Jump to content
Dogomania

Sabi11

Members
  • Posts

    138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sabi11

  1. [quote name='olcha'][URL]http://www.wrzuta.pl/film/qKYf8tbgDs/mov02020[/URL][/quote] Olcha ja nie mogę oglondnełam filmiki i nie moge jak mogą być do siebie tak podobnie dwa psy co prawda mają tego samego ojca ale całkiem inne mamy nawet podobną plamkę na pleckach , taki sam dokładnie w umaszczeniu ogonek :loveu: :loveu: cudne . A powiedz jak się zachowuje na wystawie bo Dexterek to się dosłownie cieszy skaka bawi się zero stresu , jak prawie bliźniaki na wygląd a w zachowaniu ???????? napisz . Może kiedyś spotkamy się na wystawie było by super , ja w tym roku chciała bym pojechać jeszcze do Nowej Rudy ale nie wiem czy się uda zależy od pogody jak bedzie jakaś zamieć albo lodowisko na ulicy rezygnuje , a Ty jedziesz tam ? .
  2. [quote name='Asiaczek'][B]Miumiu[/B] - uwielbiam czytać Twoje posty. :loveu: Styl - poezja. Zaczynam żałowac, że nie mam CZI... Pzdr.[/quote] Asiaczek wszystko jest do nadrobienia ja też jeszcze całkiem nie dawno nie myślałam że będę szczęśliwą posiadaczką chi a mam .
  3. Super dziękujemy za prze urocze fotki moja córcia nie może się oderwać od komputera chyba rośnie kolejna zwariowana właścicielka najmniejszych psów na świecie, sama jest nie wielka nie ma jeszcze 6 lat ,ale mówi o sobie - prawowita mamusia Dexterka .
  4. Witajcie ja uwielbiam kupować ciuchy dla Dexterka bo on lubi chodzić w nich i to widać upomina się jak nie ma na sobie nic siada przed szafką i szczeka gapiąc się w szufladę gdzie trzymam jego cuszki jak mu ubiore to znika to smo wieczorkiem jak idzie spać ściągam mu to taki zły gryzie jak szalony , aż wyczerpany idzie spać . Ma i polarkowe i wełniane bardzo lubi jedne i drugie a co do torby też szukam coś super mam taką zwykłą ale szukam coś super i nie moge nic znaleść co by mi w oko wpadło .
  5. [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/zabrze8.jpg[/IMG]
  6. [quote name='olcha']Też was ustawiali według wzrostu na Best in Show? :lol: Smiesznie takie kropki wygladają na końcu :lol: A dostaliście coś za zajęcie IV miejsca? Jakiś medal czy cuś?[/quote] oj nic nic nie dają ale za 1, 2 ,3 puchary IV to tylko lakata ale i tak się ciesze bo to ścisły finał , było o włos od pucharu maleńki włos może kiedyś bedzie puchar i dla nas .
  7. [quote name='Loona']Gratulacje dla Dexterka :multi: Dostał coś w nagrodę? :evil_lol:[/quote] Jasne że dostał nową kurteczkę polarkową on uwielbia mieć coś na sobie jak mu ściągam jak idzie spać to się złości lubi być ubrany :lol: OJ jacy jesteście kochani dziękuje za ogrom gratulacji od Was wszystkich bardzo bardzo dziękuje jeszcze raz :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jest to ogromnie miłe nie tylko tak wysoko dojśc z takim malcem ( a on tam był chyba najmłodszy a na pewno najmniejszy ) hihihi ale równie miłe są te gratulacje od WaS . Buziaczki :lol:
  8. [quote name='RitaGBD'][COLOR=red][B]Gratulujemy bardzo bardzo mocno Dexterkowi !!!!!!!![/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Życzymy wiele , wiele takich sukcesów......[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Wspaniały początek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Jeszcze raz gratulujemy!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [/quote] Jeju jeju jak miło bardzo dziękuję :multi: :multi:
