[quote name='mala002']Jestem w domu wariatow, chyba oszaleje:eek2:
Szczurek wspina mi sie po nodze, wchodzi na biurko i kradnie reszte ciastek, Lisa drapie mnie lapa i domaga sie pieszczot, a Homer szczeka pod biurkiem, zeby mu pilke rzucic:wallbash: ja chyba sie po cichu spakuje i :scared:[/quote]
Musisz dorobić sobie 3-cią ręke. :evil_lol: