Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. [I]Zapraszam na superowy bazarek dla Bolcia;)[/I] [I][URL]http://www.dogomania.pl/threads/181228-C-Klein-GUCCI-Puma-Nike-i-inne-dla-asta-Bola-do-13-03?p=14242443#post14242443[/URL][/I]
  2. Nowe,wyróżnione ogłoszenie Tiny na ale.gratce : [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3349311_8_mies_sunia_prosi_o_dom.html[/URL]
  3. Nowe,wyróżnione ogłoszenie na ale.gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3683237_bolo_ast_o_golebim_sercu_szuka_domu.html[/URL]
  4. Zaraz będzie bazarek dla Bolusia,mam nadzieję,że uda mi się wstawić zdjęcia,bo dogo w ostatnim czasie mi wariuje,wczoraj wcale mi nie działałao.
  5. Niestety nie mogę zmniejszyć zdjęć od Pawła,nie wiem dlaczego,próbowałam już kilka razy i nic,może prześlij je Paweł do Gazzy i ona wstawi. Zaraz zaktualizuje pierwszy post,napiszę nowe informacje o Tinie i apel o domek.
  6. Wiem,że jedna chętna osoba,która była zainteresowana Lusią czekała na sterylkę,która miała być na początku marca,Lusia dostała cieczki i sytuacja znowu uległa zmianie,nie wiem,czy ci ludzie nadal śledzą losy Lusi,czy cierpliwie czekają,czy może znaleźli innego psiaka.
  7. Zaraz dopiszę na 1 str. dodatkowe informacje o Lusi.Co do forum Onków to ja ją tam ogłosiłam jakiś czas temu,jak jeszcze była w klinice,ale nie było tam jakiegoś odzewu i przestałam tam zaglądać. Sugarr ostatnio napisała mi sms-a,że ma jakiś chętny domek,ale nie ma dostępu do netu i nie ma jak im wysłać zdjęć,odpisałam jej żeby podała im mojego maila,a ja im na wszystko odpowiem,ale na razie maila z zapytaniem o Lusię nie dostałam.
  8. Dogo mi szaleje i dzisiaj nic raczej nie zrobię.Fotki wstawię jutro.
  9. Postaram się dzisiaj wstawic fotki od Pawła. Niestety w sprawie Tinki cisza,zero zainteresowania,ja rozsyłam już maile do znajomych w jej sprawie,ogłosiłam ją na lokalnych portalach ....niech wreszcie ktoś ją pokocha,to taka cudowna psica i najgorsze jest to,że leczenie dobiega końca i Tina może niedługo trafić z ciepłej kuchni na zbiorowe boksy i czy tam sobie poradzi???
  10. Postaram się dzisiaj wstawic fotki od Pawła. Niestety w sprawie Tinki cisza,zero zainteresowania,ja rozsyłam już maile do znajomych w jej sprawie,ogłosiłam ją na lokalnych portalach ....niech wreszcie ktoś ją pokocha,to taka cudowna psica i najgorsze jest to,że leczenie dobiega końca i Tina może niedługo trafić z ciepłej kuchni na zbiorowe boksy i czy tam sobie poradzi???
  11. [quote name='doddy']Boluś już po kastracji. Wszystko obyło się bez komplikacji, a pacjent szybko doszedł do siebie.[/QUOTE] No to dobrze,że już po...;)
  12. Przez weekend przygotowałam fajne rzeczy na bazarek dla naszego chłopaka,jutro postaram się ten bazarek zrobić;)
  13. [quote name='Zofija']Witam. Ile Lusia ma lat? Chcę ją posłać takiej rodzinie zainteresowanej adopcją onka[/QUOTE] Weterynarze w Olsztynie powiedzieli,że sunia jest młoda,że ma do 3-4 lat,ale ciężko było im określić dokładniej,ponieważ Lusia była w opłakanym stanie i jej organizm był bardzo wyniszczony.
