-
Posts
434 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anna Rapp
-
[quote name='Atena']Deidre umiesz hiszpański ? ;) Co do Tekili to jak zwykle piękna, nawet po szczeniorkach :loveu:. Marylek natomiast-mój ulubieniec od początku, a jak!:evil_lol:- jest przepiękny :loveu:. Wybieracie sie z Hiszpankami na Międzynarodówkę do Wrocławia?[/quote] Cześć Atenko, nie nie wybieramy się do Wrocławia. Ale jedzie nasz synek ALVARO Canis MArinus. My po Warszawskiej Wystawie Wodniaków strzyżemy futerka!!! i odpoczywamy do przyszłego sezonu. Dziękuję za dobre słowo dla mamusi Teklusi i Maryla ;)
-
[quote name='Deirdre']Aaaaaaaaaaaaaaaa, no tak. zapomnialam ze czytane z polska to faktycznie by bylo Amarilo. Ale co tam, hiszpanie tez wszystko czytaja wg hiszpanskich regul wymawiania co często daje komiczne efekty i musze czasem mocno myslec co chcieli powiedziec po angielsku.... np mowia: (zapisane fonetycznie zeby złapać dowcip ;) ) "Jes aj ken spik inglis. Aj ev e doh" co oznacza "Umiem mówić po angielsku. Mam psa" bo w hiszpanskim nie czyta sie litery "h" a "g" wymawia sie jak "h" (oprocz przypadkow gd czyta sie je jak g ;) ale o tym zapominają przy nauce obcych jezykow hie hie hie) A podwójne LL w hiszpanskim wymawia sie "j" - to na wypadek niejasnosci o co mi chodziło z Amarijo :D serdeczne pozdrowienia Aniu, głaski dla "hiszpanków" i dalszych sukcesów życzę![/quote] Witam Cię serdecznie, dziekuję za pozdrowinia i życzenia. Czy Ty mieszkasz w Hiszpanii? Pozdrawiawiam Cię serdecznie i uściski od naszych perros;) ;) ;)
-
[quote name='Deirdre']A czemu na Amarijo mowicie marylka???? :( Amarijo tak ladnie brzmi![/quote] a tak wyszło;) , jak był maleńkim szczenięciem to wołalismy Amarilcio, Marilcio i Marylko... teraz najczęsciej jest poprostu Maryl.;) Pozdrawiam.
-
[quote name='Asiaczek']Ania, po fotkach patrząc, to ja Ciebie widziałam i to kilkakrotnie!!! I nawet z koleżanką rozmawiałyśmy czy to portugalskie czy hiszpańskie psiaki... Ja stawiałam na hiszpańskie i... jak widać wygrałam.:lol: Tylko czemu nie podeszłam do Was ( byłaś w towarzystwie jakiejś Pani)... Fakt, szłyśmy po odbiór nagrody za BOG2. Tylko to może mnie usprawiedliwić..:oops: Tak Asiaczku to ja byłam w towarzystwie koleżanki Krysi. No to Ty mnie juz widziałaś,a le ja Ciebie jeszcze nie;) . Ale nadrobimy napewno przy najbliższej okazji. Gratulacje za BOG2.
-
Witam serdecznie. Wybieramy się na wystawę z Tekilką i Marylem. Przyjeżdza też Aqua ( Bezunia ) i Razo Zorrazo.Synek Tekli " Alvaro" będzie tylko gościnnie. Także poraz pierwszy będzie czterech przedstawicieli perro!!!:multi: :multi: :multi: Bardzo bardzo się cieszę! Do zobaczenia i powodzenia dla wszystkich wodniaków.;)
-
[quote name='Agasia']Co prawda na wystawie być nie moglam, ale wracam i piekne wiesci :) Brawo Dollar!!! :loveu:i brawo [URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=11985"]MagicJohnson[/URL]!! Brawo Asiaczki, Tekilka i Marylcia! ;)[/quote] Dziękujemy bardzo. Marylka pokazał się z najlepszej strony. To był jego debiut! W ocenie Sędziny same doskonałości z podkreśleniem, żę się bardzo efektownie prezentował. Miły z niego szczeniak! Tequilka też otrzymała doskonały opis od Sędziego od łap po charakter:multi: i wszystkie możliwe tytuły:multi: :multi: :multi: .
-
[quote name='Nugatika'][B]torpi[/B] tak tak,to one. Moglabym prosic te zdjecia na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z gory dziekuje :)[/quote] Czesc Nugatko!!! na 4 stronie sa dwa zdjecia naszych kudłatych zrobione przez "RÓŻYCZKĘ". Czy Ty byłaś w Białymstoku? Pozdrawiam Ania
-
Asiaczku, moje serdeczne gratulacje!!! nie udało nam się spotkać, ale napewno w Warszawie zrobimy spotkanie. Odezwę się na privat. Pozdrawiam.
-
Dziękuję Różyczko za zdjęcia moich kudłatych perro's. Wielkie gratulacje dla wszystkich Zwycięzców!!! Pozdrawiam
-
[quote name='Asiaczek']Jeszcze ciepłe wieści z B-stoku. "Nieoceniona Matagi biega z włosem rozwianym i aparatem i robi fotki chyba wszystkim napotkanym psiakom...". A, i pogoda w B. bardzo ładna! Czekamy na wieście z ringów... Pzdr.[/quote] Asiaczku, jakbyś rozmawiała z Matagi to zapytaj czy byłaby szansa na kilka zdjęć moich futrzaków jutro? pozdrawiam Ania
-
[quote name='Asiaczek']Witaj Aniu! Tak, tak, będę! Z gromadką Asiaczków. :lol: My jesteśmy na ringu nr 5 i zaczynami o 10:00. A Wy? BTW - Agasia nie może się Ciebie nachwalic!:lol::cool1: Pzdr.[/quote] Oj cieszę się bardzo i mam nadzieje na spotkanie z Toba. My jestesmy na ringu nr.14 o godz.11.50. Poszukam Cię na ringu 5.Chcę wyjechać z Waw o g.07.00 rano.Jeśli nie będę mogła Cie znalezc to zadzwonie do Ciebie, ok? jak zwykle mam problem z szyfrem BTW - Agasia? musze częściej zaglądać na dogomanię ( ale nie ma internetu w domu, tylko w pracy ).
-
[quote name='Asiaczek']Wirtualnie trzymam kciuki za dzisiejsze psiaki! Powodzenia!!! Pzdr.[/quote] Witaj Asiaczku tu Ania od hiszpańskich piesków. Czy będziesz jutro w Baiłymstoku? Serdecznie Cię pozdrawiam.:)
-
Kasiu, jesteś kochana, bardzo dziękuję za umieszczenie informacji o naszej suni.Pozdrawiam przyszłą właścicielkę PDAE! Ania
-
[quote name='Nugatika']tak Atena, Aqua została sprzedana - trafiła do cudownych ludzi! :) a Amarillo, czyli "Marylka" została u Ani.[/quote] Kasiu, bardzo dziekuje za odpowiedzi w moim imieniu.Wiem, ze zawsze moge na Ciebie liczyc. Jestem za granica do 26.06.2007. Nowe zdjecia i informacje o Aqua ( Beza ) na naszej stronie. Marylka SUPER pies!!! juz wiem , ze odziedziczyl charakter po tatusiu!!! Do uslyszenia po moim powrocie. Dziekuje.Ania
-
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
Nugato, bardzo dziękuję za pomoc w umieszczeniu zdjęć. Pozdrawiam Cię serdecznie. Ania;) -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
[quote name='Atena']Buenas noches:razz: Piękne imiona:loveu: A właśnie, zastanawiam się jakie umaszczenie będzie miał beżowy Amarillo jako dorosły, czy będzie miał takie jak ta suczka [URL]http://www.spanishwaterdog.com/images/Alba%202005%20litter/MVC-001S.JPG[/URL] ?[/quote] Dziękuję bardzo, tak, Amarillo będzie mniej więcej takiej maści jak ta sunia na zdjęciu. Najbliższe podobieństwo w umaszczeniu odzwierciedla dziadek Amarillo - Alevin de el Polvorin - to tata Ufano Zorrazo. Miałam wielką przyjemność spędzić trzy dni z Ufano i Alevinem w domu Hiedi Kurki właścicleki psów.:lol: Dwa odmienne charaktery! Dziadek spokojny, ostrożny i rozważny psiak, tata Ufano- odważny, praco-cholik.Zabawa na pierwsym miejscu, potem smakołyki.;) Mam nadzieję,że nasze szczenieta odziediczą charakter po tacie!;) Pozdrawiam -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
Bardzo się cieszę,że podobają się Wam nasze szczenięta. Wszyscy żartują,że to dzieci Kufla, a nie Ufano;) ;) ;) . Sczególnie beżowy smok! Maluszki rosną i nabierają sił. Są pełne energii, radości i mają wilcze apetyty:lol: . Tekilka jest WZOROWĄ MAMUSIĄ!!!.Od czwartku pomożemy jej troszkę i rozpoczniemy dokarmianie maluchów.Mleczko na deser po posiłkach;) . Wybraliśmy już imiona : ( z j.hiszpańskiego ) AQUA - woda ( dla suni ) AMARILLO - żółty ( dla beżowego pieska ) AQUESTO - przystojny ( dla " Ufano Juniora " ) AMIGO - przyjaciel i ALVARO - opiekun ( dla brązowych blizniaków ). Rozpoczeliśmy etap socjalizacji naszych maluszków od częstego brania na ręce, kłaskania po brzuszkach, dotykania łapek,zaglądania w pyszczki, kładzenie na plecach. Wujek Kufel dba o higienę, a koty czekaja na dzień kiedy maluchy będą gotowe na harce i gonitwy po domu :fadein: . Pozdrawiam i zapraszam na stronkę. -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
