-
Posts
138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabi11
-
To ja też się dołącze do duskusji , u mnie w domu obecnie są 3 samce kochają się bawią , jedzą rezem jeden bez drugiego na polko nie wyjdzie czekają na siebie jak gdzieś jeden się zapodzieje , oczywiście jest jeden dominant ale z racji starszeństwa odziedziczył tron po jeszcze starszym pieseczku którego już na świecie nie ma .Ale ja gdy się wybieram po kolejnego psa dokładnie obserwuje gniazdo patrze i zawsze wybieram najspokojniejszego- ciumrowatego , taki na pewno nie bedzie dominantem jak pojechałam po Tasia zobaczyłam jak jego siostra rodzona po kuchni za ogonek ciągnie ten krzyczy i jedzie po całej kuchni ,wiedziałam że ten musi być mój .Jak pojechałam po ciułka było ich 6 . I Dexterek siedział cicho gdy inne się kotłowały , gryzły, ciągły za uczy on tylko obserwował ale chętnie się bawił, zaraz dał się wziąść na ręce chcił się przytulić ale nie gryzł się z innymi . Wpasował się bez problemu do mojego domu natychmiast dwa pozostałe go zaakceptowały a Tasiu przyją go jak synka swojego .
-
MOON LIGHT- ma śliczną główkę całkiem chi rewelacja szkoda tylko ze ktoś mu ogonek obciachał , fajny jest bardzo a ten uśmiech na dolnym zdjęciu oj oj psinka szczęśliwy widać jest u Ciebie .
-
[quote name='cuciola']najlepsze jest legowisko z meduzy..my mamy kanape :) a tu Yoghus was pozdrawia [IMG]http://images3.fotosik.pl/282/21dce8b098c62c94.jpg[/IMG][/quote] Cudne pozdrowienie - pozdrawiam Go również ,śliczne maleństwo jest rewelacyjny ,po prostu super hm co do legowisk to jakoś u mnie nie zadają egzaminu , nikt nie śpi na nich tylko pchają się do łóżka .
-
CUCIOLA i MIUMIU radocha widzę psiaki już zdrowsze bardzo się cieszę oby zawsze tak szybko się goiło .
-
[quote name='Loona']A zgadnijcie kto to: [IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/242942.jpg[/IMG] Miał jakieś cztery miesiące :loveu: [SIZE=1][COLOR=white](zdjęcie słabej jakości niestety, kiepski skaner się trafił)[/COLOR][/SIZE][/quote] Jaki śliczny cudeńko maleńkie ,chi wyglądają tak słodko ja są takie malutkie udają takie spokojne , a potem cały dom postawią do góry nogami .
-
[quote name='Asiaczek']Ciekawa jestem, czy ten sędzia to tylko na IX grupę? A może allrounder...? Pzdr.[/quote] ASIACZEK pocieszę Cię nie tylko na IX grupę to sędzia międzynarodowy a oni znają się na większej ilości ras , i zawsze tak jest jak wystawa trwa 2 lub 3 dni to biorą takiego sędziego aby miał co oceniać przez więcej niż jeden dzień . To był starszy człowiek oceniał powoli ale wszystkich ,dokładnie wszystkim czas swój pościęcił i uwagę :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Ciekawa jestem, czy ten sędzia to tylko na IX grupę? A może allrounder...? Pzdr.[/quote] ASIACZEK pocieszę Cię nie tylko na IX grupę to sędzia międzynarodowy a oni znają się na większej ilości ras , i zawsze tak jest jak wystawa trwa 2 lub 3 dni to biorą takiego sędziego aby miał co oceniać przez więcej niż jeden dzień . To był starszy człowiek oceniał powoli ale wszystkich dokładnie wszystkim czas swój pościęcił i uwagę :loveu:
-
DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE jesteście KOCHANI .
