-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Tak pieski wyglądają po jedzeniu na które się po prostu rzucają,w schronisku nikt ich nie karmi pojedyńczo tylko dostają 3 wspólne miski i ten który się dopcha najbliżej zje najwięcej,nie jest to dobre rozwiązanie,ale w schronisku są takie warunki,dlatego te maluchy powinny znaleźć jak najszybciej dt lub ds. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/11/p2131445zmniejszaczpl34.jpg[/IMG]
-
[B]Pod schronisko w Szczytnie ktoś podrzucił w kartonie 9 maluchów.[/B] [B]Psiaki maja około 2 miesięcy,a mieszczą się na jednej dłoni więc będą to mikro psiaki w przyszłości.Jest 7 chłopców i 2 dziewczynki.[/B] [B]Wszytski maluchy potrzebuja pilnie dt lub ds.[/B] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7171/kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.jpg[/IMG] Ten jest podobny do jamnika. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6154/11111111111111111111111vl.jpg[/IMG]
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości dziewczyny!!! A Czekoladka na zdjęciach taka szczęsliwa,az miło popatrzeć;) Jutro założę nowym maluchom ze schroniska osobnu wątek,żebyśmy tutaj mogły podziwiać tylko te dziewczynki w nowych domkach,ale to jutro bo dzisiaj padam. Buziaki,pa.... -
Grafit jutro ma trafić do schroniska w Szczytnie,poproszę aby nam go zarezerwowali na 3-4 tygodnie i mam nadzieję,że uda nam się znakeźć dla niego jakiś dom,bo potem nie będziemy mieli wpływu do kogo go wydadzą,czy trafi np gdzieś na łańcuch w pole. Agrazko,wiem że jest wpłata 50 zł na Grafita chyba od twojej znajomej,ale rozliczenie napisze jutro,bo miałam okropny dzień idę się odstresować. Dzięki dziewczyny za kciuki trzymane za Grafita,
-
[quote name='agrazka']jak co to jestem z wami :)[/QUOTE] [quote name='Igiełka']trzymam kciuki za pozytywne załatwienie[/QUOTE] Dzięki kobietki;)
-
Jutro będziemy się starać coś załatwić w jego srawie.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Podniosę,może ktoś jeszcze wypatrzy malizny. -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bez Malinki cicho i pusto w domku............ale nowy domek jest naprawdę super więc się cieszę;) Niestety do schroniska podrzucili 9 klonów Malinki,7 chłpaków i 2 dziewczynki.Na cito potrzebują dt lub ds. -
Ja nie zabiorę psa do hotelu kiedy nie ma deklaracji nawet na połowę potrzebnej kwoty miesięcznej.Juz kiedys byłam w takiej sytuacji i potem płaciłam za 4 miesiące hotelowania z własnej kieszeni....przykro mi,ale w tej chwili mnie na to nie stać.
-
[quote name='Vilena']Widzę, że mój banerek na coś się przydał :)[/QUOTE] Tak,bardzo dziękuję,jest śliczny.Może ściągnie więcej osób...........
-
Romenko,nie mamy uzbierane nawet na pierwszy miesiąc z deklaracji jednorazowych jest 200zł a to połowa.Stałych deklaracji oprócz naszej w 50zł nie ma wcale. Umieszczając psa w hotelu biorę na siebie obowiązek utrzymania jego,a to w obecnej chwili jest niemożliwe,nie mam takich pieniędzy. Wiem,że to jest ogromna szansa dla niego,ale sama widzisz jaka jest sytuacja.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
U mnie Malinka ma radochę z kotem,polują na siebie nawzajem:) A dzisiaj o 13.00 jedziemy do schroniska po Czekoladkę,zabierzemy ją do domku,żeby wykąpać i może wieczorkiem wstawię jej fotkę specjalnie dla Romenki;) -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Guciu,wskajkuj na 1,może ktoś cię wypatrzy. -
Niestety nie możemy zabrać Grafita bez deklaracji stałych,z jednorazowych uda się uzbierać na jeden miesiąc a potem opłaty spadną na nas,a my nie jesteśmy w stanie go utrzymać w hotelu przez kilka miesięcy.
