-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
Wpłaciłam dzisiaj pieniądze za hotel Grafita: [B]DEKLARACJE STAŁE[/B]; [COLOR=red]WPŁATY:MARZEC[/COLOR] Marchewa i Horacy dwa -50 zł-wpłynęło FiGa-60zł Cleo2008-40zł-wpłynęło Memory-10zł-wpłynęło BasiaD-50zł-wpłynęło Romenka-30zł Smadalena-40zł-wpłynęło [B]RAZEM[/B]:280zł Brakuje 70 zł+90zł(brakujące wpłaty)=160zł [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B]: [B]Razem:249zł [/B]-160zł=85zł Ponieważ dwie deklaracje nie wpłynęły zapożyczyłam pieniądze z wpłat jednorazowych i tak to wygląda: 190zł z deklaracji+160zł z jednorazowych=350zł
-
Uratowany od śmierci głodowej ślepy Bary odszedł za TM;(
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Okruntni to mało powiedziane.Ktoś skazał go na powolną głodową śmierć dobrze wiedząc,że pies z lasu sam nie wyjdzie. Bary chyba był wiejskim psem,nie wiedział co to sucha karma za to na gotowane jedzenie rzucił się od razu. -
Uratowany od śmierci głodowej ślepy Bary odszedł za TM;(
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Vilenko,razem z Barym ładnie się uśmiechamy o bannerek do ciebie;) -
Uratowany od śmierci głodowej ślepy Bary odszedł za TM;(
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na oko Bary ma 5-7 lat,ale to tylko moje przypuszczenia. -
[quote name='megii1']Dziś miałam małą niespodziankę:) Ale zacznę od początku:) Mamy obecnie w hoteliku sukę z cieczką i to taką prawdziwą sucz co wyje na całą wieś, piszczy, ucieka z kojcy, chce uciec z wybiegu, a jak dopadnie kojce gdzie są samce to nie będę opisywać co robi przez siatkę. I psy mi troche powariowały. Dziś rano idę do kojca gdzie mamy naszego tymczasowicza Liska (mały, 7-8 kg, rudy, znajda) i patrzę, że Liska nie ma. Przeraziłam się ale wołam. Kojec Liska ma wspólną scianę z kojcem Grafita ale to szczelna , drewniana ściana z około 15 cm szczeliną przy dachu(przy tej ścianie stoi buda). Na moje wołanie Lisek przecisnął sie tą szczeliną z kojca Grafita, wyszedł na wybiegł, zjadł i znowu powędrował tą samą droga do Grafita:) I siedzi w budzie razem z Grafitem:) Wiecie, ja zauważyłam już że Grafit agresorem nie jest ale o takie związki to bym go nie podejrzewała:)[/QUOTE] Ale numer;) Wyróżniłam dzisiaj ale.gratkę Grafitowi,może go ktoś wypatrzy.
-
W ostatnią niedzielę znajoma pojechała do lasu na spacer ze swoimi psami.W środku lasu,w głębokiej głuszy,daleko od drogi zobaczyła psa,który ledwo trzymał się na łapach,pies kręcił się w kółko jakby nie wiedział gdzie ma iść. Kiedy do niego podeszła okazało się,że pies nie widzi:placz:.Ktoś w tak okrutny sposób pozbył się chorego psa!!! Psiak dostał wody,był bardzo spragniony a potem znajoma zabrała psa do schroniska.Akurat tam byłam i mogłam porobić mu zdjęcia.Bary był cały w kleszczach,bardzo chudziutki,co wyszło przy głaskaniu,gdyż przez jego grube futro nie było aż tak tego widać. Psiak jest bardzo spokojny,ale potrzebuje szczególnego traktowania. Dzisiaj dostałam info,że Bary był u weta,który stwierdził,że oczy nie są do wyleczenia i zadecydował,że pies kwalifikuje się do uśpienia.:angryy: Będziemy dzisiaj dzwonić do schroniska,aby dali nam chociaż miesiąc na szukanie dla niego nowego domu.Wiem,że nie będzie łatwo,ale już jeden ślepy psiak z naszego schroniska grzeje dupkę w nowym domku,więc może i Baremu się uda. Oto Bary;
-
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']I co? Są już jakieś wieści?[/QUOTE] Tylko jedna rodzinka dzwoniła w sprawie suni dwa razy i jesteśmy umówieni na sobotę,państwo mają przyjechać i ją zobaczyć,chcą aby miedzy nimi a pieskiem od razu zaiskrzyło,może nie wybiorą Funi,może zakochają się w innej suni.....zobaczymy. Ale domek zapowiada się fajny,ludzie mieli poprzednią suczkę 12 lat,która odeszła ze starości,nie mają małych dzieci,syn jest już dorosły.Mają mieszkanie z wyjściem na ogród.Nie mają nic przeciwko wizycie po-adopcyjnej jak będę kiedyś przy okazji w Olsztynie. Czekamy więc do soboty. -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Jakieś nowe telefony w sprawie Lusi były? -
Jutro robię pierszy przelew do Megii za hotelik,nie ma jeszcze wszystkich wpłat z deklaracji,więc wezmę z wpłat jednorazowych. Megii podaj konto do wpłaty za hotelik,bo gdzieś miałam,ale posiałam;)
-
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Miałam jeden fajny telefon z Olsztyna w sprawie Funi,jutro dam znać czy coś z tego będzie;) -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Widać,że załapała o co chodzi;)Romenko,a może powinnaś wcześniej wypuszczać Lusię,jak wstaniesz to od razu ja na dwór wystaw,może tak unikniesz dalszych zniszczeń w domku. -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']w krakowie by się o nią bili... jeśli Kana daje jej tymczas to chyba nie mam co szukać niczego w Krakowie, co???