Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. [B]Zapraszam na mega bazar dla Saby;[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202961-Nowe-ciuchy-i-inne-dla-Onki-Saby-na-transport-do-05.03?p=16379713#post16379713[/URL]
  2. [quote name='anett']Z BB jest _bubu_; koło BB kasiaprzystał do Kasi mogę Ci Marchewa podać tel. na PM[/QUOTE] Dziękuję za namiar;) Dostałam odpowiedź ol elmira z Warszawy: ,,Joanno, mogę zawieźć sunię do Bielska Białej. Ode mnie trasa wynosi pond 800 km i koszt paliwa wyniesie 440 złotych. Pozdrawiam. Monika,, [B]Bela51-[/B]wyczyść skrzynkę.
  3. Napisałam do elmiry,która wozi psy z Warszawy w dowolne miejsce i zapytałam jaki byłby koszt za paliwo z W-wy do Bielska,bo do Warszawy to może kogoś znajdziemy.
  4. [quote name='bela51']Katarzyna09 przysłala mi wiadomosc, ze dorzuca do transportu 30 zł. Tez nie moze sie zalogowac. MARCHEWA, czy orientujesz sie ile ten transport kosztowałby ?[/QUOTE] Podziękuj Katarzynie09 od nas. Jak zawoziłam sunie do Serocka to wyszło mi w dwie strony 250km i tz wyliczył mi,że nasze auto spali benzyny za 120zł,więc za 500km wchodzi 240zł,ale to jeszcze od auta zależy.Tylko,że tu być może trzeba będzie policzyć 500kmx2,bo jeżeli ktoś ja od nas zabierze to jeszcze wrócic musi.
  5. Ludziska znacie jeszcze kogoś z Bielska-Białej,bo mi się mapa pomocy dogo nie otwiera.
  6. Ja chciałam napisać jeszcze do basia bonnie,ale ma zapchaną skrzynkę.
  7. Jutro rano zabieram psiaka ze schroniska i jedziemy do psiego fryzjera na kąpanko,mamy tu fantastyczną panią,która pieski ze schroniska przyjmuje za darmo,a potem piesek pojedzie do mnie na noc i w sobotę do Warszawy;) Osa,wieczorem przyślę Ci telefon do ludzi z Legionowa.
  8. Podałam konto w 1 poście.Sama dzisiaj zrobię mega bazarek dla Saby,musimy uzbierać te pieniążki. Bela51,czy Dorothy odpisała odnośnie tej wizyty?
  9. [quote name='edek']Proszę o nr konta przeleję 30 zł, więcej też nie dam rady :( A jaki jest przewidywany koszt tego transportu ?[/QUOTE] Bardzo dziękuję za każdą złotówkę na transport Saby.Od nas do Bielska-Białej jest 500km,więc koszt będzie spory.
  10. Na konto Grafita wpłynęło od Agrazki 57,88.Ślicznie dziękujemy;)
  11. Tragedia...........:-(:-(:-(
  12. Ja uważam,że jak ludzie mają złe intencje,lub mają coś do ukrycia nie zgodzą się na wizyty i dla mnie to domy spalone.
  13. [quote name='romenka']Byłam dwa dni z rzędu ale nie ma tam żadnych psów. Nie pytałam się nikogo czy psy nadal tam są. W każdym razie z tyłu za stacją są jakieś budynki i pole. Być może psy tam koczują a przychodzą najeść się na stacje? I jest to stacja LOTOS ;)[/QUOTE] Byc może psiaki były tam przelotnie i zwabił je zapach jedzenia. A jak tam sytuacja w domku?
  14. [quote name='danka1234']wiem pisałas o tym na tamtym watku,moze tutaj uda sie zebrac wiecej informacji i mu pomóc.[/QUOTE] W weekend będę w schronisku z Horacy dwa to zabiorę jamniora na spacer i postaram się zrobić jemu i innym psiakom z tego wątku lepsze fotki;).
  15. Dziewczynki odwiedzę dopiero w weekend i porobie nowe fotki.
  16. [quote name='bela51']Nie, nie, to dom od Zofiji. Co prawda bardzo gorąco namawiałam Pania, aby wziela własnie Sabe.[/QUOTE] Bela51:buzi::Rose::Rose::Rose: Czy szukać kogoś do wizyty?
  17. [quote name='bela51']Nikt nie zajrzał od wczoraj, a ja mam wspaniałe wiesci. Dom , o ktorym pisałam jest zdecydowany na adopcje Saby!!! Z kim mam rozmawiac o sterylizacji i ewentualnych formalnosciach ?[/QUOTE] No takich wiadomości to ja się nie spodziewałam:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Sprawę saby prowadzę ja i schronisko wie,że domku dla niej szukam ja i Horacy Dwa. Także pisz co i jak. No i napisz coś więcej o domku,czy szukac kogos na wizyte przed-adopcyjną,czy domek jest juz sprawdzony,no i gdzie dokładnie jest ten domek;)
  18. Było dzisiaj jeszcze kilka telefonów z Łodzi,to pewnie z ogłoszenia w gazecie dodanego przez Agrazkę;),niestety wszyscy panowie,którzy dzwonili rezygnowali po tym jak usłyszeli o wizytach w celu sprawdzenia warunków.
  19. [quote name='agrazka']jutro ma się ukazać ogłoszenie u nas w gazecie, może ktoś zadzwoni[/QUOTE] Dzwonił właśnie do mnie pan z Łodzi w sprawie ogłoszenia.Niestety nie spodobał mi się po tym jak powiedział,że szuka psa bo mu się suka wykończyła.A po tym jak usłyszał o wizytach przed-adopcyjnych stwierdził,że jeszcze pomyśli. Ja oczywiście pana skreślam.
  20. [quote name='bela51']Kochani, i co ja mam odpowiedziec tej Pani? Rozumiem, ze nie łatwo poznac psa w schronisku. Ale chociaz ten stosunek do malych suczek i do kotow moglibyscie sprawdzic. Szkoda, aby ten domek przepadl, bo wyglada na niezły.[/QUOTE] Powiedz,że sunia jest bardzo spokojna w stosunku do psów i suk,jak jest awantura w boksie Saba się oddala na bok,aby w tym nie uczesztniczyć. Jest bardzo spokojnym psem i uważam że z kotami też powinna się dogadać. A czy suczka tych ludzi toleruje inne suki?
  21. [quote name='agrazka']cały czas myślę co tu zrobić?[/QUOTE] Ja też.Aż serce boli jak sobie przypomnę jak on za nami płakał. U nas dzisiaj w nocy ma być -22...........masakra......
  22. Być może w weekend ludzie z Legionowa przyjadą do nas po rudego kota i zabiorą psiaka.Pytanie,czy ktoś od was mógłby podjechać wtedy do Legionowa po niego?
×
×
  • Create New...