Jump to content
Dogomania

dawid87

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. dawid87

  Żywienie

  Nie, teraz nie było upałów, i daje mu tyle co na opakowaniu napisane. A czy karmę moczysz w wodzie tak jak niektórzy? Piesek mój ma 5 miesięcy. Najpierw dostawał Royal, ale worek 15 kg oddałem do fundacji bo źle to przyswajał. Wiec zaczęłem mu dawać surowe mięso, głównie kurczaki, no i wtedy miał ostre biegunki. Dostał od weterynarza Royal WETERYNARYJNY, ale nie bylo poprawy. Wiec zaczęłem mu gotować. Na wołowinie było już lepiej, no ale to trochę za duży koszt. Robiłem mu badania krwi. Morfologia, wszystkie witaminy i trzustka OK.
 2. dawid87

  Żywienie

  Nie, teraz nie było upałów, i daje mu tyle co na opakowaniu napisane. Piesek mój ma 5 miesięcy. Najpierw dostawał Royal, ale worek 15 kg oddałem do fundacji bo źle to przyswajał. Wiec zaczęłem mu dawać surowe mięso, głównie kurczaki, no i wtedy miał ostre biegunki. Dostał od weterynarza Royal WETERYNARYJNY, ale nie bylo poprawy. Wiec zaczęłem mu gotować. Na wołowinie było już lepiej, no ale to trochę za duży koszt. Robiłem mu badania krwi. Morfologia, wszystkie witaminy i trzustka OK.
 3. dawid87

  Żywienie

  Powiedzcie mi czym karmicie swoje akity ? Z moja mam straszny problem. Prawdopodobnie nie toleruje drobiu. Ma ostre biegunki. Próbowałem mu gotować sam, ale kupować wołowinę to trochę za drogi interes. Z karmami suchym to jest średnio. Jeden dzień się zajada, a następnego dnia kręci nosem. Szukam mu najlepszych karm, ale boję się co chwile kupować na próbę 2 kg bo i tak będzie grymasil. Ostatnio kupiłem mu WOLFBLUT, jedna z droższysz karm i lepszych. Jeden dzień się zajadal, dobrze się załatwiał, ale od 2giego dnia grymasi, a dziś to nawet nie spojrzał. Próbowałem mu wymoczyc i nic. Polałem nawet bulionem, to tylko zlizal tam gdzie mokre. Nie mam już pomysłu :/
×