Jump to content
Dogomania

Sana

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sana

 • Rank
  Newbie
 1. Też wszystkie równie bardzo byśmy tego chciały, by Greta znalazła dobry domek :)) Ja mam wystawione tylko jedno takie ogłoszenie, w którym napisałam, że "w typie asta", dziewczyny tego raczej nie piszą ;) I nawet dwie osoby odpowiedziały na to ogłoszenie, nie jedna, ale niestety "słomiany zapał"... Udostępnienia bardzo się przydadzą :)
 2. Azalia, bo takie mam informacje- udostępniam ogłoszenia i piszę też sama, przerabiając teksty ze zdjęciami, które mam do dyspozycji. Był tekst zamieszczony na stronie, na którym się wzoruję. Sama niestety nie poznałam Grety, mieszkam gdzie indziej. Myślę, że powinna być odpchlona i odrobaczona, ale może zostanie to zrobione przed adopcją ponownie? Piszemy różnie, naprawdę. Nie tylko ja ją ogłaszam- mogę powiedzieć za siebie ;) Napisałam jedno ogłoszenie, w którym jest mowa o tym, że "w typie amstaffa" i paradoksalnie właśnie ktoś odpowiedział na to ogłoszenie. Bo czasem to też przyciąga ludzi, jak się napisze, że "w typie", takie czasy... Amstaffy chyba ocenia się w naszym kraju ciągle zbyt stereotypowo, tak myślę. Właściwie, to sunia jest bardziej w typie TTB, jeśli chodzi o ścisłość. Ma bardzo ładną budowę i widać to po kształcie mordki, ułożeniu oczek, uszek, że jednak coś ma w krwi z tych psów. Ponoć jej matka amstaffem była, nie wiem na 100%, ale jest bardzo łagodna. Stereotyp goni stereotyp. Ja znam też dwa amstaffy, które są łagodne jak baranki, to nie ma nic do rzeczy, ale czasem jest tak, że człowiek właśnie zwróci uwagę na to "w typie amstaffa", bo takiego psa szuka, bo mu jego ukochany amstaff odszedł, dlatego dodałam to oznaczenie, żeby czymś wyróżnić ogłoszenie. Dziękujemy bardzo za kciuki, przydadzą się, choć bardziej przydałyby się udostępnienia :) Można wejść na stronę "My 3, koty i psy" na fb i tam jest pełno Grety: zdjęć i filmików różnorakich, chyba żadnego zwierzaka dziewczyny, tak nie focą, jak właśnie Grety... Akurat Greciątko, ma chyba najlepsze zdjęcia. Robione aparatem, ale na forum są wrzucane mniejsze rozmiary, stąd upada jakość. Przepraszam za to, bo i tak są za duże, jak widzę. Muszę je zmniejszyć.
 3. Wyczekując swojego domku... Zobaczcie, jaka ona jest cudowna i radosna, mimo tego, co przeszła!
 4. Czy ta karma może być dla dużego ok. 40kg psa? Spełni jego zapotrzebowania? Chodzi o to, że mamy ograniczony budżet, bo pieniądze są ze zbiórki, od ludzi o dobrych serduszkach, którzy zechcieli pomóc Pluszakowi :) Jest to masywny pies, niestety jego jedyną aktywnością fizyczną jest spory "kojec"- nie wiem jak to nazwać. Po prostu wydzielona część podwórka z miejscem do biegania. Niedawno udało się dla niego zebrać pieniążki na lepszą, dużą i ocieplaną budę, a teraz potrzebny jest spory zapas karmy w przystępnej cenie, która ma dość przyzwoity skład, nie tak jak RC, czy inne marketówki. Czy zatem ta karma będzie w porządku? Czy znajdę może jakąś lepszą w podobnym przedziale cenowym i wagowym? Czy polecicie coś innego może? http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=4679 Z góry dziękuję Wam za pomoc :)
 5. Kinga, już po prostu nie mam pomysłu, co z tą Gretą, gdzie ją ogłaszać, żeby ktoś się nią zainteresował i przygarnął... Tak mi jej szkoda. Niczego jej nie brakuje: jest młoda, piękna, aktywna, łagodna, kocha dzieci i inne zwierzęta, a nie ma żadnego domku, który byłby odpowiedzialny i by ją pokochał :( Biedna w tym kojcu spędziła tyle czasu i nadal tam jest... A psy nowe przychodzą i odchodzą. Nie rozumiem... Kiedyś się tutaj zarejestrowałam i przypomniałam sobie o tym ;) Nie dziękuj, wszyscy będziemy świętować, jak ona znajdzie dobry domek! Gdziekolwiek on jest...
 6. Greta jest sunią po przejściach. Została odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Obecnie przebywa w boksie pod Darłowem(Zachodniopomorskie) i trochę się tam zasiedziała... A szkoda, bo to młoda, żywiołowa sunia... Szuka dobrego domku NA ZAWSZE, gdzie nikt jej już nie skrzywdzi. Ma ok. 3 lat. Przyjazny stosunek do dzieci, z kotami i psami też nie ma żadnego problemu. Jest aktywna, potrzebuje sporej dawki ruchu, dlatego świetnie odnalazłaby się przy osobach uprawiających sport. Pojętna. Bystra. Szybko się uczy :) Przed adopcją zostanie odrobaczona, odpchlona, możliwość szczepień i sterylizacji- do uzgodnienia.Do podpisania umowa adopcyjna ze Stowarzyszeniem "My 3 koty i psy". *Istnieje możliwość transportu do innych miejscowości. Filmik z udziałem pięknej i pozytywnie zakręconej Grety :P Pomóżcie proszę tej wspaniałej suni znaleźć dobry domek!
×
×
 • Create New...