-
Posts
3511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by demi
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
demi replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
kochana, w tym tygodniu fizycznie nie damy rady go odebrać, chyba, ze w sb wieczorem. ale na łąpu capu też źle... a co z tym dt?:razz: -
[Wrocław]Odebrany z pseudohodowli ! ma dom u rodziny Kataramy!!! :)
demi replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Goś']No UWIELBIAM takie zakończenia!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] zeby to tylko Ty :loveu: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
demi replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='makulka']W takim tempie działania, to może na stare lata dziadyga będzie się chciał go pozbyc i odda sam do schronu. Co można zrobić żeby przyspieszyć te działania,czy pismo które wpłyneło ,nie jest wystarczającym powodem do wszczęcia kroków zgodnych z prawem ?Czy trzeba wnieść oskarżenie z powództwa cywilnego ?Ktos ma w tym wzgledzie jakieś doświadczenie ,prosze o kontakt.[/quote] nie pismo z informacja że ludzie informują ze pies ma źle i że siedzi w domu długo nic nam nie wnosi... niestety tak to właśnie u nas jest, a policja na połbina też nie współpracuje jak powinna i to tak właśnie super jest... Powództwo cywilne, to wtedy ew. ktos z Was, ale to i tak nic nie da. Bo sprawy zwierząt są lekceważone ciagle w naszej Polsce... -
[quote name='irysek']dzis odebralam pokilku dniach komputer z naprawy i od jutra dzialam z bazarkami. narazie od dlugu 1200zl mozna odjac 35zl (od kosmyczka kamyczka za szklane rzeczy). kto jeszcze cos dolozy? moze piszcie na watku po dokonaniu wplaty, ile przeznaczyl na amona. wtedy wszystko bedzie jasne, bo demi nie ma czasu zagladac na konto i tego pilnowac. a tak bedzie podsumowanie na biezaco. czyli dlug amona: [B][COLOR=red]1165zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=black](kto jeszcze dolozy sie bazarkiem, badz w inny sposob?)[/COLOR][/B][/quote] Ty to masz kochana łepek do tego wszystkiego :loveu: ja już wszystko aktualizowałam, niestety tylko wpłaty na mysiastego poszły na dług, a tu jakoś to bedzie wszytsko mam nadzieje... dzieki za pomoc :loveu:
-
a ja bardzo chciałam podziekować za dwie wpłaty:loveu: od Poker 118zł z bazarku i od zuzlikowej 62 zł :loveu:
-
[quote name='Goś']Ja mogę zrobić, tylko proszę o materiały - tekst, zdjęcia, nr konta... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A tak właśnie, to przepraszam, zapomnialam donieść! Byłam w pt w Bogatynii, odwiedziłam Amonka. Psiak ma się wspaniale :multi: Jest wesoły - biega, skacze, szaleje z zabawkami :evil_lol:... a jak się z nami przywitał radośnie :loveu: No żywa pozytywna energia ;) Wygląda też niczego sobie... a jaki on ma piękny ruch :crazyeye: Jak konin na wystawie ;) Pan Marek mówił też, że psiak już coraz mnie się rzuca na jedzenie. Chyba powoli dociera do niego, że nikt mu michy nie zabierze i, że zawsze za kilka godz będzie następna... :roll: A, i nie wiem czy to jest gdzieś tu na wątku (nie miałam czasu calego przeczytać), ale Amon zdecydowanie czuje się najlepiej w podłużnych, prostokątnych kojcach! Mieszkał w wielu pokojach, ale zawsze kręcił się za ogonem. W kojcu kwadratowym było już lepiej, jednak nadal był...inny, nieswój. Za to jak zamieszkał w podłużnym kojcu, to zupełnie się zrelaksował. Zero latania za ogonem od samego początku, zero chodzenia w kółko i innych tego typu zachowań. W podłużnym kojcu Amonek zachowuje się radośnie, na luzie i zupełnie normalnie. To będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem w przyszłym domku :)[/quote] a o tym kojcu to Pan Marek nam nie powiedział:roll: ale to bardzo ważne informacje! A może JAszka widziałaś:razz: Zaraz zasiadam i robie wszystkie rozliczenia, bo normalnie przegiełam z "wolnym" od dogo:lol:
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
demi replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Super. Pewnie poznym wieczorem. Albo niech ktoś się czai jak z psem wyjdzie zeby nie bylo ze faceta znowu sie nie zastanie.[/quote] no właśnie takie "interwencje" najgorsze, nie ma nic tak na maksa ewidentnego, do tego nas nie wpuszczają... :shake: -
dzwonili pare razy, moja mama go wychwala pod niebiosa, ze jaki to on nie jest, a ja kawe na ławe wykładam i ludzie rezygnują, zapraszam, zeby zobaczyli i wogóle, ale jak słyszą ze vetmedin drogi to już wogóle lipa:shake: A tak to Bonitek po staremu. Widać, ze bardziej stawy mu siadają, ale apetyt dopisuje jak szalony. Dziś tak sie objadł, ze właśnie spi i robi pod siebie:shake: on tak ma... ale cóż zrobić. kiedys wkoncu wkleje te obiecane zdjecia ;)
-
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Którym?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:To jaki TY masz domek??Z gumy cioteczko????:lol:[/quote] trzeba pytać raczej czy mam łóżko z gumy:lol: bo wszystkie(no prawie) ze mną śpią :lol: Dziewczyny, w sumie Chitopan jeszcze mam, a cudnie sie wszystko goi, także może nie trzeba będzie już. I tak wylałam na nią przez ten miesiąc tyle flaszek chitopanu że cyrk... jak go widziała to wiała biedulka gdzie popadnie. w razie czego to mój adres, i tak widnieje na wielu wątkach;) Joanna Kleszcz, ul. Maślicka5, 54-107 Wrocław;) tylko proszę animalsów nie podrzucać:razz: bo sie pójde wieszać na dzien dobry:roll: -
[Wrocław]Odebrany z pseudohodowli ! ma dom u rodziny Kataramy!!! :)
demi replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, ja w to nie wierzę, że ta zołza mała pojechałą :loveu: Czekamy na zdjecia z ds:loveu: ale jaki spokój w domu, i może nerwica mnie nie zje do konca:eviltong: Oj, Oski, Oski... -
[Wrocław]Odebrany z pseudohodowli ! ma dom u rodziny Kataramy!!! :)
demi replied to Goś's topic in Już w nowym domu
nie macie pojecia jaka jestem wdzieczna!!!! On mnie troche przerasta. Mam w domku 10 psów, takze naprawde mam problem, bo musze uważać żeby do miski razem nie podeszły czy coś. a o kotach nie wspomne- jak go kiedy dorwe, to zrobie z nim to co on chce z moimi kotami:mad: dziękuje raz jeszcze!!! Ja mam w nd "impreze" w domku, siostra kończy 18cie lat, także musze Oskiego ewakuować do Ewci, bo to co by ze mną rodzina zrobiła to...ojej:roll: jak by następnego zobaczyli:shake: jutro postaram sie wrzucić zdj Oskiego z "kaftanie bezpieczeństwa" :evil_lol: -
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Jakiej pomocy potrzebujecie? Szukamy dla niej domu czy zostaje u Was?[/quote] ona nie może być moim 11 psiakiem w domu... szukamy domku!!!!!! -
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Zabieram banerek do podpisu. Strasznie tu cicho trzeba wiecej cioteczek sciagnac.[/quote] a no trzeba ;) a no sie goi;) ona ze mną w łóżku pod kołderką śpi także wiecie :loveu: -
[Wrocław]Odebrany z pseudohodowli ! ma dom u rodziny Kataramy!!! :)
demi replied to Goś's topic in Już w nowym domu
aaa no i jutro Oski bedzie miał kastracje, czyszczenie zębów i to oczko zreperujemy. Niestety, że tak powiem sytuacja wyjątkowa i musze zrobic mu wszystko na raz. Przydało by sie go też do ciachać na spaniela :evil_lol: bo jak chodząca kaleka wygląda :eviltong: ale charakterek to on ma, ze niech go z czyści :mad: ale za to jest milusiński do ludzi, całuśny i całkiem posłuszny ;) -
