[quote name='albiemu']troglosytes przyjął dobrą metodę i narazie się nie cieszy- uwierzę jak zobaczę :)? Uważam, że to dobra metoda, mam nadzieję niedługo będzie powód do oblania i tak jak troglodytes zmuszam się do stoickiego spokoju :)[/quote]
Przyjąłem taką postawę bo wiem jak mało ludzi może być oddanym zwierzętom i potrafi z nimi żyć. Bo wziąć psa ze schroniska to jedno, a żyć z nim to drugie. Wszyscy w domu mamy ogromną nadzieję, że Białasek znajdzie godny siebie domek.
I za to : nadal trzymamy kciuki ;)