[quote name='Annna']Czesc dziewczyny,szykuje sie na czilke,ale wiecie...powolutku,musze sie naszykowac...Miejsca to mi raczej nie brakuje;) ,ale brak ...tego czego chyba wszystkim ostatnio:roll: .Na razie szukam hodowli.No i mam problemik...Jakos cieniutko z tym w internecie.Znalazlam chyba4.:shake: Gdzie czlowiek nie spojrzy-tam Rudolf i Duska...Pomozcie.Wstawcie jakies linki:lol:[/quote]
Witaj ja też miałam identyko problem jakiś czas temu, był kłopot ze znalezieniem przeszukłam cały internet bo ja chciłam krótkowłosego a tych to już prawie całkiem nie ma , ale znalazłam w ogłoszeniach szukałam na allegro i na kilku bezpłatnych portalach ogłoszeniowych i kiedyś udało się mam Dextera.Szukałam też za granicą ale tam katastrofa na chyba 200 listów nikt mi nie odpisał obraziłam się na nich i kupiłam w polsce i to koło krakowa ,
urwis z niego okropny ale uwialbia dzici i zaraz daje brzuszek do drapania i tak może godzinami .
zapraszam na stronkę
[url]www.newyork.piesek.com[/url]