[quote name='ajsonowa']kusza mnie kurcze Hero Xtra :razz: ale mowisz, ze szkoda kasy na dziurkacza? [/quote]
Ja osobiście psu nie rzucałam. Ale one z założenia nie są superodporne. Z tej firmy superodporne są chyba SuperHero.
Możesz sobie kupić dwa i sprawdzić. Bartek pisał, że ma.
Ja myślałam, czy by nimi nie rzucać Mini. Fajnie latają. Ale stwierdziłam, że nie stać mnie, żeby sobie kupić kilka, którymi bym się nauczyła rzucać to Mini :evil_lol:
[QUOTE]A Eurablendy? Jak sie sprawuja?[/QUOTE]
Dobrze. Nie mają wielkich dziur, połamanych krawędzi, nie są powyginane w każdą stronę. Żyją :diabloti:. I to już rok, a niektóre nawet dwa.
Negra ma dość specyficzny styl gryzienia dysków, bo rysuje krawędzie i robi dziury idealnie w miejscu połączenia tej płaskiej części z krawędzią.
No, są trochę zniszczone, ale nadal mogę ćwiczyć.
Ale jakbym miała dzisiaj kupić następny komplet, to chyba raczej jawzów.