Jump to content
Dogomania

Luki_osw

Members
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Luki_osw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, Posiadam dwu i pół miesieczna suczkę foksika. Jest to mój drugi pies z tej rasy. Teraz wiem że przy poprzednim popełniłem błąd. Ponieważ go strzygłem a nie testowałam. Mieszkam w czechowicach-dziedzicach i jak by się ktoś znalazł z okolicy posiadajacy foksika i mi objaśnił jak się trymuje i jaki sprzęt jest dobry.
  2. Witam, Posiadam dwu i pół miesieczna suczkę foksika. Jest to mój drugi pies z tej rasy. Teraz wiem że przy poprzednim popełniłem błąd. Ponieważ go strzygłem a nie testowałam. Mieszkam w czechowicach-dziedzicach i jak by się ktoś znalazł z okolicy posiadajacy foksika i mi objaśnił jak się trymuje i jaki sprzęt jest dobry.
  3. Witam, Posiadam dwu i pół miesieczna suczkę foksika. Jest to mój drugi pies z tej rasy. Teraz wiem że przy poprzednim popełniłem błąd. Ponieważ go strzygłem a nie testowałam. Mieszkam w czechowicach-dziedzicach i jak by się ktoś znalazł z okolicy posiadajacy foksika i mi objaśnił jak się trymuje i jaki sprzęt jest dobry.
  4. Oki, czy nauka trymowania dalej aktualna? Mam 2 i pół miesięczną suczkę foksika. Na chwilę obecną chyba jeszcze za wczas na trymowanie. Ale mieszkam w Czechowicach-Dziedzicach więc kiedyś na Paprach moglibyśmy się spotkac i pokazal byś jaki sprzet mam sobie sprawic i jak wykonywac trymowanie.
×
×
  • Create New...