Jump to content
Dogomania

gallegro

Members
  • Posts

    6014
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gallegro

  1. niczego sobie chłoptaś... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/4062/rimg03944fw.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- niezła z niej "laska"... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/9624/rimg04000mt.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- tylko delikatnie, proszę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/4716/rimg03973wt.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- moja, moja sunia... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img460.imageshack.us/img460/1732/rimg03989ex.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeszcze, jeszcze, teraz za drugim uszkiem... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/1120/rimg03996vg.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nie zdążyłem utrwalić kilku rewelacyjnych momentów. Bawią się często więc mam nadzieję że to powtórzą. Potrafią się tak ślicznie bawic, że my obserwując je zanosimy się od śmiechu.
  2. Wiesz co, mam identyczne odczucia ale nie chciałem zapeszać.
  3. Otrzymałem przez Allegro maila tej tresci: "Witam. Czy ta suczka jest jeszcze do wzięcia? Byłabym zainteresowana. Jeszcze do niedawna miałam 2 suczki collie, jednak starsza (13 lat) była poważnie chora i trzeba było ją uśpić - za bardzo się już męczyła. Chociaż została jeszcze młodsza (4 lata) w domu jest trochę pusto.... Mamy duży dom z ogrodem więc warunki miałaby dobre. Proszę również o bliższe dane adresowe. Pozdrawiam." Napisałem bez ogródek jak wygląda sytuacja. Jeśli ma "serce" to sie odezwie, jak nie to... Dzielna, wracaj do zdrówka jak najszybciej - domek czeka!
  4. Beatko, nosek Bonuska jest już dużo ładniejszy. Apetyt ma ogromny. W czasie jedzenia muszę psiaki separować, ponieważ Bonus idzie jak czołg do miski Dolores nie zważając na jej ostrzeżenia. Wczoraj wybrałem się z psiakami na spacer, ale szybko wróciłem. Bonusik sprawiał wrażenie zagubionego, dlatego nie chciałem go stresować. Po powrocie bardzo się cieszył. Wczoraj wieczorem razem z Dolores leżeli na tarasie i na zmianę obszczekiwali wszystko co się poruszyło za ogrodzeniem. Czuję że już za kilka dni będziemy 100% kumplami :lol:.
  5. Beatko, po głębokim zastanowieniu oraz idąc na kompromis (Od "Bono" nie tak daleko :razz:) postanowiliśmy że piesek będzie się wabił "Bonus". Miał pozostac Bono ale uznaliśmy że będzie problem ze zdrobnieniem, a "Bonusik" brzmi fajnie. Poza tym Marcinek (3 letni wnusio) pięknie wymawia jego nowe imię, dlatego "klamka zapadła". I uprzedzam - nie chcę słyszeć sprzeciwu :lol: Po chwili zorientowałem się (bystry jestem ;-), że zdrobnienie od Bono to Bonuś, więc praktycznie na jedno wychodzi. Zatem i wilk syty i "koza" cała.
  6. [quote name='enia']...jedna mogę wziaść zamiast kosiarki na działke jakby co........;)[/quote] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: enia, jak zajechałem to moim oczom ukazały się najpierw konie, za chwilę dwa małe pieski, a zaraz potem całe stado kosiarek :evil_lol: Jak zobaczyłem czarną podpalaną z białymi wstawkami i przypomniałem sobie tytuł wątku ( "prawie Collie") to chciałem zawracać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Beata_Dorobczyńska']...proszę nie uzywać pasty do butów :))))[/quote] Własnie o tym myslałem - podobno swietnie kryje za pierwszym razem :evil_lol: A oto fragment maila od córki poprzedniego właściciela suni: "Witam.Jaki piekny jest ten piesek!Jak sie wabi? Ile ma lat?Swietnie sie bawia nie bedzie Pan musial z Dolorcia biegac,bo ma juz kompana do zabawy" Widzisz Beatko, to przez Ciebie całe to "zamieszanie" :lol: Spieszę wyjaśnić że P.Marlena nie mogła zatrzymać Dorki ze wzgledu na b.chorą córeczkę i trudne warunki lokalowe. Kontaktujemy sie ze soba co kilka dni. To ona z mężem przyjechała do nas z Koszalina. Przy okazji offtopic: Julcia, córka P. Marleny pilnie wymaga kosztownego leczenia, a z trudem znaleziony sponsor wycofał sie w ostatniej chwili :shake::mad::angryy::mad: Podobno w okolicach Koszalina nie ma mozliwości znalezienia kolejnego wiec pomyslałem że może ktos z dogomaniaków zna firme która choć w części mogłaby zasponsorować taką pomoc. Oto link do strony poświęconej chorej Julce: [url]http://www.pomocjulce.xk.pl/[/url]
  8. [quote name='Beata_Dorobczyńska'] A nosek poproszę posmarować wazelinka kosmetyczna.[/quote] Został posmarowany zaraz po sesji zdjęciowej :lol:
  9. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Tomku to ja dziękuję...[/quote] Beatko, oboje z żona jesteśmy tak szczęśliwi, że trudno nam wyrazić to słowami. Pośrednio to właśnie Ty jesteś za to "odpowiedzialna" i za to jesteśmy Ci wdzięczni. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano patrzyłem jak małe dziecko na bawiące się psiaki. W takich momentach przychodzi refleksja - jak ubodzy są ludzie, którym nie jest dane tak jak nam dogomaniakom, cieszyć sie takimi chwilami...
  10. Słowo się rzekło... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img303.imageshack.us/img303/2364/rimg03635mp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9493/rimg03645ig.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2568/rimg03708qu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1744/rimg03734ey.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8754/rimg03743ej.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8563/rimg03762fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/955/rimg03798hz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5334/rimg03847aj.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='enia']Bono tez fajne! mi sie zawsze Fuks podobał :lol: ale to Wasz pies........[/quote] Żeby nie Wy dogomaniacy (teraz już my :lol:) to Collak nie byłby mój, więc macie prawo (nawet obowiązek) do podpowiedzi odnośnie wyboru imienia.
  12. [quote name='enia'] ...a tak naprawdę ja spytałam pierwszy raz.......a nie ciagle......[/quote] Ups! Faktycznie. Sorry, poprzednio spytała Evita :oops: Fuks czy raczej Olaf ? Dopiero doczytałem...
  13. [quote name='enia'] a jak collaczek sie bedzie nazywał?[/quote] Zamiast ciągle pytać :evil_lol: wymyśl coś fajnego. Dzisiaj wieczorem będzie w tym celu zwołana narada wojenna.
  14. [quote name='enia']...a Dolores to jakiej postury dziewczynka?[/quote] No cóż, jeśli chodzi o wzrost to mają podobny z tym że dolores jest bardziej "puszysta", ale nie mami na myśli sierści :lol:. Ma bardziej "opływowe" kształty i jest przy tym śliczna. Tak na marginesie - żona przyznała mi się wczoraj że nie wyobraża sobie żeby Dorki z nami nie było (za kilka dni to samo powie o Collaku :evil_lol:). W tym momencie zapytałem jak postąpiłaby w przypadku kiedy poprzedni właściciel wyszedłby za śpiączki (daj Boże) i pragnął Ją odzyskać. Doszliśmy do wniosku że oddalibyśmy Ją, ale decyzja ta byłaby dla nas bardzo trudna i bolesna.
  15. Zakończyła się aukcja na Allegro. Było 6 osób obserwujących. Czy ktoś kontaktował się w sprawie Dzielnej ? Jeśli nie, to mogę wystawić ponownie, tylko proszę o uaktualnienie tekstu i wybór fotek.
  16. [quote name='evita.']...jak collaczek się będzie wabił ? [/quote] Jeszcze nie wiemy. Czekam na ew. sugestie. Noc upłynęłą b.spokojnie (nie licząc śmieci poroznoszonych po całym ogrodzie). Prawie całą noc psiaki były na dworze. Collak wygląda na szczęśliwego. Kładzie się na grzbiecie a Dorka skacze po nim i podgryza. Rano z przyjemnością obserwowałem ich zabawę. Nie muszę już osobiście ganiać z sunią w celu uzyskania smukłej sylwetki (suni oczywiście :lol:). Od momentu kiedy Collak przyjechał, Dolores biega z wiszącym jęzorem. Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa że Collak będzie już zawsze z nami. Nie wyobrażamy sobie że mógłby wrócić do schroniska. Niestety, zostało w nich jeszcze wiele psiaków, ale mam nadzieję że wspólnymi siłami dużą część uda się nam dogomaniakom wyciągnąć. Jak zdążę, po południu wrzucę fotki.
  17. Właśnie dzisiaj ok. godz. 21 wróciłem z Collakiem do domu. Przez całą drogę głośno popiskiwał. Próbowałem tłumaczyć że tam gdzie jedzie będzie O.K., ale bez skutku :lol:. Po przyjechaniu na miejsce dostał sie w szpony Dolores, która choć jest u nas niecałe 3 tygodnie, to czuje się panią "pełną gębą". Krótko mówiąc zdominowała biedaka zupełnie. Nibu to w zabawie, ale stanowczo pokazała gdzie jest jego miejsce (przynajmniej na razie). Muszę przyznać że w stosunkach damsko-męskich bardzo często mamy do czynienia z podobnymi relacjami :evil_lol:. Generalnie psiaki przypadły sobie do gustu. Zaczepkom i gonitwom nie było końca. Razem z żoną cieszymy się bardzo że wszystko jest O.K. Może jutro uda mi się wrzucić kilka fotek. P.S. Beatko, dziękuję za wszystko i pozdrawiam.
  18. >kiwi Czy ta instrukcja jest dedykowana facetom ? :lol: Tak czy siak, możecie na mnie liczyć.
  19. O co chodzi z tymi "molosami" ? Oświeć mnie bo nic nie kumam (miej wyrozumiałość - facet pyta). Trudno mi wyrazić słowami jak się cieszę że Dzielna jest taka dzielna :lol:
  20. Ad1: Agnieszko, zawsze jest sens, jeśli tylko jest cień szansy na powodzenie akcji niesienia pomocy potrzebującym. Stanowczo zabraniam Ci watpić w to w przyszłości :mad: Ad2: Błąd ! Nie mam nic przeciwko temu żebyś w takich sprawach zawsze się myliła :lol: Najlepiej świadczy o tym 190 wpisów ludzi takich jak Ty, o wielkim sercu, i ogromnej chęci niesienia pomocy. Ci ludzie sunie wzięli, przytulają (niektórzy wirtualnie) i leczą. Jestem pewien że opatrzność, która od samego poczatku Ją ochrania, nie opuści Jej i pozwoli na całkowite wyleczenie oraz super adopcję. Ad3: Nieaktualne :razz: Sorry za przydługi wywód - tak mnie jakoś z samego rana naszło... Dzielna - jesteśmy z Tobą :loveu:
  21. Gdyby nie fakt, że na temat (nie)przenoszenia stolicy do Krakowa sami krakowianie śpiewają piosenki, pierwszy głosowałbym w referendum na TAK :lol:. Jak dzisiaj czuje się nasza Dzielna bohaterka ? Wyściskajcie sunię ode mnie :loveu: Będzie dobrze !!!
  22. I tak trzymać :lol:. A teraz wszyscy dogomaniacy myją ząbki, gaszą światełko i do łóżeczek :evil_lol: (w dużo lepszych nastrojach). Patia, wytłumacz mi proszę, czy ta lecznica jest całodobowa, czy weci zrobili wyjątek. SMS od weta po godz 23 w moim mieście nie jest standardem. Tak czy inaczej, za to co zrobili do tej pory należą się im wielkie słowa uznania. Mam nadzieje że będę wyrazicielem opini wszystkich dogomaniaków, dlatego proszę Cie o przekazanie im gorących słów podziekowania. Moc całusków dla naszej Dzielnej bohaterki :loveu:
  23. >Patia, widzę że dobrałaś się z mężem w "korcu maku" :-) >asik-77 ...teraz już wiesz przed czym chciałem Cię ostrzec ;-) Oby jak najszybciej Dzielna wyzdrowiała - z tych nerwów robota mi się nie klei w warsztacie (jak tu pracować trzymając zaciśnięte kciuki :-). Po każdym nowym poscie lecę do monitora...
  24. ...i żyli długo i szczęśliwie :evil_lol:. Jak na razie to najlepsza wiadomość dnia. Z niecierpliwością czekamy jednak na tę najważniejszą, dotyczącą naszej Dzielnej. Kciuki do góry!!!
  25. Kurde, chyba spłoszyłem super materiał na dogomaniaczkę. Przeprosiny poszły na PW i emalię. Sorry za zaśmiecanie wątku. W dalszym ciągu trzymam kciuki za Dzielną !!!
×
×
  • Create New...