-
Miałam przemiły telefon od Pani z Kanady,która widziała ogłoszenie o Graficie i chciałaby jakoś wspomóc biedaka. Cały czas mam nadzieję,że jednak uda nam się zebrać chociaż część deklaracji i zabrać go do hotelu,żeby Grafit nie zniknął w tajemniczych okolicznościach.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubi18']w nocy tez ja karmic?bo rodzice mieli szczeniaka to trzeba bylo tez w nocy go karmic,wszystko co piszesz zapisuje Sobie zeby pozniej nie miec problemow:) czyli żywe nie srebro a złoto:) bede musiala pozabierac jedzenie psom u rodzicow w takim razie:D ale dobrze im to zrobi moze przestana wybrzydzac:D[/QUOTE] W nocy nie trzeba jej karmić,bo to już spora pannica.Ja daję jej papu ostani raz o 21-22,a potem o 7.00 rano. Tak,Malinka to żywe złoto i trzeba mieć oczy naokoło głowy jak ona jest w pobliżu,bo można na nią nadepnąć,gdyż przemieszcza się z jednego końca pokoju do drugiego z prędkością światła:) -
[quote name='megii1']Drukarki kolorowej niestety nie mam:( a jeżeli chodzi o opłaty za hotel to u nas się płaci po miesiącu pobytu.[/QUOTE] Boję się tylko co będzie jak nie damy rady uzbierać całej kwoty i jak pobyt Grafita się przedłuży.Wioząc go do Ciebie wezmę za niego odpowiedzialność,a niestety nie dam rady sama utrzymać psa w hotelu,dlatego nie wiem co robić.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubi18']jeszcze tylko dzis i jutro i wielki dzien:D w domu wielkie przygotowania:D prawie jak na swieta,porzadki,zakupy, problem gdzie ustwaic miseczki,gdzie posłanko,czy zabawki sie spodobaja:) i jeszcze kota osiedlowego dokarmic:)[/QUOTE] Rubi,musisz pamiętać,żeby karmić Malinkę co 3-4 godziny(ja daję jej 3 łyżki stołowe gęstego ryżu z marchewką i kurczakiem)sunia nie może mieć stale dostępu do jedzenia np.suchej karmy bo zje wszystko...dosłownie...ona wręcz rzuca się na jedzenie,a potem ma rewolucje.Ona musiała zaznać w życiu głodu i dlatego teraz próbuje najeść się na zapas. I jeszcze jedno,trzeba uważać jak się ją weźmie np.na wersalkę,ona jest szybka jak błyskawica,nie zdążysz się ruszyć,a ona już glebę zaliczy.Mi spadła dwa razy i wyglądało to groźnie,na szczęście nic się nie stało....ale na kanapę ją już nie daję,mimo że stoi obok i prosi.....jej ciężko się odmawia,ale to szatan wcielony.....lata,biega,skika...........odżyła panienka u mnie trochę;)nawet już szczeka;) -
[quote name='Rubi18']zrobilam Grafitowi wyroznienie na Morusku ktre zotało po mojej podopiecznej do 16 chyba powinno byc,duzo telefonow bylo wiec moze i po Grafita beda:) jak bedzie trzeba cos zmienic w ogloszeniu to prosze o info [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-oddam-psa/0/[/URL][/QUOTE] Dzięki,kochana jesteś;)
-
Tylko,że na pobyt w hoteliku nie mamy na razie. Przed chwilą rozmawiałyśmy z panem,u którego jest Grafit,uprzedziłyśmy go,że być może nie uda nam się go zabrać do niedzieli.Pan odpowiedział,że psa dłużej trzymać nie może,że będzie dzwonił do jego właścicielki,która chciała go uśpić,żeby coś z nim zrobiła,bo nikogo więcej pies nie interesuje,a on nie chce zostać z problemem sam. Sprawa wygląda tak,że jak my psa nie zabierzemy,to tak naprawdę wszystko może się zdarzyć.O jego dalszym losie zadecydują ludzie,którzy go nie chcą!!!
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
MARCHEWA replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Kto pomoże w ogłoszeniach?[/QUOTE] Nie wiem jak skończyłby Gucio,gdyby nie wasza ogromna pomoc....wielkie ukłony. Niestety,wiem z własnego doświadczenia,że większym psiakom,a do tego kundelkom bardzo trudno znaleźć domy Ludzie masowo kupują yorki i nne małe w pseudohodowlach za 200zł,nawet na poczekalni u weta byłam świadkiem jak kobiety wymieniały się adresami,gdzie można za male pieniądze kupić psa,,rasowego,,z deptaka prosto z kartonu:angryy: Ja mogę go ogłosić na ale.gratce. -
[quote name='agrazka']możecie wykorzystać foty Saby, ja też dam 50 zł - rozpowiadam wśród znajomych. Musimy mu pomóc przecież to rodzina Saby.[/QUOTE] Agrazko,pięknie dziękuję.Napisz mi jeszcze czy to jest deklaracja czy jednorazaowa wpłata,bo nie wiem,jak to zapisać. Rubi18 wpłaciła na moje konto dla Grafita 50zł:Rose: Czyli suma wszystkich pieniędzy na obecną chwilę to 200zł i brak deklaracji stałych.
-
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę,że Czekoladka wreszcie wyjdzie z tego schroniska,gdzie nie ma prawie kontaktu z człowiekiem,tylko cichutko siedzi w swojej klateczce. A z Malinką trudno będzie mi się rozstać,ale wiem,że w nowym domku będzie miała super i panią przy sobie na cały dzień.U mnie całą noc i teraz do południa,aż wrócę z pracy mała siedzi sama,zamknięta w pokoju,bo mój pies jest o nią zazdrosny i może jej coś zrobić,nawt niechcący,bo waży 30kg.