[B]Bardzo wszystkim dziękuję za wyczerpujące informacje!!![/B]
[B]Było mi bardzo miło. Pozdrawiam całą rodzinę Buldożerów i sam czekam z niecierpliwością!!! PS. Pani Ewo-;) i kropka![/B]
[B]Ps. POrt ERin M.CH.- pytam Cię o zdanie.Dziękuję.[/B]
[B]...jak wspomniałem wcześniej, o sobie wkrótce!:terazpol: [/B]