mam nowe fotki u kolezanki na aparacie, czekam az przesle, pogonie ja dzisiaj.
Jutro napisze wiecej , przepraszka za zwłoke, ale duzo sie u mnie dzieje.
Chce ktos z Was 8 maleńkich szczeniaczków. Mają 2 tygodnie, do oddania oczywiście za jakis czas. Albo moze jamnikowaty po operacji, juz całkiem sprawny , ma niecały rok, albo inny szczeniak 3misięczny, bardzo zabidzony, będzie średni.Albo jeszcze dobermann do pilnej adopcji, obciety ogon i uszy, ale nie wiem nic wiecej na razie. Biega po wsi i nikt go nie chce, a samochody tam szybko jeźdza i strach.
Także zapraszam :lol: