Jump to content
Dogomania

amymone13

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About amymone13

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za literówkę przepraszam, ale każdemu się zdarzy. Mogłam równie dobrze napisać, źe szczeka jak opętany lub jak nakręcony skoro tak wygląda sytuacja. Kojec to dla mnie właśnie materiałowe zamykane legowisko.
 2. Witam, Mój osimiomiesięczny spanielek potwornie szczeka w samochodzie. Do auta ciągnie jak wariatka, a gdy ruszymy zacxyna szczekać. Najpierw było szczekanke z radości gdy patrzyła przez szyby. Po rozmowie z behawiorystką zakupiliśmy kojec, ale pies szczeka jeszcze zajadlej. Co robić? Zabawka czy smaczki nie pomagają.
 3. Witam, Mam szczeniaka Cocker Spaniela pochodzącego niewiadomo skąd. Pierwsze szczepienie mała miała w Olkuszu. Wraz z rodzinką jesteśmy ciekawi przeszłości naszej spanielki.
 4. Dziękuję za odpowiedź. Mała pirania już się uspokoiła. Stwierdziliśmy, że to przez poznanie takiej ilości nowych ludzi.
 5. Witam, Mamy 10 tygodniowego szczeniaka cocker spaniela. Sunia strasznie szybko się uczy i zastanawiamy się nad przedszkolem. W jakim wieku najlepiej zacząć takie zajęcia i co one dają?
 6. Witam, Mam 10 tygodniową suke cocker spaniela. Jest kochana, zostaje sama w domu, lubi ludzi i w ogóle. Problem jest taki, że byliśmy wczoraj u babci i zjechała się cała rodzinka. Sunia wylizała wszystkich,została wydrapana i wyżebrała warzywa z rosołu. Potem zasnęła na kolanach mojego taty. Została aniołkiem do końca dość długiej podróży(1,5 godziny), ale kiedy tylko wróciliśmy do domu to zaczęła na nas warczeć i gryźć. Teraz piszczy pod łóżkiem co jeszcze wczoraj oznaczało prośbe o głaskanie, a dziś jeśli tylko spróbujemy jej dotknąć to warczy. Na spacerze wszystko normalnie, maluch ślicznie słucha, ale jak ją wzięłam na ręce,by wróciç do domu to znów warczy. Nie wiem jak na to reagować.
×
×
 • Create New...