Jump to content
Dogomania

Sabi11

Members
  • Posts

    138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sabi11

  1. [quote name='Annna']Czesc dziewczyny,szykuje sie na czilke,ale wiecie...powolutku,musze sie naszykowac...Miejsca to mi raczej nie brakuje;) ,ale brak ...tego czego chyba wszystkim ostatnio:roll: .Na razie szukam hodowli.No i mam problemik...Jakos cieniutko z tym w internecie.Znalazlam chyba4.:shake: Gdzie czlowiek nie spojrzy-tam Rudolf i Duska...Pomozcie.Wstawcie jakies linki:lol:[/quote] Witaj ja też miałam identyko problem jakiś czas temu, był kłopot ze znalezieniem przeszukłam cały internet bo ja chciłam krótkowłosego a tych to już prawie całkiem nie ma , ale znalazłam w ogłoszeniach szukałam na allegro i na kilku bezpłatnych portalach ogłoszeniowych i kiedyś udało się mam Dextera.Szukałam też za granicą ale tam katastrofa na chyba 200 listów nikt mi nie odpisał obraziłam się na nich i kupiłam w polsce i to koło krakowa , urwis z niego okropny ale uwialbia dzici i zaraz daje brzuszek do drapania i tak może godzinami . zapraszam na stronkę [url]www.newyork.piesek.com[/url]
  2. Witajcie !!! strasznie dawno mnie nie było ale są wakacje i był problem łącznościowy hihihihi ale jestem mam kilka nowych zdjęć Dexterka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: mój urwis rośnie ,ale i jest grzeczniejszy ciut co mnie bardzo cieszy bo na prawde było trudno oj oj . Wszędzie dzidzi było pełno bałam się że go przydepnę bo w pełnym biegu wlatywał pod nogi , ale to nie tylko jego ulubiona zabawa bo druga to oczywiście buty roznosi je wszędzie nawet po schodach na pole wyniesie wiec latam i wszystko zbieram co sią da a on wynosi nie wiem jak on to robi ale potrafi wynieśc coś co jest znacznie większe od niego . bawi się ze swym przybranym tatą ,co prawda nie ta sama rasa bo Tasiu to lhasa apso ale nie przeszkadza im to w niczym mogą tak całymi dniami. zapraszam na stronkę [url]www.newyork.piesek.com[/url]
  3. [quote name='olcha'][IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex4.jpg[/IMG] Ma bardzo podobny rozkład plamek na główce do Tekci tylko ona nie ma wybarwionych włosków :p Witaj braciszku :p[/quote] Witaj siostrzyczko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czy Twoja Tekcia jest też takim potwornym rozrabiakiem wszędzie go pełno strach gdziekolwiek noge postawić żeby go nie rozdeptac , moja córcia Julisia już przed nim ucieka na szczęście Dexter jeszcze nie umie wyskoczyć na łóżko , Julisia jeszcze ma gdzie uciec :lol: przed nim ale i tak go kocha , bo to jej piesek i dla niej był kupiony przyjaciel .
  4. [quote name='ilonka_hh_']Czyżby Kenduś miał kolege/koleżankę ??????????[/quote] Witaj Kenduś ma kolege -hi hi Dextera ;)
  5. [quote name='Loona']Sabi, kiedy wklejasz zdjęcia rób po kazdym przerwę, wciśnij Enter, albo spację, bo później wychodzą takie kwiatki, które nie wiadomo jak oglądac :) Pozdrawiam :)[/quote] Oj oj nie wiedziłam już poprawiam ihihih
