[quote name='Inez de Villaro']ciotki, ktoś tutaj pisał już o pojawiających się u szczeniaków krostkach....u nas też się pojawiły, na karku i na pyszczku....
co z tym zrobić?
jutro pojadę do weta , ale może jakas wskazówka...krostki są małe i trochę ropne....lekko czerwone...
??????[/quote]
mój malec też ma krostki teraz zauważyłam,są to jakby strupki,jak zdrapie to zostaje łysy placek bo strupek odpada z sierścią,zostaje łysy placek z maleńką dziurką:(miałam kiedys na DT psiaka z takim problemem,ale nie mogę sobie przypomniec co to było.maluch ,który dostał imię Porto,ma te krostki na glówce i na czubkach uszek:(