[/QUOTE] Zgadzam się,w dużych miastach pieski z naszego schroniska byłyby rozchwytywane,bo są naprawdę piękne,ale na 25tyś miasto mamy w schronisku 300 psów,dookoła same wsie a najbliższe duże miasto to Olsztyn,które ma swoje schronisko i psiaki. -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']U mnie w razie co miejsce dla niej jest :smokin:[/QUOTE] Kana,no coś tak czułam,że Funia wpadła Ci w oko;)Rozumiem,że proponujesz Funi dt a nie ds? Najgorszy problem jest z transportem gdziekolwiek psa z zadupia w jakim mieszkamy........wszędzie daleko.....ale będę szukac jak nikt z ogłoszeń sensowny nie zadzwoni. I dziękuję za ogłoszenia,tekst powalający. -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Lewą stawia bardzo brzydko. Zaraz napiszę tekst, tylko wykąpie psy. Dostanie ode mnie również pakiet ogloszeń. Co to za miasto ? :)[/QUOTE] Dziękuję:Rose: Łapkę obejrzę następnym razem.Sunia albo stała nieruchomo,albo się kuliła i ciężko było coś zobaczyć,ale chyba nie kulała. -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']A co ona ma z lapką? Że taka krzywa? Mam napisać jej tekst? Jaki kontakt do ogloszen ?[/QUOTE] W schronisku nic nie zauważyłam,że cos z łapka jest nie tak,może to tylko na zdjęciu tak wygląda:roll: Gdybyś mogła napisać jej tekst to byłabym wdzięczna:loveu: Kontakt do ogłoszeń:[email protected],tel.693960672 po 15-tej -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
A nie wiesz jak ona na kotki reaguje?bo tu szukają małej psicy i zaproponowałam Lusię,w schronisku do kotów była ok,ale teraz nie wiem,hmmmmmmm.Nie masz tam u sąsiada jakiegoś kota? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204620-Poszukiwane-mała-sunia-lubiąca-koty-i-dzieci-z-Mazowieckiego[/URL] -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Sunia do innych psów jest spokojna,uległa. Rubi18,dziękuję za pomoc w ogłaszaniu;) -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dodałam ją na szczeniaki w potrzebie; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-GDZIE-JESTEŚCIE-SZKRABY?p=16588052&posted=1#post16588052[/URL] -
[B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000]Imię:Funia Płeć:Suka- Wiek:7 mies. Miejsce pobytu: schronisko Województwo:warm.-maz. Szczepienia:wścieklizna Historia:od 2 miesięcy w schronisku,podrzucona Rozmiar: S,waga do 4 kg Charakter:łagodna,spokojna,bojażliwa Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000]:693960672,[email protected] Wątek:[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=green][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204999-Przerażona-mikro-sunia-mniejsza-od-jamnika-w-schronisku-czeka-na-dom!!!?p=16587616#post16587616[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3622/dsc02660zmniejszaczpl33.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Czy nikt na dogo nie szuka przytulanki? [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1975/dsc02673zmniejszaczpl20.jpg[/IMG] Zobaczcie jaka ona smutna.......... [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6529/dsc02669zmniejszaczpl98.jpg[/IMG] -
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Najgorsze było jak po dwudziestu minutach trzymania jej na rekach musiałam ją odnieść,bo inne pieski czekały na spacer i zdjęcia. Jak ją postawiłam w boksie na ziemi to jej spojrzenie mnie powaliło:shake: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/894/dsc02664zmniejszaczpl67.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2899/dsc02665zmniejszaczpl60.jpg[/IMG] -
[B]Funia to maleńka suczka,mniejsza od jamnika,która z przerażeniem w oczkach siedzi wciśnięta w kąt boksu.Jest bardzo bojąca,ludzkiej ręki też się boi,dopiero po chwili widać,że ma przyjemność z głaskania.[/B] [B]Sunia jest w schronisku od około 2 miesięcy,wcześniej tak się chowała,że jej nie widziałam,dopiero wczoraj mignęła mi i po nią weszłam.[/B] [B]Funia na oko ma 7 miesięcy,ma już stałe zęby.Dowiedziałam się,że miała problem z oczkiem,ale jest już wyleczone.[/B] [B]Nie wiem,czy na zdjęciach zobaczycie jaka jest malusia,ale ja brałam ją na rękę jak kota,waży może ze 3-4kg.[/B] [B]Pilnie szukamy dla niej dobrego,spokojnego domku,aby sunia nie musiała się już bać w schroniskowym boksie.[/B] [B]Funia;[/B] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8057/dsc02662zmniejszaczpl18.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3622/dsc02660zmniejszaczpl33.jpg[/IMG]
-
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gazzy']A nie można poprosić, żeby Kacperka gdzieś przesadzić ? np. do jakiejś spokojnej suczki, jeżeli jest wykastrowany ?[/QUOTE] Zapytałam,ale nic to nie dało. -
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Taaaaaaaki duży chłopak; [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/540/dsc02703zmniejszaczpl95.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7826/dsc02700zmniejszaczpl19.jpg[/IMG] -
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Informacje do ogłoszeń: Kacper to około 5 letni duży,misiowaty pies który kocha wszystko i wszystkich. Jest to łagodny pies,który ładnie chodzi na smyczy i uwielbia kontakt z człowiekiem. Przebywa w schronisku i czeka na odpowiedzialny dom.Jest wykastrowany. Kontakt:[email protected],784-016-809Basia [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/774/dsc02699zmniejszaczpl93.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/456/dsc02698zmniejszaczpl56.jpg[/IMG]