  9. [quote name='Asiaczek']No to uściski dla maluszka! Obyście z każdej wystawy wracali tak zadowoleni!!!:lol: Pzdr.[/quote] Dziękuje bardzo :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: bardzo bym tak chciała aby tak było ale wiem że nie zawsze tak jest Asiaczek takie dinozaury można oglądać w Bałtowie w jurajskim parku rewelacja polecam prze -fajowo tam jest jak ktoś lubi dinusie . My byliśmy zachwyceni zapraszam na moją stronkę do NOWOŚĆ tam jest więcej fotek z parku a mam jeszcze ich mase w kompie swoim :roll: :roll:
  10. [quote name='olcha'][B]Właśnie![/B] [B]Pani Elżbieto! Co u ORZESZKA???[/B] [B]--------------------------------------------------------[/B] [B]Sabi11[/B] [B]Ale :crazyeye: jak patrzę na Dexterka to widzę Tequilę :crazyeye: [/B] [B]W jakim on jest teraz wieku? Nie dzieje mu się nic z nóżkami? Uważaj na niego! [/B] [B]POWODZENIA NA WYSTAWIE! Na pewno będzie wybitnie obiecująca ocena :razz: TRZYMAM KCIUKI![/B][/quote] Witaj na razie jest ok z nóżkami biega skacze nie wiedze nic groźnego pewnie że uwaga moja jest ciągła jego wszędzie jest pełno i jest taki zabawny że jak nie patrzę na jego figle to mi się nudzi - a co się dzieje z nóżkami Teqilci Dekuś ma 6 miesięcy Hi na wystawie było superowo Dekuś zaprezentował się świetnie sędzia MIRISLAW GUNIS Z CZECH był nim zachwycony dostał piękny opis i oczywiście ocene wybitnie obiecującą ale to nie wszystko zostaliśmy na wybory najpiękniejszego szczenięcia wystawy na BEST IN SHOW ihihi i tu też mały pokazał swoją klasę wykosił mase psiaków i zajoł IV lokatę chyba ich było ze 40 szczeniaczków nie policzyłam byłam sama tak zachwycona i bałam się żeby jakiś ogromniasty pies go na nadeptał zrobiłam przerwę żeby się nie wystraszył a on zaczoł ich gonic nie martwił się wielkością tylko chciał iśc że wszystkimi ihihih chyba tej wystwy nigdy nie zapomnę było superowo zwłaszcza że to była nasza pierwsza .
  11. DEXTER POGROMCA DINOZAURÓW najmniejszy na świecie z największym [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04071.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04134.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04097.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04151.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ADMED']Tak.Ostatnio moje sunie kryje głównie DRABEK. Daje w większości bardzo ładne dzieci. Poza tym,krył pare razy suncie moich przyjaciół.Ale tak naprawde to napewno więcej dzieci ma LUCKI,który też jeszcze kryje od czasu do czasu. Natomiast DRABKOWI rośnie konkurent,bo mam nadzieje,że w Zabrzu mój drugi piesek KONCZTO skończy wystawy potrzebne mu do tytułu reproduktora.Jest już zresztą Mł. Ch.Pl. i mam nadzieje,że nie będzie gorszy od mojego DRABKA. Obaj panowie zyją w wielkiej zgodzie i przyjażni.[/quote] A ha nie tylko Konczito ale i jeszcze jeden rośnie konkuręt i będzie na wystawie w Zabrzu Dexter syn słynnego Drabka kolejne śliczne chi muszę się sama pochwalić bo nikt mnie tu nie chwali :placz: :placz: :placz: a to nasza pierwsza w życiu wystawa więc mamy tremę ,nie mam pojęcia jak się wystawia te maleństwa . Mam mase super zdjęć umieszcze je na mojej stronie zapraszam do NOWOŚCI.
  13. [quote name='olcha']Są. Bardzo dużo piesków jest po Drabie. Jak czytam czasem katalog wystawowy to przynajmniej 2 są po Drabie. Co ile on tak mniej więcej kryje?[/quote] Z tego co widzę to bardzo czesto chyba pół polski ma dzieci Drabek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='olcha']Jeśli bardzo łazawią tzn, że z oczkami się coś dzieje. Polecam udać się do weta (najlepiej okulisty) po maść/krople itp.[/quote] Nie aż tak kilka łez dziennie zwłaszcza jak wieje wiaterek albo jak Dextuś jest zmęczony wieczorkami widze że ma pod oczkami wilgotne , nie wygląda to na chorobę tak myślę :roll: :roll: :roll: bo gdyby tak było to by mu chyba ciekły łezki cały czas ,ale nie za ładnie to wygląda jak mu zaczyna rudzieć czasmi pod oczkami dla tego bym chciała już za wczasu zadbac o oczka a nie potem nie wiadomo co z tym zrobić jak badzie miał rude i nie ładne .[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/nowosci20_small.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/galeria%20dexter%20galeria/DSC03615_small.jpg[/IMG]
  15. [quote name='ADMED']Bardzo dobre efekty daje przecieranie oczek środkiem o nazwie OPTIC-Zel firmy Herry.Do kupienia w sklepach przy lecznicach weterynaryjnych.[/quote] Bardzo dziękuje ale powiedz czy to zachamuje łzawienie, czy tylko znikną odbarwienia tak czy siak kupie jasne jak przyjdzie zima z takimi oczkami zapłakanymi będzie źle zamarznie mu łeska na pyszczku a on i tak straszny zmarzlak już od dawna chodzi w sweterkach :smilecol: :smilecol: :smilecol::smilecol:
  16. Witajcie, tym razem i mnie coś się przytrafiło nikogo nic nie ominie w sprawach ciłowiczków mamy kłopoty z oczkami nagle zaczeły nam łzawić i rudzieje pod oczkami czym mogę przemywać co mam zrobić. Mam coprawda specjalne mydełka ale boję się bo to tak blisko oczka mydełko mam dla długowłosych i działa super ale Dexterek nie ma włosków czym mam mu te oczka myć .
  17. [quote name='ADMED']Doskonałym przeparatem leczniczym na włosy i skóre jest preparat o nazwie Efa Olie -naturalny przeparat odżywczy.Wspoomaga leczenie wszekich chrób skóry i doskonale wpływa na sierść. jest w ktoplach i dzięki temu bardzo łatwy do użycia i odmierzenia właściwej ilości dla malutich piesków.Jest to produkt z Dani firmy chyba Skan Vet.[/quote] To naturalne że włoski lecą , muszą się zmienić na zimowe futerko i już ,mamy taką rase :lol: :lol: ja mam jeszcze yorunia on nigdy nie zmienia na zimę i nie ma z nim pod tym względem kłopotu .My tylko kochane Dziecinki cieszmy się że nie mamy owczarków niemieckich te to dopiero zmieniają futerko :lol::lol::lol:
  18. :roll: [quote name='dorbin']prosze was o rade:angryy: :angryy: mój Felix zaczał ostatnio strasznie linieć:placz: :placz: niby to jesienne linienie , ale tak mocno że zaczynam sie niepokoic karmie jo sucha karma wiec niby wszystko co portrzebne distaje , tak mówi wet ale moze poradzicie co podawac , aby zminimalizowac ilosc wypadanej soersci macie pomysła?????:razz: :razz:[/quote] Witaj marne szanse na zatrzymanie włoska ale jest taki jeden preparat nazywa się BIOTIDEX może coś delikatnie przekręciłam ale chyba tak się pisze , mojemu psu to kiedyś pomogło ,może i Felixiowi też i Tobie bo masa sprzatania jest przy takich włoskach :roll: :roll: to jest bardzo tanie i całkowicie nie szkodliwe warto zaryzykować .
  19. Witajcie kawał czasu mnie nie było o tu psiaki rosną mój Dexterek ma już 5 miesięcy - kawał chłopa , rozrabia jest go wszędzie pełno mamy ogrom radości w domu jak patrzymy jak się bawi . Mam nowych trochę zdjątek zapraszam na stronkę do galeri Dexterka . Czy ktoś z was jedzie na wystawę do Zabrza ja bedę po raz piedwszy z Dexterkiem .Nie mam pojęcia jak się zachowa czy się nie bedzie bał i nie zwinie w kuleczkę . [URL="http://www.newyork.piesek.com"]www.newyork.piesek.com[/URL]
  20. [quote name='Loona']Było 31 długowłosych i 8 krótkowłosych, nie pytajcie kto wygrał bo nie mam pojęcia, zagadałam się z hodowczynią Figara, jak co wystawa z resztą ;)[/quote] Jeju to było ich sporo . Nawet przez myśl by mi nie przeszła taka ilość , a masz może jakieś fotki z tej wystawy chi ??
  21. [quote name='Loona']Był ktoś w Sopocie? My zdobyliśmy sreberko w klasie otwartej :)[/quote] Super brawo GRATULUJE :multi::multi::multi: - nie byłam :shake: w Sopocie moje maleństwo za małe , sreberko to jest coś a powiedz były jakieś któtkowłose ??