[quote name='Nugatika']o Boże! slicznosci :)[/quote] Cześć Kasiu, zadzwonię do Ciebie za 15 minut. Skopiowałam ze strony tabelke z wagą szczeniąt,ale nie wyszło to najciekawiej.Przepraszam. -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
Witam serdecznie, Naszę szczenięta mają już 12 dni :lol: .Są silne,z dnia na dzień przybierają na wadze, wilczy apetyt dopisuje wszystkim szczeniaczkom. to pomiary wagi maluszków przez tydzień od 2-go do 8-go dnia życia: [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe]Data[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Sunia[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Ufano Junior[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Kremowy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Milka[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#badefe][B]Brązowy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 10.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 395gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 450gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 475gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 485gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 460gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 11.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 460gr.. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 505gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 551gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 570gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 545gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 12.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 530gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 570gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 606gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 13.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 600gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 650gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 740gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 730gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 670gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 14.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 685gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 715gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 815gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 805gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 740gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 15.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 720gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 820gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 850gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 870gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 820gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 16.02 [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 780gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 870gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 925gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 940gr. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#102f4c] 880gr. [/COLOR][/SIZE] Wczoraj tj. 18.02 wszystkie pieski przekroczyły 1000 gr. sunia - 985 gr.:lol: To nowe doświadczenia, przeżycia i radosć z obserwacji naszych szczeniaczków i najukochańszej mamusi Tequilki! Wujek Kufel dogląda maluchów, koty z kocią ciekawością nasłu****ą szczenięcych pisków i zaglądają do kojca kiedy tylko Tequilka nie jest na straży. Już sobie wyobrażamy jakie harce i zabawy zaczną się kiedy szczeniaczki będa widziały, słyszały i zaczną chodzić. Na bieżąco będę pisać o rozwoju szczeniat i o emocjach z tym związanych. Tequilka jest SUPER WZOROWĄ MAMUSIĄ!:lol: :multi: Pozdrawiam Anna Rapp nowa strona ruszy za kilka dni pod naszym adresem [URL="http://www.hiszpanskipieswodny.pl"]www.hiszpanskipieswodny.pl[/URL] teraz dostępna jest na [URL="http://www.hiszpanskipieswodny.za.pl"]www.hiszpanskipieswodny.za.pl[/URL] -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
[quote name='Nugatika']jaki brzuszeeeek :-) juz nie moge sie doczekac zdjec maluchow!! ;-) głski dla przyszłej mamusi!! :-)[/quote] Witaj Nugatko, brzuszek rośnie jak na drożdżach.Tequila czuje się bardzo dobrze,energia,apetyt i dobry humor!:lol: wszystko dopisuje.Czekamy z utęsknieniem na szczenięta (+/- 04.02.2007)! Jak tylko się urodzimy to zdjęcia napewno pojawią się na stronie. Pozdrawiam. Ania -
[quote name='Asiaczek'][B]Anna Rapp[/B] - masz ode mnie PW. [B]Bursztynki [/B]- gratuluję!!! Wiem, co czujesz, bo ja też mam maluszki, urodzone dzisiaj (11.01.2007 r.). Trzymajcie sie Bursztynki!!!:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=black][B]Asiaczku [/B][/COLOR]- Moje gratulacje!!!:multi: jak poród? jak suczka się czuje? ps. co to znaczy PW? i dla Bursztynki gratulacje!!! zdrówka życzymy.:lol:
-
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
[quote name='Atena']Super!! Gratuluje! Wkońcu urodzą się małe polskie hiszpanki:loveu: :evil_lol: Życzę brązowo-białe krówki:razz: oraz również mam nadzieję na zdjecia malców:loveu:[/quote] Dziękuje, Zaglądałam na Twoją stronę.Bardzo ładna i mnóstwo pięknych zdjęć.Igor jest bardzo podobny do naszego Kufla.Berneńczyki to wyjątkowo piękne psy.Ciekawa jestem jak nasz bernuś zareaguje na szczenięta?może będzie dobrym wujkiem i pomoże Tekilce. Pozdrawiam i życzę sukcesów ze wszystkimi Twoimi pieskami. Ania ps. oglądałaś może telenowelę "Psie serce"? w jednym z odcinków grał nasz Kufelek i był w czołówce wśród biegnącej sfory psiaków. :lol: -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
Bardzo dziękuję, Już się nie możemy doczekać szczeniaczków.Tak są już zarezerwowane,nie wiem tylko ile szczeniaczków się urodzi. Tekilka czuje się bardzo dobrze.Jedyne objawy jej ciąży to powiększony brzuszek i większy apetyt. Dziękuję za dobre słowa i gratulacje. Ania;) -
Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce
Anna Rapp replied to Anna Rapp's topic in Hiszpański pies dowodny
Dziękuję Napewno pochwalimy się szczeniaczkami.Zrobimy zdjęcia i wstawimy na forum. Mam nadzieję,że się urodzą silne i zdrowe,a charakter odziedziczą po Ufano:fadein: .On jest naprawdę wyjątkowym hiszpanem.Spędziliśm z Ufano kilka dni.Urzekł mnie swoim zachowaniem w różnych sytuacjach.Takich cech charakteru życze wszystkim psom i oczywiście naszym przyszłym szczeniaczkom. A co do umaszczenia to mamy szansę na "łaciate krówki"brązowo-białe. Serdecznie dziękuję. Ania -
[quote name='Asiaczek']U mnie jeszcze nic..., ale Felusia pokopała "porodówkę", powoli zaczyna wyglądać jak "hinduska krowa" , tzn. chudy grzbiet i cała masa szczeniorków "na dole"... [B]Ania [/B]- a jaki jest adres Twojej Galerii? Chetnie tam zajrzę, bo rasa dosyć mało znana... Byłam na stronie www, a co z Galeria? Czy to będzie I miot tej rasy w PL? Pzdr.[/quote] Witam, Jak wejdziesz na stronę to trzeba kliknąć na główne zdjęcie i tam otworzą się wszystkie temty z galerią włącznie. Tak, to będzie pierwszy miot w Polsce.Tequilka jest pierwszą i do dzis jedyną suczką w Pl.Jeśli mogę prosić o dobre rady dotyczące pierwszego porodu,suczki w ciąży,jak postępować najlepiej dla niej i szczeniąt to będę bardzo wdzięczna. Ania