Jump to content
Dogomania

Maltasiowa

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Maltasiowa

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maltasiowa

  PFK a ZKwP

  Planuję kupić maltańczyka. Najbardziej myślałam o jakimś z tej strony : http://www.maltanczyk.eu/ . Kiedy czytałam to zauważyłam że ta hodowla należy do PFK (Polskiej Federacji Kynologicznej). I teraz mam dylemat. Chciałam pieska z hodowli z ZKwP. No ale pieski wyglądają na ładne, zadbane. Warunki hodowli są przedstawione bardzo dobrze. Jednak wolę zapytać kogoś kto bardziej się zna. Uprzedzam że jestem mało zorientowana w tych sprawach, więc może napisałam coś co nie ma sensu, ale wolę się upewnić.
 2. Dziękuje za opinię. Chyba jednak zdecyduję się na psiaka z ZKwP. Trochę naczytałam się o psach z pseudohodowli i wolę nie ryzykować.
 3. Dziękuje. Na pewno zajrzę :)
 4. Źle mnie zrozumiałaś. Bardzo zależy mi na tym czy pies będzie prawdziwym maltańczykiem, na wiedzy hodowcy i na wszystkim co jest wymienione u ciebie w poście. Jednak nie będę ukrywać że cena jest jedną z ważniejszych rzeczy. Jednak nie do końca odpowiedziałaś na pytanie (które w sumie źle sformułowałam). Czy za takie trochę mniejsze pieniądze niż w ZKwP psa da się kupić szczenię dobrze wychowane, z prawdziwym rodowodem i w ogóle, jednak takie nie na wystawę i w ZHPR ? Przy okazji bardzo zastanawia mnie hodowla białe damy. Sprawdziłam że jest oficjalnie zarejestrowana w ZHPR. Jeśli mogła byś mi opowiedzieć o hodowli z której ty brałaś maltańczyka (jeśli go masz bo nie wiem), to będę bardzo wdzięczna.
 5. Planuję kupić suczkę maltańczyka. Będzie ona przeznaczona wyłącznie "na kolanka". Nie zamierzam jeździć z nią na żadne wystawy ani nic z tych rzeczy. Suma którą chcę przeznazyć to ok. 2500. I pytanie : Czy mogłabym kupić suczkę z ZHPR czy lepiej z ZKwP. Zastanawiam się nad tym ponieważ w hodowlach w ZHPR ceny są tańsze. Proszę o odpowiedź.
×
×
 • Create New...