  14. [quote name='Zofija']Witam. Ile Lusia ma lat? Chcę ją posłać takiej rodzinie zainteresowanej adopcją onka[/QUOTE] Weterynarze w Olsztynie powiedzieli,że sunia jest młoda,że ma do 3-4 lat,ale ciężko było im określić dokładniej,ponieważ Lusia była w opłakanym stanie i jej organizm był bardzo wyniszczony.
  15. Tak,sugarr napisała mi,że ma jakieś problemy,że miała wyjazd i szczepienie Lusi odbyło się wczoraj dopiero-koszt 45 zł.Lusia dostała cieczkę i sugarr zakupiła jej majtki i wkładki za 20 zł,zostało jej 135 zł za które ma zakupić Lusi karmę.Cioteczka jest na razie bez internetu,ale jak będzie w kafejce to napisze parę zdań;) Mnie też chwilowo na dogo nie było,bo grypa mnie dopadła.
  16. O mój piękny chłopczyk:loveu:Doddy,fotki rewelacyjne:loveu: Sorki,że ostatnio tu nie wpadałam,ale grypa mnie rozłożyła. Miałam telefon od pana z Olsztyna zainteresowanego adopcją,ma przysłac mi maila z informacją o swojej rodzinie,zgadza sie na wizyty...zobaczymy co z tego wyjdzie;)
  17. Sorki,że rzadko ostatnio tu wpadam,ale grypsko mnie dopadło. Z ogłoszeń nadal nikt nie dzwonił i nie pisał,chyba trzeba zabrać Tinę w jakiś słoneczny dzień na sesję fotograficzną i porobić piękne zdjęcia.
  18. Gazzy,super fotki. Ja w sobote też jej porobiłam zdjęcia,ale aparat mam w domu,jutro postaram się wstawić. Pannica wyrosła nam i oczko faktycznie wygląda lepiej;) Gazzy,dostałaś jakąś wiadomość od dr.Garncarza?
  19. W sumie to masz rację,na osiedlu mojej mamy jest podobno 6 mies.rudo-biały kotek,postaram się cyknąć mu fotkę i może jemu uda się pomóc. Weterynarz z którym kontaktowała się znajoma przez telefon też powiedział,że najprawdopodobniej był to FIP.Ja nie znam się w ogóle na kocich chorobach i nie miałam pojęcia,że tak to może się skończyć,bardzo mi żal Maksia :-(
  20. A ja tu zaglądam,bo chciałam sobie fotkami naszego łobuza humor poprawić,a tu klops:evil_lol: Może teraz pogoda będzie lepsza;),proszę wymiziać chłopaka ode mnie:loveu:
  21. Maks wczoraj odszedł za TM:-( W sobotę po pracy pojechałam do niego,nie miał kataru,ale wyglądał źle,miał żółte dziąsła,był apatyczny,ponoć nic tego dnia nie zjadł a w brzuchu miał jakby balon z wodą:-(.Zadzwoniłam do mamy,bo jest jedyną osobą,która nie ma kotów i która mogła go przetrzymać,rano w niedzielę koleżanka miała z nim jechać do dobrego weta w Olsztynie.....Maks odszedł w domu mojej mamy nad ranem....zasnął:-( Proszę o wycofanie ogłoszeń.
  22. [B]Zastanawiam się co dalej z naszą Lusią,wszystkie domki zamilkły.....może czekają,aż Lusia po sterylce będzie i wtedy się pojawią?[/B]
  23. A może ktoś podlinkować banerki?bo ja nie umiem.
  24. Dziewczyny,jesteście cudowne;)dzięki ogłoszeniom dostałam już 2 maile,na ten od ciebie ladySwallow też już odpisałam;) Dziękuję także za śliczne banerki dla Maksia. Maks został zaszczepiony,odpchlony a od 4 dni dostaje Unidox na katar.Oby domek szybko się znalazł.
  25. [quote name='doddy']Jak damy radę to w weekend pojedziemy w odwiedziny do Bolo vel Chiko i do pozostałych psiaków. Oby pogoda dopisała, to może udałoby się zrobić jakieś fajne fotki.[/QUOTE] Czekamy na fotaski z niecierpliwością i nowe wiadomości od chłopaka;)
×
×
  • Create New...