  6. [IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex5.jpg[/IMG]Witam Wszystkich :lol: po przerwie nie wiedziłam że tekie maleństwo zajmie mi tyle czasu tak rozrabia że trzeba przy nim mieć oczy do okoła głowy .Dziś pierwszą noc przespał do 7 rano , wyspałam się hi hi :smilecol:. To nie mój pierwszy w życiu szczeniaczek ale takiego rozrabiaki to jeszcze nie miałam , może dla tego ze to najmniejszy gabarytowo i bardziej się boje żeby go nie przydeptać ? kto wie a może to bedzie największa rozrabiaka na świecie a oto kilka jego nowych fotek nie robie ich zbyt wiele bo boje się o jego oczka jak na złość pogoda tragiczna i musi się robić zdjęcia z fleszem . [IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex4.jpg[/IMG] [IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex7.jpg[/IMG] [IMG]http://royalpaws.republika.pl/chidex6.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Loona']Gratulacje! Mamy nowego chi w gronie :multi: wklejaj zdjęcia i powiadamiaj o ważnych wydarzeniach z jego życia :loveu:[/quote] Witaj oczywiśćie bede informować cały czas -jest taki słodki że chętnie bym go nie stawiała na ziemi tylko nosiła na rękach i całowała choś zmączony zmianą domku teraz odsypia i 90 % dnia śpi, martwie sie czy to normalne czy nie powinien więcej się bawić . W pierwszy dzień okropnie bzikował przeciągał po całym pokoju zabawki większe od niego.
  8. Słuchajcie kochani jasne że wstawie fotki maluszka, :lilangel::lilangel::lilangel: kupiłam go z hodowli z Garlicy Duchownej tata jego to Drab Z Chmury Gradowej a mama to Lola Złote Iskierki . [IMG]http://pictures.trader.pl/pictures/5/7/4/KS-922953-122554.jpg[/IMG] Prawda że bardzo przystojny na pewno już nie długo wyruszymy razem na podbój ringów :lol::lol::lol::lol: Czy ktoś pojedzie z nami ???????;);)oj oj jestem troche zaspany może później pojedziemy .
  9. Hallo Hallo moi drodzy od wczoraj ja też już mam swojego ciułałka :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: ma na imie Dexter i ma całe 7 tyg jest przesłodki rozrabia okropnie skacze wszystko gryzie i jest taki maleńki . I jest krótkowłosą ciułałką jutro zamieszcze jego zdjęcia z pierwszej sesji w nowym jego domku .
  10. Dzieki ło nie pomogło mi to:crazyeye:nic a nic co do pracy nad włoskami to mi nie przeszkadza mam sama dwa długowłose Lhasa apso włoski do ziem i yorka też włosy ma ogromne zamiesciłam tam ich zdjęcia więc o prace to kąpletnie sie nie martwie tylko że podobają mi się i jedne i drugie są maleńkie i cudne trudno strasznie zdecydować mi się najchętniej kupiłabym dwa ale to troche nie realne ze wzglądu na ceny !!!!!! a co do charakteru ,czy mają podobne czy jedne albo drugie są inne ,ja wiem że nie można tak powrównyać ale są rasy o specyficznych predspozycjach może to mi pomoże zdecydowac się na któregoś ????? a może macie linki do stron chihuahuek gdzie mają jeszcze maluchy do sprzednia ?.:loveu::loveu: nie koniecznie w polsce może być za granicą .
  11. Czy możecie mi podpowiedzieś którą mam wybrać krótko - czy długowłosą chihuahułkę ????????//:lol::lol::lol:
  12. Zaczne jeszcze raz WITAJCIE czy nikt mnie tu nie widzi???????????? czemu ?? czy z powodu że nie mam jeszcze psa - mam 2 yoreczka i lhasa apso [IMG]http://republika.pl/newyorklazuryt1/images/wystkato5.jpg[/IMG] a to mój Yoruś na wystawie w Katowicach . [IMG]http://republika.pl/newyorklazuryt1/images/tn_max%20150.jpg[/IMG] to mój drugi Tasiu w domu hihihi
  13. Dzień dobry witam wszystkich miłosników rasy chihuahua !!!! mam na imie Sabina i bardzo prosze przyjmijcie mnie pod swe skrzydła . Jestem zakochana w tej rasie mam ogromną nadzieje że bede mogła na was liczyć i pomożecie znaleść dla mnie szczeniaczka -śliczniaczka chłopczyka nie wiem gdzie szukać a bardzo chce kupić . Zakochałam sie w taj rasie do szaleństwa i musze mieć takiego śliczniutkiego .
×
×
  • Create New...