-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Dobrze,że już po sterylce,rozmawiałam z Biafrą i mówiła,że wszystko poszło ok.Oby szybko Lusia doszła do siebie....najgorsze te upały........... Sugarr-ucałuj dziewczynkę od nas w nochalka;)
-
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
A oto mail z nowego domu Rudaska: Witam. Przesyłam kilka zdjęć kociaka. Jak widać na zdjęciach czuje się dobrze ; ) trochę rozrabia ale nie ma większych strat ;) zdjęcia są słabej jakości ponieważ robione telefonem komórkowym. Pozdrawiam Kasia wraz z kotem ;) [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9620/zdjecie0129.jpg[/IMG] Granula,na razie nie mogę spotkać tej pani z działek,żeby sie z nią umówić. -
Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy
MARCHEWA replied to Czaruś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za dom dla Bruna. -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Wysłałam historię i zdjęcia Smyka rodzinie,która adoptowała od nas Bojka(psa z wrośnietym sznurem)mówili mi,że z czasem będą chcieli przygarnąć jakiegoś niedużego,łaciatego psiaka,może się uda,a nawet jak nie to nie zaszkodzi chłopaka porozsyłac po znajomych;) -
Niestety,państwo którym wysłałam fotki Bezy wybrali jakąś inną terierkowatą sunię z Warszawy.
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
MARCHEWA replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Doszło 32zł-5wysyłka-czyli 27 zł za bazarek od Zuza911. Czyli u mnie jest 46+27=73zł -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Niestety Smyka prawie nikt tuitaj nie odwiedza. -
Dzwonili do mnie mili ludzie w sprawie adopcji Maszy(suczki z JW której znalazłyśmy już dom)zaproponowałam im Bezę,wysłałm fotki,teraz czekam....................
-
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Wszystkie maluchy w nowych domkach:loveu: Na razie robimy krótką przerwę,bo Basia ma urlop,ale niedługo zabieramy następne koty na dt;) Wat-bardzo dziękujemy za kolejną wpłatę :loveu: -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Smyk bardzo potrzebuje dobrego dt lub ds,nie wiem jak on sobie znowu poradzi w schronisku:placz: Gonia13 wpłaciła dla Smyka 30 zł za co serdecznie dziękujemy:loveu: -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
MARCHEWA replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Poproszono mnie o udostępnienie konta dla Lapsa i Rudusia i wpisuję wpłaty: 20 zł-za mój bazarek-od Aska7 31zł-5zł za wysyłkę=26zł(bazarek)-od Selegna razem:46zł -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Po oczach już widać,że Smyk weselszy jest,najgorsze te upały,które mu na pewno nie pomagają. -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ze Smykiem jest troszeczkę lepiej,chłopak zaczyna podjadać,ale ogólnie jest słaby i potrzebuje całodobowej opieki. -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Wczoraj rozmawiałam z moją klientką,zapytałam,czy nie zna kogoś,kto chciałby kociaka,pani ta znana jest mi z tego,że dokarmia bezdomne zwierzęta i ma popytać wśród znajomych. Kobietka jest emerytowaną nauczycielką i ze swojej skromnej renty dokarmia 12 dzikich kotów na działkach(dwa kalekie ma w domu),jest u nich codziennie,do tego kupuje tabletki antykoncepcyjne i podaje w jedzeniu koteczkom,aby nie rodziły małych,powiedziała mi,że jest jej czasami bardzo ciężko,że miał jej pomagać ktoś z Towarzystwa,ale wszyscy o niej zapomnieli.Chcemy z Basią zakupić dla niej trochę kociego jedzenia z naszych zebranych pieniędzy(chociaż za 50 zł)a później może zrobię bazarek na ten cel.Kobietka naprawdę potrzebuje pomocy. -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
MARCHEWA replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku dla chłopaków jest 20 zł,niewiele niestety,ale po niedzieli będzie kolejny bazarek;) Dziewczyny,jesteście niesamowite;) -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Szukamy dla SMYKA domku,aby nie musiał wracać do schroniska. -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Już tylko Łatek szuka domku.Gaja od wczoraj ma domek u mnie :loveu: Łatek: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4346/dsc01231y.jpg[/IMG] -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Wet jest ostrożny w ocenie zdrowia,Smyk dostaje antybiotyk,kroplówki,ale jest bardzo słaby,dostał także plastry przyspieszające gojenie na tą dużą ranę,z łapy cały czas mu się sączy ropa....jeszcze długa droga przed nim. -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Baski_Kropka']Masakra...gdzie mozna cos przelać?? Chociaż 10 zł narazie przeleje...[/QUOTE] Mogę podać moje konto: Joanna Gonciarz Bank PKO BP 37 1020 3639 0000 8302 0092 9133 W tytule proszę koniecznie podać nick z dogo-na Smyka Za każdą pomoc bardzo dziękuję. Smyk nadal jest bardzo słaby,2 dni temu pękła mu ta spuchnięta łapa i wylało się dużo ropska,ale widać było,ze przyniosło mu to ulgę.Smyk nie chce jeść,dlatego codziennie dostaje kroplówki.Ogólnie wygląda to źle,tym bardziej,że schroniskowy wet nie ma zamiaru go widzieć,po tym jak wolontariuszka zabrała go do Olsztyna na własną rękę. -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ania_i_Kropka']Dzisiaj ostatni kociaczek pojechał do nowego domku. Chłopak będzie miał w domu własnego weterynarza:lol:[/QUOTE] Super;) Pomogłaś tylu naszym maluszkom,dziękujemy;) A o nasze trzy maluchy nikt nie dzwoni,nikt nie pyta,od 3 tyg.cisza............. -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Wkleiłam w 1 poście jak aktualnie wygląda zadek Smyka,wszystko pęka i leje sie ropa. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1294/dsc01213bs.jpg[/IMG] -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']banerki dla biedaka :( [url="http://www.dogomania.pl/threads/188682"][IMG]http://i49.tinypic.com/vsmkhg.gif[/IMG][/url] [url="http://www.dogomania.pl/threads/188682"][IMG]http://i45.tinypic.com/do4cqq.gif[/IMG][/url][/QUOTE] Bardzo dziękuję za banerki;) -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Sytuacja wygląda tak,że wolontariuszka znalazła Smyka konającego w niedzielę,a schroniskowego weta od piątku do poniedziałku nie ma,więc zabrała psa do Olsztyna i tak go leczymy.Smykowi potrzebny jest Royal Intensiv dlatego postaram się zrobić dla niego jakiś bazarek. Niestety w dt długo zostać nie może,kobietka która go zabrała mieszka w małym mieszkanku z 6 kotami i suczką.Grozi mu powrót do przepełnionego schroniska......masakra. -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
MARCHEWA replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,czy któraś z was może zrobić bannerek dla innego psa ze Szczytna w potrzebie? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188682-Smyk-pogryziony-i-wycieńczony-cień-psa-schronisko-Szczytno.?p=14991522#post14991522[/URL] -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może zrobić mi dla niego bannerek?