[quote name='hun']Życzę sobie i mojemu małżonkowi,aby mieszkało się nam spokojnie i szczęśliwie.
Z okozji faktu naszej wspólnej tajemnicy,pragnę podziękować z całego serca Tobie i Twojej Kasieńce,za trud i wielkie zaangażowanie w znalezieniu odpowiedniego miejsca na ziemi,w którym mogła będę kontynuować swoją odwieczną pasję hodowania.
Radość z faktu,że będziemy blisko dodaje mi siły i motywacji,do dalszego tworzenia i kontynuacji pasji,którą wiele lat temu rozpoczełam.
Cieszę się bardzo,że w Twojej osobie odnalazłam bratnią duszę.-I gdy kiedyś mnie nie będzie,wiem że pozostawię kontynuatora swojej w ręcz chorobliwej pasji.
Sebastian -z pełnyn szacunkiem Ewa Tokoń
Family Buldożer[/quote]
Pani Ewo I Panie Andrzeju...
brak tak wspaniałych słów, które oddać by mogły co czuję jak to czytam...
,,,Nie mogę sobie odmówić pokazania całemu światu Waszego domu w którym jestem przekonany że kwitnąć będą wszystkie wasze jeszcze niespełnione marzenia.
Jednocześnie daję jeszcze raz do zrozumiania...nie ma sprawy, to nie było dla nas żadnym kłopotem.
Jak w piosence..."mały biały domek, w mej pamięci tkwi..."
Tu he, he, na kaszubach, pewne wartości mają niewymierne znaczenie...
,,,jak już Wam mówiłem, dlatego tu, uważam pasujecie:multi:
A to domek:
jak się ktoś dopatrzy, to i numer domu nieprzypadkowy;););)
[url]http://img210.imageshack.us/img210/3913/kopiadomektuchomdq4.jpg[/url]
[B][COLOR="Red"]maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]