[quote name='mulinka']a może warto napisać w tytule, że Misiek jest wspaniały, kochany,
coś w tym stylu, żeby było wiadomo, że kocha ludzi[/QUOTE]
W Zgierzu jest inny pies - Rudzik, który też mieszka pod blokiem
i też chcieli go zabrać do schroniska ale prezydent miasta (chyba)
dał mu specjalny immunitet i psiak został pod blokiem dokarmiany
przez mieszkańców. Był o Rudziku reportaż w TVP3.
Szkoda, że Misiek nie dostał immunitetu :(
Najważniejsze, żeby Misiek znalazł jak najszybciej dom i troskliwych opiekunów.