-
SŁUCHAJCIE TEN PRZEMIŁY SĘDZIA TO BEDRICH MESZAROS , cały czas uśmiech na twarzy miał taki serdeczny aż miło było . A DEXTEREK oczywiście że brał udział dostał prześliczny opis i pochar , we wszystkich psiakach starał się znaleść coś ślicznego i nie pozwolił aby ktoś był zawiedziony my też wyjechaliśmy szczęsliwi a taką nam dał śliczną ocene -,doskonała proporcja ciała , typ i głowa , prosty grzbiet , prawidłowe kontowanie , jądra ok , doskonały w ruchu , bardzo dobra slierść .
-
a oto kilka fotek z wystawy oczywiśćie w roli głównej Dexter [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04567.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04552.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04573.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04542.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04564.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04568.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04576.jpg[/IMG] DEXTER wykończony Julisia zaskochona [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/wystawa%20nowa%20ruda/DSC04599.jpg[/IMG] Na BIS sędzia NAWET NIE POPATRZYŁA NA MALUCHY SZKODA .
-
Muszę Wam się pochwalić , byłam na wystawie w Nowej Rudzie. Była to wspaniała wystawa , organizacja wzorowa ludzie zadowoleni .Sędzia od chi rekordowo fajny podchodził do psów nie tylko fachowo ale i z miłością .
-
[quote name='dorbin']Jestem pod wrażaniem Przepiekne dziecko i przepiekna chi gratulacje za foto gratulace za parkę na foto foto proponuje wysłac na konkurs pozdrawiam[/quote] DORDIN jest to bardzo miłe już nic piękniejszego dla matki nie może być niż powiedzieć jej że ma piękne dziecko , mamy takie są kochają swoje dzieci do szaleństawa nawet żaba najgłośniej krzyczy że jej żabiątko najpiękniejsze na świecie - POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZWARIOWANE MAMUSIE I ICH PRZEŚLICZNE DZICIACZKI [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Milosne/Misie/8.gif[/IMG] .
-
[quote name='Asiaczek']Rzeczywiście, piękna parka! A CZI ma pięknaą główkę. Pzdr.[/quote] Asiaczek wielka buźka za taki cudny komplement :multi: :multi:
-
[quote name='cuciola']ale cudowna sprzedawczyni na tej stacji Shella! :D a dosiegnie nalac benzyny? :)[/quote] takiej laseczce to na pewno wszyscy pomogą :lol:
-
Super RITA BRAWO ale masz pomysły z tymi zdjęciami może i reszta pójdzie w twoje ślady i więcej zobaczymy zabawnych zdjęć .
-
[quote name='RitaGBD'][FONT=Arial]Przepiękny portret!!!!!!!!!![/FONT] [FONT=Arial]Gratuluje prześlicznej pary!!!!![/FONT] [/quote] Dziękuję bardzo to bardzo miłe :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
RITA jesteś światna - może ciut taniej benzynki po znajomośći POPROSZĘ .
-
[quote name='olcha']:hmmmm: nie rozumiem?[/quote] to jest mój przyjaciel i tak go traktuję gadam z nim a nie rozkazuje mu .hm czy ja żle coś gadam :hmmmm:
-
[quote name='cuciola']ale piekne zdjecie! ] Dziekuje :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='cuciola']ale piekne zdjecie! ja tez jak patrze na Yoghiego to mi sie wydaje ze on wie po co ja mu kolnierz zakladam,jak idziemy na spacer to jak odpinam kolnierz to on glowe sam wyciaga,jak wracamy ze spaceru to sam wklada... a jak do niego mowie to marszczy czolo tak jakby sie faktycznie skupial nad tym co mowie :D[/quote] Moi drodzy wiecie jaki morał z tego ------------- no proste------- mamy genialne psy :loveu: bo psy wszystkie są genialne tylko czasmi my ludzie nie rozumiemy ich nie mówimy tylko krzyczymy one tego nie znoszą i robią śię agresywne .Mówimy do nich rozmawiamy z nimi objaśniamy im co i jak a one słychają nas i za to je tak bardzo kocham , mój dokładnie tak samo słucha a mu nie wydaje komend jestem przeciwnikiem ćwiczenia psów ja lubie mówić do nich łagodnie rozmawiac z nimi a nie taraktować ich jak przysłowiowego PSA ja ich trakuje jak przyjaciela a one się za to odwdzięczają .