[Wrocław]Odebrany z pseudohodowli ! ma dom u rodziny Kataramy!!! :)
demi replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Ludzie zazwyczaj najpierw obserują, a odzywają się dopiero, gdy aukcja się kończy. ;) Znajdzie Oskarek swój domek, nie mam co do tego wątpliwości. :kciuki: :kciuki:[/quote] oby znalazł szybko... Bo on NIENAWIDZI kotów, dzis chciał mojego zagryźć... Ma ogon pogryziony, i nie wiem co to dalej będzie. Bo moja rodzina go nie znosi :shake: ze już wszystko osikał, to wiadome... a szkoda gadać. mam już takie nerwy na niego, że koszmar. po całym dniu biegania dopiero sie położył :lol: jest okorpnie ruchliwy, zresztą nie dziwie się biedaczkowi. Ale za te koty to ja nie wiem...:angryy: bo ja mam kocie DT po łązienkach i wogóle, a moja rodzina taka niemrawa, tego wypusci, tego wpuści, a u nas się tolerują zwierzęta, w sensie sie nie zagryzą- co innego psy z psami. Ale dzis ta bieganina po oknach za kotem... to nawet nie bede opowiadać szczegółów- ale niezłe z niego ziółko :roll: a co do jego "żonki" to widzę, ze czuje się SUPER!!!!!!!!!! na 13 8maja mamy zabieg, spotkamy się z 15 minut wcześniej przed schronem? nie mam do Was nr-u, dlatego narazie na dogo piszę ;) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
demi replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czuczek sam robi kupkę i siusiu ;) wszystko z niego leci kiedy chce :oops: ale nie ma z tym problemów na szczęście, biegunki BARDZO rzadko nam sie zdarzają, także jest ok;) Jest u od lipca tamtego roku i nie ma żadnych postępów i nie bedzie. Został porażony i tak bedzie żyć do końca życia. Choć przyznam się szczerze, że np przez całą noc trzyma siuśki, z tym że jak wstanie i sie zacznie cieszyć do mnie, to odrazu się z niego leje. Ale bez pieluszki ani rusz. Pieluch dziennie używam od 4 do 10, zależy np. od tego czy jestem w domu, czy narobi kupke:diabloti: bo nikt tego zapachu nie zdzierży:evil_lol: od tego czy nie lata po chałupie jak wariat i mu sie pieluszka nie zsunie. Bo się zrobił Majster jak Pudzian:evil_lol: klata wielka, a dupcia sie zapadła i mu się zsówa pieluszka:oops:i robi "drogi" także myje podłogi prawie codziennie :shake: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
demi replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Wiec pismo niepełne. OD administracji mam dostać kopie skargi z nazwiskami :razz: także jak będe to miała, to Gosik, bieremy policje, jakiegoś chłopa potężnego i bez gadki zabieramy ;) ale musze mieć dokumenty. A wiesz moze w jakich godzinach najlepiej faceta dorwać? aby nei cwaniakował, się wystraszył i otworzył te dziadoskie drzwi. -
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
demi replied to demi's topic in Już w nowym domu
a no jest u mnie już prawie miesiac, wszystko sie prawie zagoiło;) kawałek ucha odpadł...:shake: jak porobie zdjecia to wrzucę:) :loveu: -
[quote name='zuzlikowa']Przelałam na konto Mysiastego 62zł z bazarku. Jak się ma chłopak?...zostaje na stałe w dt?Ostatecznie?[/quote] dzięki kochana, bo w życiu tego nie po oddaje :oops: No jeśli to postanowione, to co ja zrobię;) Ah ten Mysiasty, ale mu sie fuksło :loveu:
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
demi replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Kochana na jakiej to ulicy ten piesio? Bo właśnie chyba dostałam pismo do biura, którym bede mogła sie potem podeprzeć i odebrać psa. ale co wtedy z psem po odbiorze? Ja mam psiaków naście... nie wspomne o kotach. dziś jade do biura, to bede wszystko wiedzieć.