Jump to content
Dogomania

jaaa

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Już teraz zapraszamy na letni wypoczynek z psiakami. W tym roku specjalnie dla Was przygotowaliśmy lipcową edycje obozu Baw się i wypoczywaj z psem, 17 -26 lipca 2015 r, bawimy się ,szkolimy, wypoczywamy , pływamy, tropimy i robimy jeszcze mnóstwo rzeczy, które nam do głowy przyjdą w malowniczo położonej, nad jeziorkiem, miejscowości Człopa. Szczegóły na:http://akademiapsapracujacego.pl/baw-sie-i-wypoczywaj-z-psem-obozy-z-psami-czlopa-2015/.  Dołączcie do nas, a nie będziecie żałować.
 2. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serdecznie zapraszamy na kolejną już letnią edycję obozu " Baw się i wypoczywaj z psem". W tym roku spotykamy się w Smerzynie ( woj. kujawsko - pomorskie) w drugiej połowie sierpnia tj 15-27.08.2013 r. Więcej informacji na [/FONT][/COLOR][URL]http://akademiapsapracujacego.pl/poznan/index.php/2-uncategorised/38-baw-sie-i-wypoczywaj-z-psem-15-27-sierpnia-2013-r[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande], lub tel. 501 781 122[/FONT][/COLOR]
 3. jaaa

  Wyjazdowe Warsztaty Tropieniowe

  [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Specjalnie dla Was wytrwali miłośnicy tropienia, Akademia Psa Pracującego organizuje wyjazdowe warsztaty tropowe.Do udziału w II Zgrupowaniu Tropowym może zakwalifikować się każdy, kto już tropił lub chce zacząć nową przygodę z własnym psem.Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca br.Naszym gościem specjalnym będzie w tym roku Maria Kuncewicz. Ilość miejsc drastycznie ograniczona. Więcej informacji pod nr tel. 512 100 313 lub 501 781 122 i już wkrótce na[/FONT][/COLOR][URL="http://www.akademiapsapracujacego.pl/"]www.akademiapsapracujacego.pl[/URL] Serdecznie zapraszamy
 4. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Specjalnie dla Was wytrwali miłośnicy tropienia, Akademia Psa Pracującego organizuje wyjazdowe warsztaty tropowe.Do udziału w II Zgrupowaniu Tropowym może zakwalifikować się każdy, kto już tropił lub chce zacząć nową przygodę z własnym psem.Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca br.Naszym gościem specjalnym będzie w tym roku Maria Kuncewicz. Ilość miejsc drastycznie ograniczona. Więcej informacji pod nr tel. 512 100 313 lub 501 781 122 i już wkrótce na[/FONT][/COLOR][URL="http://www.akademiapsapracujacego.pl/"]www.akademiapsapracujacego.pl[/URL] Serdecznie zapraszamy!:lol:
 5. Akademia Psa Pracującego informuje,że mamy jeszcze cztery wolne miejsca na naszym sierpniowym obozie " Baw się i wypoczywaj z psem" , na który serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na [URL]http://www.psiaakademia.com/lato2012.html[/URL]
 6. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...

 7. Witam, Akademia Psa Pracującego informuje, że rozpoczęła się jesienna edycja szkoleń: Psie Przedszkole z programem " Szczenię w Rodzinie" Psia Podstawówka z programem " Pies w Rodzinie" Psie Gimnazjum z programem " Pies w Mieście". Spotkania organizacyjne (bez psiaków) już 15 września 2011 r. w siedzibie Akademii. Więcej informacji na [url]http://www.akademiapsapracujacego.pl/aktualnosci.html[/url]. Serdecznie zapraszamy!
 8. Witam, Akademia Psa Pracującego informuje, że rozpoczęła się jesienna edycja szkoleń: Psie Przedszkole z programem " Szczenię w Rodzinie" Psia Podstawówka z programem " Pies w Rodzinie" Psie Gimnazjum z programem " Pies w Mieście". Spotkania organizacyjne (bez psiaków) już 15 września 2011 r. w siedzibie Akademii Więcej informacji na [url]http://www.akademiapsapracujacego.pl/aktualnosci.html[/url]. Serdecznie zapraszamy!
 9. zapraszam na stronke [URL="http://www.psiaakademia.com-"]www.psiaakademia.com-[/URL] zakładka aktualności. Pojawiło się info oobozie: 13 - 23 sierpnia 2009 r. - Wprowadzenie do dogoterapii Akademia Psa Pracującego pragnie zaproponować Państwu letni dogoterapeutyczny obóz szkoleniowy. Problematyka zajęć obejmuje podstawowy zakres wiedzy dotyczącej pracy terapeutycznej oraz prowadzenia psa w kierunku dogoterapii. Zajęcia praktyczne z psami i wykłady teoretyczne odbywać się bedą w malowniczej miejscowości [URL="http://www.osieczna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=4&strona=1&start=tak"][U]Osieczna[/U][/URL] nad jeziorem Łoniewskim. Miły nastrój, piękna okolica i doświadczona kadra szkoleniowa sprawią, że będzie to niezapomniany czas. Obóz organizowany jest pod patronatem Fundacji "[URL="http://psiaterapia.pl/"][U]Mały Piesek Zuzi[/U][/URL]" [RIGHT]Serdecznie zapraszamy[/RIGHT]
 10. jaaa

  Baw się i wypoczywaj z psem

  nowe ogloszenie o obozach pojawilo sie na [URL="http://www.psiaakademia.com"]psiaakademia.com[/URL] w zakladce aktualności. zapraszam;)
 11. juz jade podjelam decyzje czy mam zadzwonic? ludzie to jest rewelka! czy ktos juz tam byl w zeszlym roku?
 12. [quote name='Bobek']Pewnie ze tak , na obozie organizowanym przez Klub Sportow Psich ALPI "PRACOWITE WAKACJE Z PSEM" Jest to oboz dla wolontariuszy , na ktorym dowiesz sie wszystkiego co dotyczy pracy w wolontariacie oraz opodstaw pracy z psem , nie koniecznie ze swoim, no i oczywiscie poszalejesz w iscie wakacyjnym nastroju .Na naszym obozie nuda jest wykluczona zapraszam serdecznie wszelkie informacje [URL="http://www.alpi.piasta.pl"]www.alpi.piasta.pl[/URL] w okienku TO DZIAŁA zakladka sympozja i obozy zapraszamy[/quote] dzieki za szybka reakcje. troche trudno znalezc te informacje , ale udalo mi sie i chetnie skorzystam . mam tylko jeden probmem . nie otwiera mi sie karta zgloszenia wiec jak mam sie zglosic?
 13. a gdzie ten oboz? i jakis program, daty?
 14. czy ktos moze mi powiedziec czy w czasie wakacji mozna podszkolic sie z dogoterapii. Interesuje mnie szkolenie psa i czlowieka.
×