-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/380/24584b34caa122dd.jpg[/IMG] Ciiii zaspypiam [IMG]http://images41.fotosik.pl/20/113bd7e0e2a8c8d1.jpg[/IMG] Z moim małym przyjacielem [IMG]http://images32.fotosik.pl/379/dd155167ead17225.jpg[/IMG] Daj buzi [IMG]http://images33.fotosik.pl/385/c105bca0ca3d5ac2.jpg[/IMG] no daaaaj [IMG]http://images49.fotosik.pl/20/eb0ef9ed9e85b37c.jpg[/IMG]
-
Mało osób nas odwiedza, ale co tam. Dam fotki lasencji. :loveu: Taka jestem śliczna [IMG]http://images41.fotosik.pl/20/365a49dbeac25950.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/380/87a6c242e9dd66ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/283/f47fa7ab2bada229.jpg[/IMG] A tak proszę o domek [IMG]http://images33.fotosik.pl/385/82328efa0ed261a5.jpg[/IMG] Brzunio :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/284/6be51007bcef0ff8.jpg[/IMG]
-
Jaki ślicznu smutny Bafuś. Widać cierpienie na jego pysiu. :-( Oby wytrzymał maluszek.
-
Rany co się dzieje z tym dogo?? Nic nie można napisać. Loguję się pół godziny, a potem nim wejdę w posta to mnie znowu wyloguje.:angryy: Ja ją ogłaszam na ale.gratce, kupsprzedaj, eoferty, psy.pl, cafeanimal, animalia, kupiepsa i gumtree w różnych miastach. Ogłaszają ją też inne cioteczki na kilku innych portalach. Ogłoszeń ma sporo tylko zainteresowania nie ma. :-( A nasza mała piegowata dziewczynka pomagała mi wczoraj w pracach ogródkowych. :evil_lol:Ja grabiłam liście na kupkę, a ona razem z moją Gabi te kupki rozwalała. Dbają bym się nie nudziła. :p
-
[quote name='szajbus']I czeka na ten jedyny domek[/QUOTE] I to już tak długo...
-
[quote name='deer_1987'][SIZE=6][B]pochwale sie Wam czyms!! Odwiedzil nas maz i syn Celinki, pogadalismty wypili kawe. Dziekujemy za mile odwiedziny!! [/B][/SIZE][/QUOTE] No no, ale fajnie miałaś. :lol: Antonio jak ładnie wygląda. :loveu: Okruszek malutki. Hekuś jaki zaspany, a co tam Dumiś w pyszczku zachomikowała?
-
Jestem już umówiona z Gunią na odbiór klatki. Oby sunia zechciala wejść. Zuzia nie karm jej dzisiaj. Niech będzie głodna.
-
Miriam-Leda odeszła za TM w kochających ramionach.
Kar0la replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyżby była iskierka nadziei? :cool3: -
Gunia już po nią jedzie?
-
Ulaa dzięki. :loveu: