-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach. -
Cudny jamnik o wspaniałym charakterze w dt szuka domu!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż na razie. -
Dwie mikro sunie wygrały z parwo i znalazły super domki!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątki naszyk kloejnych psów; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202720-Dwie-młodziutkie-mikro-sunie-prawie-zamarzły-na-CPN-nie.Szukamy-domów!!!?p=16354235#post16354235[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202717-Czarna-wielka-kula-czyli-Kacper.Szukamy-domu[/URL]!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202715-Stary-jamnik-terierkowata-sunia-i-2-wilczki-proszą-o-domy!!!?p=16353841#post16353841[/URL] -
I osobno. [B]Vika-jest wielkości jamnika,przepiękna,wystraszona sunia.[/B] [B][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5629/dsc02478zmniejszaczpl38.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6558/dsc02479zmniejszaczpl27.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/195/dsc02480zmniejszaczpl26.jpg[/IMG][/B]
-
[B]Te dwie malutkie i młodziutkie(mają około 8-12mies.)ktoś wyrzucił w ostatnie duże mrozy(w nocy -19)na stację CPN.Sunie były przerażone i nie pozwalały do siebie podejść,dodatkowo jedna z nich miała mocno spuchnięte oko.Pracownicy stacji obawiali się,że kolejnej nocy sunie nie przetrzymają i z pomocą wolontariuszy ze schroniska udało im sie złapać dziewczynki.[/B] [B]Nazwaliśmy je Vika i Mika.Sunie są ze soba bardzo zżyte.Vika jest bardziej bojaźliwa,chowa się za Miką i nie odstępuje jej na krok.[/B] [B]Mika jak się okazało miała trzecią powiekę i stąd ta opuchlizna na oku.Sunia jest już po zabiegu i dochodzi do siebie.[/B] [B]Cudownie by było,gdyby sunie znalazły jeden,wspólny dom.[/B] [B]Oto one:[/B] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2999/dsc02444zmniejszaczpl43.jpg[/IMG]
-
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia w całości nie pokazują jak piękny jest to pies.W schronisku siedzi już tyle lat....szok... [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1760/dsc02438zmniejszaczpl90.jpg[/IMG] [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/8251/dsc02435zmniejszaczpl18.jpg[/IMG] -
[quote name='Vilena'][B]MARCHEWA[/B] jaki podawać kontakt w sprawie adopcji w ogłoszeniach?[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tel.693960672 po 15-tej
-
[B]Kacper ma około 4-5 lat.[/B] [B]Jest dużym misiem o łagodnym charakterze.W boksie siedzi z sukami i psami po kastracji,sam też jest wykastrowany.[/B] [B]Kacper w boksie jest bardzo spokojny,stroni od innych psów,nie szuka zaczepki.[/B] [B]Do ludzi prawdziwa przylepa.Nie ciągnie na smyczy.[/B] [B][COLOR=red]W boksie inne psy sie do niego rzucają,a on się nie broni tylko czeka,aż go zostawią w spokoju:shake:[/COLOR][/B] [B]Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach Kacpra.[/B] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6893/dsc02436zmniejszaczpl83.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8841/dsc02439zmniejszaczpl60.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9039/dsc02441zmniejszaczpl64.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vilena']Nowy banerek ode mnie dla Grafita![/QUOTE] Dzięki ;)
-
Cudny jamnik o wspaniałym charakterze w dt szuka domu!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[B]Tutaj fotka z dt u Pajdy.[/B] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2907/woolfi2.jpg[/IMG] -
Cudny jamnik o wspaniałym charakterze w dt szuka domu!!!
MARCHEWA posted a topic in Już w nowym domu
[B]Historia Wolfiego jest smutna.Ktoś pozbył się go w zeszłe wakacje wyrzucając go na ulicę w naszym mieście.Może ktoś jechał na urlop i psiak mu przeszkadzał.....albo był inny powód dlaczego jamniś został sam,ale tego się już nie dowiemy.[/B] [B]Wolf w schronisku bardzo marzł.[/B] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6513/dsc02419zmniejszaczpl19.jpg[/IMG] -
Uważam,że Grafitowi potrzebny jest dt,który psiaka trochę ułoży. W razie co mamy na paliwo i karmę,teraz trzeba szukać domku.
