Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. [IMG]http://images31.fotosik.pl/380/24584b34caa122dd.jpg[/IMG] Ciiii zaspypiam [IMG]http://images41.fotosik.pl/20/113bd7e0e2a8c8d1.jpg[/IMG] Z moim małym przyjacielem [IMG]http://images32.fotosik.pl/379/dd155167ead17225.jpg[/IMG] Daj buzi [IMG]http://images33.fotosik.pl/385/c105bca0ca3d5ac2.jpg[/IMG] no daaaaj [IMG]http://images49.fotosik.pl/20/eb0ef9ed9e85b37c.jpg[/IMG]
  2. Mało osób nas odwiedza, ale co tam. Dam fotki lasencji. :loveu: Taka jestem śliczna [IMG]http://images41.fotosik.pl/20/365a49dbeac25950.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/380/87a6c242e9dd66ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/283/f47fa7ab2bada229.jpg[/IMG] A tak proszę o domek [IMG]http://images33.fotosik.pl/385/82328efa0ed261a5.jpg[/IMG] Brzunio :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/284/6be51007bcef0ff8.jpg[/IMG]
  3. U Liska bez zmian. Dalej czeka w hotelu na domek. :roll:
  4. Dumcia pasuje kolorystycznie do tych liści.:loveu: Nawet Okruszek przydreptał.:loveu:
  5. Zabawy w liściach są super. :lol: A panienka się przypomina, że domku szuka. Porozrabiałyśmy czas na drzemkę. [IMG]http://images46.fotosik.pl/19/d15d89bf6aa30e7f.jpg[/IMG]
  6. Jaki ślicznu smutny Bafuś. Widać cierpienie na jego pysiu. :-( Oby wytrzymał maluszek.
  7. Rany co się dzieje z tym dogo?? Nic nie można napisać. Loguję się pół godziny, a potem nim wejdę w posta to mnie znowu wyloguje.:angryy: Ja ją ogłaszam na ale.gratce, kupsprzedaj, eoferty, psy.pl, cafeanimal, animalia, kupiepsa i gumtree w różnych miastach. Ogłaszają ją też inne cioteczki na kilku innych portalach. Ogłoszeń ma sporo tylko zainteresowania nie ma. :-( A nasza mała piegowata dziewczynka pomagała mi wczoraj w pracach ogródkowych. :evil_lol:Ja grabiłam liście na kupkę, a ona razem z moją Gabi te kupki rozwalała. Dbają bym się nie nudziła. :p
  8. Śliczna piegowata piękność czeka i czeka.:-( [IMG]http://images27.fotosik.pl/270/3d3a27fc06178d2fmed.jpg[/IMG]
  9. [quote name='szajbus']I czeka na ten jedyny domek[/QUOTE] I to już tak długo...
  10. [quote name='deer_1987'][SIZE=6][B]pochwale sie Wam czyms!! Odwiedzil nas maz i syn Celinki, pogadalismty wypili kawe. Dziekujemy za mile odwiedziny!! [/B][/SIZE][/QUOTE] No no, ale fajnie miałaś. :lol: Antonio jak ładnie wygląda. :loveu: Okruszek malutki. Hekuś jaki zaspany, a co tam Dumiś w pyszczku zachomikowała?
  11. [quote name='agusiazet']Karola, czy ta śliczna sunia czeka u Ciebie aż od marca??? Wprost nie chce się w to wierzyć:([/QUOTE] Ano czeka i jak na razie nigdzie się nie wybiera.:-( Nie ma chętnych. :shake: A to taka przylepa. :loveu:
  12. Dom potrzebny. Ile piękna będzie jeszcze czekać??
  13. Różnica jest ogromna. Wtedy na zdjęciach na pierwszej stronie miał zapalenie płuc i był cały obolały i wystraszony. Teraz to zdrowy wesoły psiak. Zobaczcie jaki ma uśmiechnięty pysio. :loveu::loveu:
  14. To taka kochana i piękna sunia. Wesoła, wdzięczna, wielka przylepa i pieszczocha. A domku jak nie było tak nie ma. :shake::niewiem:
  15. Jestem już umówiona z Gunią na odbiór klatki. Oby sunia zechciala wejść. Zuzia nie karm jej dzisiaj. Niech będzie głodna.
  16. Kto pokocha prawdziwą piękność? [IMG]http://images34.fotosik.pl/364/6d4e836e37b91539.jpg[/IMG]
  17. Czyżby była iskierka nadziei? :cool3:
  18. Ten szczeniaczek to sunia? Jeśli tam zostanie to o ile wogóle uda się jej przeżyć, to w przyszłym roku ona będzie miała szczeniaki...
  19. Dumiś jaka słodka, a czekoladka psiaczkom smakowała?
  20. Gunia już po nią jedzie?
  21. Ulaa dzięki. :loveu:
×
×
  • Create New...