[quote name='KaRa_']A dlaczego tylko mój świr był? i co znów w Twoim śnie narozrabiał?:mad::evil_lol:[/quote]
No właśnie nie rozrabiał:eviltong: Komar miał go pilnować a przywiązał go do drzewa i zostawił:evil_lol:
[quote name='Paulina87']W tym roku w poznaniu były na Łęgach Dębińskich.
Ja byłam na czwartkowych koncertach i mi się podobało :)[/quote]
Ja przypadkiem znalazłam się na piątkowym koncercie (muzyka klubowa)
masakra:shake:
[quote name='smallpati'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=21651"]emdziolek[/URL] zawsze nosisz skarpetki do spódnicy w lecie?
[/quote]
jak spódnica jest sportowa to dlaczego skarpetki nie miały by pasować:eviltong: a to, że słoneczka troszkę widać to nie znaczy, że od razu upał musiał być:eviltong: a poza tym to jeszcze nie lato tylko wiosna:eviltong:
[quote name='M&T']Ejj...Właśnie zauważyłam, że w liczniku na pierwszej stronie jest napisane, że zostao jeszcze 65 dni a nie 66 xD wtf? xD[/quote]
bo tam jest błąd:eviltong:
[quote name='M@d'](?) Rozwiń tą myśl, bo nigdy tam nie byłem i nie znam kontekstu ...
Są jakieś pokoje w domkach (oddzielne?)
Bo myslałem że domek 5 osobowy to poprostu 1 pokój z 5-cioma łóżkami ...[/quote]
W domku 5 os są dwa pokoje, jeden 2os a drugi 3;)
[quote name='wiq']w sumie mogę, bo mam przelewy za frajer...
nie wiem, co Wy macie za zdzierskie banki :evil_lol:
ile było tej zaliczki?
narazie wysłałam na konto 50 zł[/quote]
to jeszcze 30 musisz dopłacić, bo Orzecha płacił 100
[quote name='wiq']tak wracając do domków i namiotów - doszły do mnie słuchy, że orzecha nie będzie...
więc za zgodą jego współlokatorów mogłabym zająć jego miejsce w domku nr 3 :cool3:[/quote]
A jak będzie z zapłaceniem reszty za domek? bo Orzech nie zapłacił całosci