Ciebie liczyc. Jestem za granica do 26.06.2007. Nowe zdjecia i informacje o Aqua ( Beza ) na naszej stronie. Marylka SUPER pies!!! juz wiem , ze odziedziczyl charakter po tatusiu!!! Do uslyszenia po moim powrocie. Dziekuje.Ania
  15. Nugato, bardzo dziękuję za pomoc w umieszczeniu zdjęć. Pozdrawiam Cię serdecznie. Ania;)
  16. [quote name='Atena']Buenas noches:razz: Piękne imiona:loveu: A właśnie, zastanawiam się jakie umaszczenie będzie miał beżowy Amarillo jako dorosły, czy będzie miał takie jak ta suczka [URL]http://www.spanishwaterdog.com/images/Alba%202005%20litter/MVC-001S.JPG[/URL] ?[/quote] Dziękuję bardzo, tak, Amarillo będzie mniej więcej takiej maści jak ta sunia na zdjęciu. Najbliższe podobieństwo w umaszczeniu odzwierciedla dziadek Amarillo - Alevin de el Polvorin - to tata Ufano Zorrazo. Miałam wielką przyjemność spędzić trzy dni z Ufano i Alevinem w domu Hiedi Kurki właścicleki psów.:lol: Dwa odmienne charaktery! Dziadek spokojny, ostrożny i rozważny psiak, tata Ufano- odważny, praco-cholik.Zabawa na pierwsym miejscu, potem smakołyki.;) Mam nadzieję,że nasze szczenieta odziediczą charakter po tacie!;) Pozdrawiam
  17. Bardzo się cieszę,że podobają się Wam nasze szczenięta. Wszyscy żartują,że to dzieci Kufla, a nie Ufano;) ;) ;) . Sczególnie beżowy smok! Maluszki rosną i nabierają sił. Są pełne energii, radości i mają wilcze apetyty:lol: . Tekilka jest WZOROWĄ MAMUSIĄ!!!.Od czwartku pomożemy jej troszkę i rozpoczniemy dokarmianie maluchów.Mleczko na deser po posiłkach;) . Wybraliśmy już imiona : ( z j.hiszpańskiego ) AQUA - woda ( dla suni ) AMARILLO - żółty ( dla beżowego pieska ) AQUESTO - przystojny ( dla " Ufano Juniora " ) AMIGO - przyjaciel i ALVARO - opiekun ( dla brązowych blizniaków ). Rozpoczeliśmy etap socjalizacji naszych maluszków od częstego brania na ręce, kłaskania po brzuszkach, dotykania łapek,zaglądania w pyszczki, kładzenie na plecach. Wujek Kufel dba o higienę, a koty czekaja na dzień kiedy maluchy będą gotowe na harce i gonitwy po domu :fadein: . Pozdrawiam i zapraszam na stronkę.
  18. [quote name='Nugatika']o Boże! slicznosci :)[/quote] Cześć Kasiu, zadzwonię do Ciebie za 15 minut. Skopiowałam ze strony tabelke z wagą szczeniąt,ale nie wyszło to najciekawiej.Przepraszam.
  19. Witam serdecznie, Naszę szczenięta mają już 12 dni :lol: .Są silne,z dnia na dzień przybierają na wadze, wilczy apetyt dopisuje wszystkim szczeniaczkom. to pomiary wagi maluszków przez tydzień od 2-go do 8-go dnia życia: [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe]Data[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Sunia[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Ufano Junior[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Kremowy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Milka[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Brązowy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 10.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 395gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 450gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 475gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 485gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 460gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 11.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 460gr.. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 505gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 551gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 570gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 545gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 12.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 530gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 570gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 606gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 13.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 600gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 740gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 730gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 670gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 14.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 685gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 715gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 815gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 805gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 740gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 15.