-
Dopiero na tym zdjęciu zobaczyłam,że chyba ta buda ma za małe wejście i nie wiem,czy Grafit jest w stanie do niej wejść? W schronisku nie zwróciłam na to uwagi,bo tyle się działo....... Zobaczcie. [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2926/dsc02411zmniejszaczpl52.jpg[/IMG]
-
A tu wygląda tak poważnie i dostojnie:razz: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1893/dsc02407zmniejszaczpl32.jpg[/IMG] :loveu: I moja ulubiona fotka [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8249/dsc02408zmniejszaczpl60.jpg[/IMG]
-
Grafit ;) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/40/dsc02397zmniejszaczpl76.jpg[/IMG] Z uśmiechem na pychu:) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8786/dsc02405zmniejszaczpl71.jpg[/IMG] W locie;) [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1073/dsc02406zmniejszaczpl96.jpg[/IMG]
-
Niestety finasowo nie wspomogę,za dużo mamy naszych bied. Nie mogę znieść tego,że na takich dziadów nie ma kar!
-
Grafit to cudowny,wesoły,młody psiak pełen niespożytej energii.To taki wariat,który nie został nauczony niczego i nie wie co wolno,a czego nie.Na smyczy ciągnie,ciągle chce się bawić,nie umie usiąść na dupce przez 5 minut. Jak dla mnie jest to wspaniały pies dla osoby doświadczonej,która go ułoży. Niestety w schronisku panicznie się go boją......paranoja......nam na spacer bali się go wydać,chcieli mu zakładać kaganiec:crazyeye: Grafit strasznie przeżywa zamknięcie w malutkim kojcu,staje na dwuch łapach i wali w siatkę a do tego przeraźliwie płacze. Zaraz wstawię zdjęcia.
-
Starszy PEKIŃCZYK - Tuptuś jest już w nowym wspaniałym domku !!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga - Czakra']uroczy, piękny kolor... a Osa to szybka jest jak błyskawica wiesz, że przerosły mnie możliwości logistyczne - ale już rozglądam się za następną bidą... wiem, potem będę płakać, że mi ciężko, a potem jak pojedzie... ale człowiek głupi jest po prostu i najchętniej to bym Ci - Osie - powiedziała "mój ci on, oddawaj"[/QUOTE] No proszę,jeszcze będą bitwy o tego przystojniaka:cool3: -
Starszy PEKIŃCZYK - Tuptuś jest już w nowym wspaniałym domku !!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']OK. Oby tylko do Warszawy dojechał to go odbierzemy. Tylko dajcie znać troszkę wcześniej żeby odbiór dograć. A może akurat znajdzie dom top śliczny piesek może go ktoś pokocha. Bierz - Jest cały Twój....:evil_lol:[/QUOTE] Będę dzwonić jak coś ustalimy,w tygodniu na pewno odpada bo pracuję,zostają tylko weekendy. Psiak jest przepiękny,został przywieziony przez SM bo błąkał się po mieście,miał taką chustę z materiału zamiast obroży,która prawie wrosła mu w ciało.Teraz psiak czuje się dobrze,ale schronisko to nie miejsce dla niego. -
Po krótkim spacerku Sabcia była juz spokojniejsza,cały czas chciała żeby ją głaskać. :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5868/dsc02432zmniejszaczpl46.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9374/dsc02431zmniejszaczpl83.jpg[/IMG] A na tym zdjęciu widać wyraźnie jej krzywą łapkę. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4434/dsc02428zmniejszaczpl72.jpg[/IMG]
-
Saba jest psem spokojnym,siedzi w boksie z sukami i z wykastrowanymi psami,trzyma się z boku. Na spacer szła niepewnie,troszkę była przestraszona,ale potem sama nochalkiem podrzucała mi rękę żebym ją głaskała,ogólnie lgnie do człowieka,tylko jeszcze ma taki dystans jakby bała się,że ktoś może jej zrobic krzywdę.Spacer niestety nie był długi bo u nas rano było -14st. A tu fotki na których widać jak na początku Sabcia była przestraszona: [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7953/dsc02429zmniejszaczpl73.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5461/dsc02426zmniejszaczpl73.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8844/dsc02425zmniejszaczpl93.jpg[/IMG]
-
Starszy PEKIŃCZYK - Tuptuś jest już w nowym wspaniałym domku !!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Osa,no nie wiem co napisać,bo dziękuję za za mało:loveu::loveu::loveu: U nas nie ma raczej szans na dom,więc będziemy myśleć nad transportem do Was;) A to dzisiejsze zdjęcie psiulka: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3970/dsc02442zmniejszaczpl83.jpg[/IMG]