-
[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/galeria%20dexter%20galeria/Obraz-663.jpg[/IMG] kiedyś wstawiłam nieudane zdjęcie z boku ale dopiero się uczymy, a dziś zdjęcie główki , hihihi po kawałku będe fotografowac . Kiedys się nauczę i wstawie Wam w całości .
-
[quote name='miumiu']mój pies czuje się doskonale chce wychodzić biega za kotami wskakuje do wózka wetka kaze go izolować gdzieś gdzie nie będzie miał podniet skakaniowych, tia... mam jakieś 10 wyg6dnych pokoi do wyboru ;) wrrrr gdzie mam go zamknąć? W szafie hahahaha goi się ładnie (dziś była zmiana opatrunku -pies w KAGAŃCU - i pan dr wielki chłop do trzymania - a ja wyrzucona z gbinetu hehehehe - mój dobek! a my mamy "grype" żołądkową....[/quote] Brawo MIUMIU tak się ciesze że już lepiej :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='olcha']Ma podobne rozmieszczenie plamek do Tekili (tylko ciutke ciemniejsze). Co do budowy to to trzymanie troszkę przeszkadza w ocenie :eviltong: wyciągasz mu szyjke przez co wydaje się dłuższa, trzymasz palec na nosie więc dokładnie nie widać, przyciskasz ogon i pewnie prostujesz (gdybam, że ma podobny jak tekila) no i nóżki jak na mój gust są stanowczo zbyt wyciągnięte do tyłu co powoduje, że jest bardziej prostokątny niż kwadratowy. :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] hihihi widzisz my jesteśmy w trakcie ćwiczeń co do stania to katastrofa nie stanie za nic na świecie samodzielnie nie stanie nawet na 1 sek ,muszę go trzymać i to solidnie co do ogonka to go podpieram jak widzisz a nie trzymam ale jego ogonek jest zawsze inny zależy co robi od jego emocji , jak tyko uda się coś zrobić aby stał samodzielnie to mu zrobie fotkę , tak jak twoja Tekilcia to on nie stanie nawet za całą czekoladę :lol: muszę go tak naciągać jak narazie bo to jedyny wtedy moment co go unieruchomie na kilka sekund .Faktycznie to on też ma tu szyję naciągniętą takiej aż nie ma jak żyrafa ale jak ma zrobić fotkę :roll: A teraz to i tak mamy mały problem chyba dla tego ze chciałam jechac na wystawę - aaaaaa coś zatarł oczko byłam u weta mamy antybiotyk ale oko tz powieka tak zapuchnięte że biedactwo oka nie ma mowy żeby udało mu się uchylic tak się martwie bo teraz też miałam u jednego z okiem wbił sobie coś biagająć i zaszło mu bielmem ale udało się wyleczyć ale dopiero po pól roku :placz: :placz: :placz: więc mam nerawa jak nie wiem , chyba jakiś czarny tydzień na chi przyszedł . MIUMIU - jak maleństwo czy już mu ciut lepiej .
-
a my tu się zastanawiamy jakieś bzdety czyj ogonek ładniejszy czy zakręcony czy prosty a może jakieś łapki krzywe czy ucho prosto stoi ??? jeju przecież tak naprawdę to aż tak się nie liczy jedno się liczy na pewno aby były zdrowe i szczęśliwe przy nas .Nawet w obilczu tragedji to i tak uroda, eksterier spadają na samo dno .
-
MIUMIU moje skarby jaki on biduś aż poryczałam się jak go zobaczyłam , taki lisiu mój kochany taki choreńki , trzymam za was oboje bo dla Ciebie to ciężki czas i dla lisia -słodisia .Wiesz że pieski mają zadziwiającą siłę wewnętrzną zobaczysz bedzie ok i to szypciutko . ,NA PEWNO NIE TWOJA WINA [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/milosc/wyrazenie_milosci/4.gif[/IMG]