  22. [quote name='roenna'][B]Sabi11 [/B]a gdzie zaopatrzyłas sie w ubranka? w sklepie internetowym sweterek kupiłam w sklepie w Krakowie na ulicy Kościuszki śliczny :lol:firmy SNOOPY za 25 zł wydaje mi sie że tanio ale stron internetowych nie brak z ciuchami dla naszych milusiów jedna z nich jaką znam to [url]www.szafadlapsa.info[/url] tam ma ładne i tanie , A co do tych lekarstw to makabra ile biedaczkowi przepisali jestem w szoku ja stosuje leki uniwersalne hihihi na wszystko , na zapalenia i katarki i różne takie to lubie podawać homeopatyczne psy moment po nich zdrowieją polecam - Ale co tam aby tylko Twoje maleństwo było zdrowe i nadal rozrabiało na całego tak jak mój wszędzie go pełno i nigdy nie wiem gdzie on jest bo tak biega wszędzie.
  23. [quote name='roenna']chociaż własciwie wybierzemy sie jutro do weterynarza. lepiej dmuchać na zimne. przy okazji wyczyścimy uszka i sprawdzimy jak mały rośnie:) mam jeszcze pytanie odnośnie ubranek. zeby uniknąc tfu tfu przeziębienia chciałam sprawić Heavy jakiś ciuszek. gdzie mozna się w cos takiego zaopatrzyć - w sklepach zoologicznych w mojej okolicy nie spotkałam się z nimi. chcialam zaznaczyć, ze nie chodzi mi o sklepy internetowe, bo ubranko chciałam osobiście obejrzeć i dopasować oraz zobaczyc czy bedzie w ogole chciał w czymś takim chodzić zeby nie wyrzucac pieniędzy w błoto. no i pozostaje jeszcze kwestia ceny... aha, lepiej się wstrzymac czy poczekac jeszcze az mały podrośnie?[/quote] Witaj - ubranka są różne i tanie i drogie ale takich po 20 zł i około tej ceny nie brak i myśle że na razie możesz mu takie sprawić ja też mam malucha ma dopiero 4 mies i ma sweterek jak jest chłodno to mu zakładam wiem że z niego wyrośnie ale się nie trzęsie jak jest zimno na polku. One są mało odporne na zimno tak mysle bo przy 20 C to też mojemu jest zimno ,no w końcu to meksykańczyki ihihi a tam to gorąc makabryczny .A odnośnie kichania powiem Ci jedno ja podaje BIOSTYMINKĘ kiedyś polecił mi jeden weterynarz , sprawdza się to zawsze u mnie .Biostymina zwiększa odpornośc i nie ma negarywnego wpływy na inne organy a to są kropelki słodkie wiec nie ma problemu z podaniem szczeniaczki zlizują je z palca bez problemu , stosuje go od wielu lat dopiero jak to nie pomaga to ide do weta , mam spore doświadczenia w leczeniu moich zwierzaków przez tyle lat jak je mam przerabiłam prawie wszystko , ale i tak mam zaprzyjeźnionego swojego od ponad 20 lat weterynarza bo musi sę mieć jakiegoś komu się ufa . [URL="http://newyork.piesek.com"]http://newyork.piesek.com[/URL]
  24. [quote name='Fai']hej. chciałabym zdecydować się na cziłkę, a na innym forum słyszałam, że ta hodowla jest podobno dobra. co wy o niej sądzicie? proszę o szczere opinie :) zależy mi na tym, żeby piesek był mały, ładny i ZDROWY ;)[/quote]Hej nie raz można kupić wspaniły zdrowy okaz z hodowli która ma po raz pierwszy szczeniaczki w swojej karierze hodowlanej a można natrafić na fatalnego przedstawiciela rasy z hodowli znanej , dla tego wybieraj psa zdrowego , a nie po przydomku hodowlanym takie moje zdanie .
  25. [quote name='Wind'][COLOR=Red]Sabi11, Bardzo prosze wyedytuj swoje posty ze zdjeciami i dostosuj je do regulaminu! Zdjecia, ktore wstawiasz sa ZA DUZE! Oczekuje, ze jak tylko bedziesz na Forum, "posprzatasz" swoje posty! Mod.[/COLOR][/quote] Witaj już się poprawie ale myślałam że najważniejsze to -kaloryczność zdjęć moje mają ok 65 kb a inne widze nawet po 80 kb i więcej , ok a ja za wielkie mam ??? :placz::placz::placz:już je wywalam i postanawiam się poprawić .
×
×
  • Create New...