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 720gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 820gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 850gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 870gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 820gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 16.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 780gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 870gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 925gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 940gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 880gr. [/COLOR][/SIZE] Wczoraj tj. 18.02 wszystkie pieski przekroczyły 1000 gr. sunia - 985 gr.:lol: To nowe doświadczenia, przeżycia i radosć z obserwacji naszych szczeniaczków i najukochańszej mamusi Tequilki! Wujek Kufel dogląda maluchów, koty z kocią ciekawością nasłu****ą szczenięcych pisków i zaglądają do kojca kiedy tylko Tequilka nie jest na straży. Już sobie wyobrażamy jakie harce i zabawy zaczną się kiedy szczeniaczki będa widziały, słyszały i zaczną chodzić. Na bieżąco będę pisać o rozwoju szczeniat i o emocjach z tym związanych. Tequilka jest SUPER WZOROWĄ MAMUSIĄ!:lol: :multi: Pozdrawiam Anna Rapp nowa strona ruszy za kilka dni pod naszym adresem [URL="http://www.hiszpanskipieswodny.pl"]www.hiszpanskipieswodny.pl[/URL] teraz dostępna jest na [URL="http://www.hiszpanskipieswodny.za.pl"]www.hiszpanskipieswodny.za.pl[/URL]
  20. [quote name='Nugatika']jaki brzuszeeeek :-) juz nie moge sie doczekac zdjec maluchow!! ;-) głski dla przyszłej mamusi!! :-)[/quote] Witaj Nugatko, brzuszek rośnie jak na drożdżach.Tequila czuje się bardzo dobrze,energia,apetyt i dobry humor!:lol: wszystko dopisuje.Czekamy z utęsknieniem na szczenięta (+/- 04.02.2007)! Jak tylko się urodzimy to zdjęcia napewno pojawią się na stronie. Pozdrawiam. Ania
  21. [quote name='Asiaczek'][B]Anna Rapp[/B] - masz ode mnie PW. [B]Bursztynki [/B]- gratuluję!!! Wiem, co czujesz, bo ja też mam maluszki, urodzone dzisiaj (11.01.2007 r.). Trzymajcie sie Bursztynki!!!:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=black][B]Asiaczku [/B][/COLOR]- Moje gratulacje!!!:multi: jak poród? jak suczka się czuje? ps. co to znaczy PW? i dla Bursztynki gratulacje!!! zdrówka życzymy.:lol:
  22. [quote name='Atena']Super!! Gratuluje! Wkońcu urodzą się małe polskie hiszpanki:loveu: :evil_lol: Życzę brązowo-białe krówki:razz: oraz również mam nadzieję na zdjecia malców:loveu:[/quote] Dziękuje, Zaglądałam na Twoją stronę.Bardzo ładna i mnóstwo pięknych zdjęć.Igor jest bardzo podobny do naszego Kufla.Berneńczyki to wyjątkowo piękne psy.Ciekawa jestem jak nasz bernuś zareaguje na szczenięta?może będzie dobrym wujkiem i pomoże Tekilce. Pozdrawiam i życzę sukcesów ze wszystkimi Twoimi pieskami. Ania ps. oglądałaś może telenowelę "Psie serce"? w jednym z odcinków grał nasz Kufelek i był w czołówce wśród biegnącej sfory psiaków. :lol:
  23. Bardzo dziękuję, Już się nie możemy doczekać szczeniaczków.Tak są już zarezerwowane,nie wiem tylko ile szczeniaczków się urodzi. Tekilka czuje się bardzo dobrze.Jedyne objawy jej ciąży to powiększony brzuszek i większy apetyt. Dziękuję za dobre słowa i gratulacje. Ania;)
  24. Dziękuję Napewno pochwalimy się szczeniaczkami.Zrobimy zdjęcia i wstawimy na forum. Mam nadzieję,że się urodzą silne i zdrowe,a charakter odziedziczą po Ufano:fadein: .On jest naprawdę wyjątkowym hiszpanem.Spędziliśm z Ufano kilka dni.Urzekł mnie swoim zachowaniem w różnych sytuacjach.Takich cech charakteru życze wszystkim psom i oczywiście naszym przyszłym szczeniaczkom. A co do umaszczenia to mamy szansę na "łaciate krówki"brązowo-białe. Serdecznie dziękuję. Ania
  25. [quote name='Asiaczek']U mnie jeszcze nic..., ale Felusia pokopała "porodówkę", powoli zaczyna wyglądać jak "hinduska krowa" , tzn. chudy grzbiet i cała masa szczeniorków "na dole"... [B]Ania [/B]- a jaki jest adres Twojej Galerii? Chetnie tam zajrzę, bo rasa dosyć mało znana... Byłam na stronie www, a co z Galeria? Czy to będzie I miot tej rasy w PL? Pzdr.[/quote] Witam, Jak wejdziesz na stronę to trzeba kliknąć na główne zdjęcie i tam otworzą się wszystkie temty z galerią włącznie. Tak, to będzie pierwszy miot w Polsce.Tequilka jest pierwszą i do dzis jedyną suczką w Pl.Jeśli mogę prosić o dobre rady dotyczące pierwszego porodu,suczki w ciąży,jak postępować najlepiej dla niej i szczeniąt to będę bardzo wdzięczna. Ania
×
×
  • Create New...